Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji24 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  24 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 24 Ekim pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 24 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  24 Ekim günlük burç

  24 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (24 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, sevdiğiniz kişilerle, kuzenleriniz ve kardeşlerinizle keyifli bir Pazar geçirebilirsiniz. Yapıcı halleriniz dikkat çekebilir. Yardımcı olabileceğiniz konular gündeme gelebilir. Mantığınız durumlarda daha ağır basabilir.

  BOĞA BURCU (24 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün daha çok kendi yatırımlarınızla alakalı iş çevrenizden destek görebilir, otoriter figürlerle yapacağınız görüşmeler keyfinizi yerine getirebilir. Kendinizi maddi manevi güvende hissedebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (24 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, bugün kendinize yapıcı, daha ılımlı yaklaşabilir, hayata bakışınızla alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak ikili ilişkilerinizde biraz patavatsız olma durumları söz konusu olabilir bu konuda dikkatli olmalısınız.

  YENGEÇ BURCU (24 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün bilinçaltınızda kalan başkasının bilmesini İstemediğiniz konularla alakalı ailenizle güzel görüşmeler yapabilirsiniz ve desteklerini hissedebilirsiniz. Maddi konularda özellikle borç gibi bazı araştırmalar yapabilir bu da ruhunuzu rahatlatabilir.

  ASLAN BURCU (24 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, bugün sosyal çevrenizdeki kişilerle, kuzenleriniz ya da kardeşlerinizle daha güzel yapıcı bir iletişim kurabilirsiniz. Birlikte güzel bir pazar organize edebilir keyfini çıkarabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (24 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar bugün maddi konularda, meslek hayatınızdan kaynaklı güzel gelişmeler yaşanabilir. Bu konularla ilgili görüşmeler yapabilir, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Otoriter figürlerle sorunlar çözülebilir.

  TERAZİ BURCU (24 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, yurtdışı, uzak seyahatler ya da eğitim ile ilgili gündeminiz oluşabilir ve bu konularla alakalı güzel görüşmeler yaparak keyfinizi yerine getirebilirsiniz. Yapacağınız araştırmalarda daha detaycı olabilirsiniz.

  AKREP BURCU (24 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, bugün maddi konularla alakalı güzel görüşmeler yapabilir, sizde sorun yaratan durumları araştırmalar yaparak çözümleyebilirsiniz. Ailenizle vakit geçirmek size iyi gelecektir.

  YAY BURCU (24 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar ikili ilişkilerinizde yine aktif alabileceğiniz bir pazar günü sizi bekliyor. Güzel görüşmeler yapabilir, organizasyonlara katılabilirsiniz. İletişim dilinizi daha iyi kullanabilirsiniz. Yakın çevrenizden göreceğiniz destek size iyi gelecektir.

  OĞLAK BURCU (24 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, bugün çalışma hayatınızda kendinizi otoriter figürlere daha iyi ifade edebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla bazı konuları daha iyi paylaşabilirsiniz. Günlük rutin işlerinizi düzenleyerek güzel bir pazar geçirebilirsiniz.

  KOVA BURCU (24 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, bugün hobilerinize vakit ayırabilir daha yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Hayatınızda geliştirmek istediğiniz yönler varsa bunlarla alakalı araştırmalar yapabilir boş vaktinizi değerlendirebilirsiniz.

  BALIK BURCU (24 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, bugün ailenizle birlikte güzel görüşmeler yapabilirsiniz. Bu durum sizin keyfinizi yerine getirebilir. Mali konularda destekler alabilir, bazı korkularınızdan uzaklaşabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz