Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji21 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  21 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 21 Mart 2024 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 21 Mart 2024 salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté, sizler için kaleme aldı. İşte 21 Mart 2024 günlük burç yorumları…

  21 Mart 2024 günlük burç

  21 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 21 Mart 2024 perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini FormSante, okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (21 MART 2024)

  Sevgili Koç; maddi kaynaklarınız, harcamalarınızla ilgili ani sorunlar ve ani para kayıpları yaşayabilirsiniz. Ayrıca hastalıklarınız varsa dikkat etmelisiniz ve bugün belirti gösteren rahatsızlıklarınızı ihmal etmemelisiniz. Manevi açıdan, dua, dilek meditasyonla ilgili çok şanslı bir gündesiniz. Bugün kendiniz için özel bir alan ayırın sevgili koçlar. Hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir.

  BOĞA BURCU (21 MART 2024)

  Sevgili Boğa; ilişki, evlilik ya da ortaklık yapınızla ilgili bugün sorunlar yaşanabilir tartışmalar içinde kalabilirsiniz. Ayrıca kariyer hayatınızda tartışmalar ve krizler yaşanabilir. Sosyal çevrenizden gelebilecek şans ve fırsatları ise kaçırmayın. Arkadaş, topluluk, derneklerde sizi şifalandıracak haberler alabilirsiniz. Ayrıca bugün dilek dilemeyi unutmayın.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (21 MART 2024)

  Sevgili İkizler; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlarla ilgili sorunlar yaşanabilir. Dava-hukuk, eğitim, seyahatlerde sorunlara dikkat etmelisiniz, kazaya açıksınız. Sağlık olarak üreme bölgesi sorunları yaşanabilir. Psikolojik bazı korkularınız fiziksel sorunlara yol açabilir.

  YENGEÇ BURCU (21 MART 2024)

  Sevgili Yengeç; aşk, ilişki, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgili sorunlar yaşanabilir. Bugün şüpheci ve takıntılı duygularınız konusunda yanılabilirsiniz.  Yurt dışı, eğitim, dava konularıyla ilgili ise olumlu gelişmeler yaşayabilir, güzel haberler alabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (21 MART 2024)

  Sevgili Aslan; ev, aile konularıyla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Şüpheci ve takıntılı davranışlarınız ilişkilerinizde sorunlar çıkarabilir. Ayrıca maddi kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir sözleşme ya da anlaşma imzalarsanız bu sizin için güzel sonuçlar doğurabilir.

  BAŞAK BURCU (21 MART 2024)

  Sevgili Başak; kardeşler, iletişim, eğitim, yakın çevrenizle ilgili bugün sorunlar yaşanabilir. Özellikle de çalışma hayatınızda çok çalıştığınız ve emek sarf ettiğiniz bir dönemdesiniz ve iletişime bugün dikkat etmelisiniz. Evlilik, ilişki ya da ortaklığınızla ilgili ise güzel bir gündesiniz. Bu konularda güzel haberler alabilirsiniz. Dilek dilemeyi unutmayın.

  TERAZİ BURCU (21 MART 2024)

  Sevgili Terazi; maddi kaynaklarla ilglenebilir, para kayıpları yaşayabilirsiniz. Çocuklar, hobi ya da aşk yüzünden tutarsızca maddi kaynaklarınızı kullanabilirsiniz, dikkat etmelisiniz. Çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili ise olumlu güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (21 MART 2024)

  Sevgili Akrep; kendinizi bugün duygusal olarak ifade ederken fazlaca gergin ve şüpheci davranabilirsiniz. Ayrıca ev- aile yaşantınızda tartışmalar yaşanabilir. Aşk, flört konusunda ise şanslısınız, güzel kararlar alabilirsiniz.

  YAY BURCU (21 MART 2024)

  Sevgili Yay; bugün duygusal olarak içe çekilebilir ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Zihinsel ve ruhsal şifalanma için güzel bir gündesiniz. Şüpheci ve takıntılı iletişim tarzınız bugün sorunlara yol açabilir ve tartışma içinde kalabilirsiniz. Kardeş, yakın akrabalarla ilgili bugün vereceğiniz kararlarda yanılabilirsiniz. Ayrıca ev- aile konusunda ise şanslı bir gündesiniz.

  OĞLAK BURCU (21 MART 2024)

  Sevgili Oğlak; arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, topluluk, derneklerde vakit geçirebilirsiniz ama harcamalarınızı abartabilirsiniz, dikkat etmelisiniz. Kardeş, iletişim, medya alanından ise şanslarınız var.

  KOVA BURCU (21 MART 2024)

  Sevgili Kova; kariyer ve iş hayatınızda kendinizi güvende hissedemeyebilirsiniz. Tartışmacı ve gergin tavrınız ilişkilerinizde sorunlara neden olabilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili ise kazançlarınızı arttırabilecek güzel gelişmeler, yeni anlaşmalar yapabilirsiniz.

  BALIK BURCU (21 MART 2024)

  Sevgili Balık; uzak mesafe seyahat edebilirsiniz ama dikkatli olmalısınız. Ayrıca eğitim, hukuk alanında şüpheci davranışlarınız sorunlar ayol açabilir. Gizli düşmanlarınıza ise dikkat etmelisiniz. Sağlık olarak korunuyorsunuz ayrıca düşünceleriniz, hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir bugün olumlu güzel düşünün.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz