Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji22 Eylül günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  22 Eylül günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 22 Eylül günlük burç yorumlarında bugün neler var? 22 Eylül günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 22 Eylül astroloji günlüğü:

  22 Eylül günlük burç

  22 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 22 Eylül günlük burç ve cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (22 EYLÜL 2023)

  Maddi konularda beklediğiniz gelişmeler ani bir şekilde gerçekleşebilir. Maddi konularda yaşadığınız bu gelişmeler, geleceğiniz hakkından güzel düşüncelere girmenize neden olabilir.

  BOĞA BURCU (22 EYLÜL 2023)

  Satın alacağınız bir mal hakkında araştırmalar yapabilir, yakın akraba ve dostlarınızdan fikirler alabilirsiniz. Biraz karamsar düşüncelere girebilir, biraz daha bekleme enerjisinde kalabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (22 EYLÜL 2023)

  İlişkiniz hakkında düşünmeniz gereken konularda mantıklı kararlar almak isteyebilirsiniz. Duygu dengelerinizi yerine getirmek için, hoşlandığınız kişiye karşı duygularınızı ifade etmek isteyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (22 EYLÜL 2023)

  Sosyal çevrenizde hareketli zamanları geride bırakabilirsiniz. Kendinizi inzivaya çekebilir, depresif ruh hali içinde olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerden uzak kalmak size iyi gelmeyebilir.

  ASLAN BURCU (22 EYLÜL 2023)

  Duygusal hayatınızda yaşadığınız ani gelişmeler, sizi mutlu edecek güzel günler getirebilir. Kendinizi oldukça pozitif hissedebilir, enerjinizi ilişkiniz üzerinde yoğunlaştırabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (22 EYLÜL 2023)

  Uzak yoldan gelecek misafirlerinizi karşılayabilir, mutlu neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz. Nostaljik zamanlar geçirebilir, duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Yaptığınız sohbetler, ailenizle bir arada olmak size huzur verebilir.

  TERAZİ BURCU (22 EYLÜL 2023)

  Kariyer hayatınızda hedeflediğiniz başarıya ulaşmak için daha sıkı çalışmanız gerekebilir. Yeni eğitimler, kurslar gündeminizde olabilir.

  AKREP BURCU (22 EYLÜL 2023)

  Aşk hayatınızda alacağınız kararlar kadersel sürecinizi etkileyebilir. Alacağınız yeni kararla yeni bir ilişkiye başlayabilir, daha önce deneyimlemediğiniz güzel duygular yaşayabilirsiniz.

  YAY BURCU (22 EYLÜL 2023)

  Yakın bir dostunuzla dargınlık yaşayabilirsiniz. Aranızda oluşan gerginlikten dolayı, hayal kırıklıkları, kalp kırıkları yaşamanız kısa sürelide olsa küslük yaşamanıza neden olabilir.

  OĞLAK BURCU (22 EYLÜL 2023)

  Sevdiğiniz dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel zamanlar, yaşadığınız tatsız günleri geride bırakmanıza yardımcı olabilir. Yakın bir dostunuzda alacağınız haberlere şaşırabilir, duygusal hayatınızda beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (22 EYLÜL 2023)

  Yeni tanıştığınız biriyle, temeli sağlam güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yaşayacağınız bu ilişkide ani gelişmeler yaşayabilir, ilişkinizi ciddi boyuta taşımak isteyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (22 EYLÜL 2023)

  Eğitim konularında kararsız kalabileceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Karar verdiğiniz bazı konularda değişiklikler yapabilirsiniz. Alacağınız yeni kararlar maddi olarak sizi biraz zorlayabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz