Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji23 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  23 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burçları neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 23 Ağustos pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 23 Ağustos 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  23 ağustos günlük burç

  23 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (23 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Koçlar, dolunay enerjisiyle birlikte arkadaş çevrenizle olan durumlar artık kendini iş ortamına bırakıyor. Bugün özellikle iş yerinizde ve günlük işlerinizde fazlaca aktif olabilir, üretkenliğinizin arttığına şahit olabilirsiniz. Fazla yorulmamaya özen gösterin.

  BOĞA BURCU (23 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Boğalar, aşk hayatınız ve sosyal çevrenizde sivri diliniz dikkat çekiyor olacak. Olaylar karşısında çabuk kızabilir ve telaş yapabilirsiniz. İkilemde kalmanız olası. Borsa oyunları gibi durumlarınız varsa dikkatli olmanızda fayda var.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (23 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili İkizler, iş ve aile hayatınızda biraz gergin hissedebilirsiniz. Otoriter figürlerle alakalı gelişmeler gündeminizde olabilir. İletişiminize dikkat ederek kimseyle tartışmamaya özen gösterin. Ani iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Bazı şeyler farkındalığınızı kazanabilmeniz için oluyor.

  YENGEÇ BURCU (23 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yengeçler, haftaya almanız gereken eğitimler varsa ya da eğitim alma düşünceniz var ise bu konularla başlıyor olacaksınız. Belki de araştırmalarınız fazla sonuç vermeyebilir. Ancak yakın çevrenizle bu konuları paylaşarak onların da fikrini alabilirsiniz. Unutmadan diliniz bugün pek sivri. Konuşmalarınızda kırıcı olmamaya özen gösterin.

  ASLAN BURCU (23 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Aslanlar, haftaya para konularıyla giriyorsunuz. Ortak kazanımlarınız, yatırımlarınız, birikimleriniz ön planda olacak. Bu durumlar karşısında biraz fevri çıkışlar sergileyebilir, ölçüsüz paralar da harcayabilirsiniz. Dengeyi kurmaya çalışın. Zararlı çıkabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Başaklar, bugün solunuzdan kalkmış hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde fevrilik görülebilir. Hemen her şeye sinirlenebilirsiniz. Özellikle ikilemde kalmanız olası bir durum. Dengede kalmayı deneyin ve olayların neden olduğunu anlamaya çalışın.

  TERAZİ BURCU (23 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Teraziler, iş hayatınızda gerginsiniz. Acaba yetişir mi bunu yapabilir miyim gibi durumlar endişelenmenize neden oluyor. Kadın figürlerle tartışmalardan uzak durmaya çalışın. Zihnen sıkıntılar yaşamanız olası.

  AKREP BURCU (23 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Akrepler, aşk hayatınız ve sosyal çevrenizde düşüncelerinizle gündeme gelebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken sinirli bir yapınız olabilir. Sakin kalmayı deneyin. İletişimsel sorunlar canınızı sıkabilir.

  YAY BURCU (23 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yaylar, ailevi konular gündeminizde bugün. Özellikle otoriter figürlerle görüşmelerinizde dikkatli olmanızda fayda var. Anlık çıkışlarınızda beklenmedik tepkiler görebilirsiniz. Sakin kalın günü güzelleştirmeye çalışın.

  OĞLAK BURCU (23 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Oğlaklar, iletişiminize dikkat etmeniz gereken bir gün. Eğitim hayatınızla ilgili gelişmeler hatta bazılarınız için bu bir anlaşma da olabilir sizi biraz fevriliğe itebilir. Sinirlilik hali yakın çevrenizde sıkıntılar yaşatabilir. Kendinizi güvende hissetmek için dedikodulara kulak asmayın. Gerçeği araştırın.

  KOVA BURCU (23 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Kovalar, dolunay enerjisi artık kendinizden odağınızı çevirip maddi kazanımlarınıza yerini bırakacak. Birikimlerinizi, yatırımlarınızı gözden geçirirken ekstra dikkat edin lütfen. Anlık çıkışlar sergileyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (23 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Balıklar, ikili ilişkilerinizde gereken özeni gösteriyor musunuz? Günün sorusu bu sizler için. Çünkü anlık çıkışlarınızla birlikte çevreniz de sizinle birlikte yoruluyor. İhtiyaçlarınızı anlatırken duygularınızı geri plana atmayın. Biraz nefes alın ve o şekilde konuşun.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz