Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji24 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  24 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 24 Ocak 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 24 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  24 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (24 OCAK 2022)

  Haftaya ilişki, evlilik yada ortağınızla uyum içinde başlıyorsunuz. Arkadaş çevrenizden, arkadaşlarınızdan da destek aldığınız bir gün. Bugün ortak proje ya da bir konuda karar verirseniz uzun süreli ve kalıcı olacaktır. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar iş hayatınızda çok daha aktif olmaya başlıyorsunuz, çok çalışabilirsiniz ve iş hayatınızda tartışma yaşanabilir.

  BOĞA BURCU (24 OCAK 2022)

  Haftaya çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlarla ilgilenerek başlıyorsunuz ve uyum içinde olabileceksiniz. Bugün otoriteden destek alabilir, uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Bel bölgesi rahatsızlıklarına ise dikkat edin. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar ; uzak mesafe seyahatler, yurtdışı, eğitim , uzak akrabalar, eşin ailesi, hukuk-dava ve iş hayatınızda çok fazla çalışabilir, seyahat edebilir ve mücadeleniz hayatın bu alanlarında çok olabilir.

  İKİZLER BURCU (24 OCAK 2022)

  Haftaya aşk, flört, çocuklarınız ya da hobilerinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Kalıcı ve uzun vadeli adımlar atmak için güzel bir gündesiniz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar para harcamanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza çok dikkat etmelisiniz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (24 OCAK 2022)

  Haftaya aile, ev, sevgilinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Maddi kaynaklarla ilgili kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar ilişki, evlilik ya da ortaklarınızla mücadele edebilirsiniz ve tartışmalar yaşanabilir. Evlilik, ilişki ya da ortaklıklarınıza hareket geliyor ama tartışmalara dikkat edin.

  ASLAN BURCU (24 OCAK 2022)

  Haftaya seyahat ederek, eğitim, iletişim konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Evlilik, ililkilerinizle ilgili kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar; çalışma hayatınız, gündelik işler ve sağlığınızla mücadele edebilirsiniz. Eklem, diz, deri problemlerine dikkat etmelisiniz, enfeksiyona açık olabilirsiniz. Çok çalışabilirsiniz. Çalışma hayatınızda tartışmalar yaşanabilir.

  BAŞAK BURCU (24 OCAK 2022)

  Haftaya para, maddi kaynaklarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz, çalışma hayatınızla ilgili kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilir ve otoriteden destek görebilirsiniz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar; aşk, flört, çocuklar, borsada ya da hobinizle ilgili mücadele edebilir, çok çalışabilirsiniz. Aşk hayatınız da hareketleniyor. Karşınıza yeni insanlar çıkabilir.

  TERAZİ BURCU (24 OCAK 2022)

  Haftaya etrafınızdaki insanlara destek olacak, kendinizle ilgilenebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi doğru ifade ettiğiniz bir gündesiniz. Aşk, ilişki, çocuklar ya da hobilerinizle ilgili kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilir, otoriteden destek görebilirsiniz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar; ailenizle ilgilenebilirsiniz, evinizde daha çok zaman geçirebilirsiniz. Aile içinde tartışmalar ya da hastalanmalar gerçekleşebilir.

  AKREP BURCU (24 OCAK 2022)

  Haftaya duygularınızı içe atarak, yalnız kalmak isteyerek , içe çekilerek başlıyorsunuz. Eviniz, ailenizle ilgili güzel kararlar alabilirsiniz ve kararlar uzun vadeli ve kalıcı olacaktır. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar; seyahatleriniz artabilir, kardeşlerle daha çok zaman geçirebilir, eğitim alanınızda hareket artabilir. Tartışmalara ve trafikte kazalara ise dikkat etmelisiniz. İletişimde daha tartışmacı bir tutum sergileyebilirsiniz.

  YAY BURCU (24 OCAK 2022)

  Haftaya sosyalleşerek, arkadaşlarınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Otoriteden ise destek gördüğünüz ve kalıcı sözler alabileceğiniz bir gündesiniz. Seyahat etmek istiyorsanız seyahat planları yapabilirsiniz ama Merkür Retro olduğu için aksaklıklara dikkat etmelisiniz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar; harcama yapabilirsiniz, maddi kaynaklarınızı değerlendirirken dikkatli olmalısınız.

  OĞLAK BURCU (24 OCAK 2022)

  Haftaya kariyer, iş hayatınızla ilgilenerek başlıyorsunuz ve maddi kaynaklarla ilgili kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar; çok çalışabilir, hayatınızın her alanında mücadeleniz artabilir. Daha aktif ve girişken olacaksınız. Sağlığınıza ise bu süreçte dikkat etmelisiniz, spora başlayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (24 OCAK 2022)

  Haftaya eğitim, uzak mesafe seyahat, yurtdışı, yabancılar ya da dava-hukuk konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Kalıcı ve uzun vadeli kararlar alabilir bu konularda otoriteden destek görebilirsiniz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar; tuhaf insanlarla karşılaşabilirsiniz, rüyalarınız korkutabilir, bilinçaltı korkularınız ayaklanabilir ama enerjiniz artar ve yorulmak nedir bilmezsiniz. Gizli düşmanlara ise dikkat etmelisiniz.

  BALIK BURCU (24 OCAK 2022)

  Haftaya finans, yatırım, ödemelerle ilgilenerek başlıyorsunuz ve maddi kaynaklarınızla ilgili yapılandırma, yeni bir anlaşma yapabilirsiniz, otoriteden ise destek görebilirsiniz. 24 Ocaktan-6 Mart tarihine kadar; sosyal hayatınızda hareketleniyor. Derneklerde, arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirebilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz