Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji21 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  21 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 21 Ağustos günlük burç yorumlarında bugün neler var? 21 Ağustos günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 21 Ağustos astroloji günlüğü:

  21 Ağustos günlük burç

  21 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 20 Ağustos günlük burç ve pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (21 AĞUSTOS 2023)

  Sağlığınızla ilgili bazı konularda ikilemler yaşayabilirsiniz. Endişe ve kaygı bozuklukları yaşayabilir, kendinizi mutsuz ve depresif hissedebilirsiniz. Yakın bir dostunuzla içinde bulunduğunuz bu durumu konuşarak, çıkış yol arayabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (21 AĞUSTOS 2023)

  Ailenizde alacağınız bir haber gereksiz gerginlik ve öfke patlaması yaşayabilirsiniz. Partnerinizden alacağınız destekle bu süreci kısa sürede atlatabilir, pozitif halinize kavuşabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (21 AĞUSTOS 2023)

  Kendinizle ilgili yaşayacağınız farkındalık, sizi negatif enerjilerden kurtararak, pozitif bir düşünceye sahip olmanıza neden olabilir. Kendinizi inzivaya çekerek, yalnız kalmak isteyebilir, duygusal anlar yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (20 AĞUSTOS 2023)

  Yakın bir dostunuzla aniden yapacağınız bir buluşma planı, stresli bir anınızdan kurtulmanıza neden olabilir. Arkadaşınızla geçireceğiniz güzel sohbetli anlar, gününüzün güzel geçmesine neden olabilir.

  ASLAN BURCU (21 TEMMUZ 2023)

  Kariyer hayatınızla ilgili gerçekleştirmek istediğiniz planları hayata geçirmek için, çalışmalara başlayabilirsiniz. Yapacağınız çalışmaların sonucunu alabilir, yeni bir kariyer hayatına kendinizi hazırlayabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (21 AĞUSTOS 2023)

  Aile hayatınızda edinmek istediğiniz bir mal hakkında konuşmalar gündeme gelebilir. Konu hakkında olumsuz düşüncelere kapılmak istemeyebilir, olaylara pozitif yönünden bakarak ilerleyerek, edinmek istediğiniz mala sahip olabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (21 AĞUSTOS 2023)

  Eski alışkanlıklarınızdan kurtulmak istemeniz sizi ve yakın çevrenizi sevindirebilir. Ruh halinizde hissettiğiniz pozitiflik size fazlasıyla mutluluk katabilir. Manevi olarak kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

  AKREP BURCU (21 AĞUSTOS 2023)

  Aşk hayatınızda beklediğiniz gelişmelerin olması, sizi tekrardan heyecanlandırabilir. Yaşayacağınız heyecan ve aşk duygusu kendinizi pozitif hissetmenize neden olabilir.

  YAY BURCU (21 AĞUSTOS 2023)

  Maddi kaynaklarınızla ilgili düşüncelere dalmanız aileniz tarafından fark edilebilir. Ailece birbirinize vereceğiniz destek sayesinde, olumsuz düşüncelerden kurtularak, rahatlamanıza neden olabilir.

  OĞLAK BURCU (21 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızda edindiğiniz başarılar, ekip arkadaşlarınız tarafından takdirle karşılanabilir. Arkadaşlarınızla uyumlu çalışmanız, çevrenize karşı oldukça pozitif olan yaklaşımlarınız, kariyer hayatınızda size artı olarak gelebilir.

  KOVA BURCU (21 AĞUSTOS 2023)

  Aşk hayatınızda aniden yaşayacağınız güzel duygular sizi şaşırtabilir. Yaşadığınız güzel gelişmeleri çevrenizde sevdiğiniz dostlarınıza anlatarak, heyecanınızı paylaşmak isteyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (21 AĞUSTOS 2023)

  Duygusal hayatınızda ilişkinizi farklı bir yöne taşımak isteyebilir, partnerinizle bir araya gelerek geleceğiniz hakkında konuşmalar yapabilirsiniz. Alacağınız mantıklı kararlarla geleceğe dair güzel, temeli sağlam adımlar atabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....