Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji21 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  21 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 21 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 21 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 21 Ekim astroloji günlüğü:

  21 Ekim günlük burç

  21 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 21 Ekim günlük burç ve cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (21 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Emek verdiğiniz ve karşılığını almak istediğiniz çalışmalarınızın, karşılığını alamadığını düşünebilirsiniz. Alacağınız net kararlarla kariyer hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak için harekete geçebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (21 EKİM 2023)

  Partnerinizin aranızdaki farklılıklardan dolayı, ilişkiniz hakkında konuşmak isteyebilir. Konuşmaya kapalı olmanız, sağlıklı iletişim kuramamanız ve inatçı tavırlarınızdan dolayı aranızdaki ilişki negatif enerjilere dönüşebilir.

  İKİZLER BURCU (21 EKİM 2023)

  Sevdiğiniz kişiye karşı çocuksu, esprili neşeli tavırlarla yaklaşabilir, partnerinize bir hediye almayı planlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye karşı maddi ve manevi eyleme geçeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (21 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişinin size karşı sergilemiş olduğu soğuk tavırlarından dolayı, ilişkiniz hakkında biraz düşünmek isteyebilir, bazı konuları zamana bırakmak isteyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (21 EKİM 2023)

  Hoşlandığınız kişiden beklediğiniz olumlu adımların gelmemesi, kararsız kaldığınız konularda, net kararlar vermenize neden olabilir. Aldığınız bu kararla yeni bir döneme girebilir, yaşadığınız farkındalığın faydasını görebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (20 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda eyleme geçirdiğiniz bazı planlarınız için beklemediğiniz olumsuz sonuçları alabilirsiniz. Tekrardan üzerinde çalışmalar yapacağınız bu konu için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (21 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda geçmiş partnerinize yapmış olduğunuz haksızlığın farkına varabilirsiniz. Yaşadığınız pişmanlıkları partnerinize anlatmak isteyebilir, tekrardan ilişkinize bir şans vermek istediğinizi ifade edebilirsiniz.

  AKREP BURCU (21 EKİM 2023)

  Yaptığınız bir yolculuk sırasında tanışacağınız yeni bir kişi ile iletişimde olabilirsiniz. Hem mantıklı hem duygusal sohbetlerde bulunabilir, kendinizi rahat ve pozitif enerjilerde hissedebilirsiniz.

  YAY BURCU (21 EKİM 2023)

  Yakın çevrenizden sevdiğiniz bir dostunuza sağlıkla ilgili konularda ziyaretlerde bulunabilirsiniz. Maddi ve manevi olarak destek vermeniz karşısında dostluğunuzu daha da pekiştirebilir, temeli sağlam bir dostluğa sahip olabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (21 EKİM 2023)

  Hanenizde yaşadığınız bir tartışmadan dolayı kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Kendinizi inzivaya çekebilir, belli bir süre yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (21 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda yaşadığınız güzel duygularla, duraksama yaşadığınız zamanları geride bırakabilir, ilişkinize tutku ve duyguyla bağlanabilir, ilişkinizi daha ciddi bir boyuta taşıyabilirsiniz.

  BALIK BURCU (21 EKİM 2023)

  Sosyal çevrenizden yakın bir arkadaşınızla bazı kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. İstemediğiniz bu küslüğe 3. kişilerin enerjisinden dolayı olması sizi daha da çok üzebilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz