24 Temmuz 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

0

Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 24 Temmuz 2022 Pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 24 Temmuz 2022 günlük burç yorumları…

KOÇ BURCU (24 TEMMUZ 2022) *

Bugün duygusal anlamda ikilemler yaşayabilirsiniz. Geçmişte yarım bıraktığınız bazı eğitimler için ise yeni adımlar atacaksınız.

BOĞA BURCU (24 TEMMUZ 2022) *

Bugün güzel ve şanslı bir güne başlıyorsunuz. Uzun süredir aklınızda olan bir şeyi bugün alma fırsatınız olacak.

İKİZLER BURCU (24 TEMMUZ 2022) *

Bugün fiziksel görünümünüze dair her tür değişim için uygun bir gün. Kuaför, ufak estetik operasyonlar ya da giyim tarzı.

YENGEÇ BURCU (24 TEMMUZ 2022) *

Bugün yakın çevrenizde arkanızdan iş çevirenler olabilir. Yüzünüze gülen herkes dostunuz değildir.

ASLAN BURCU (24 TEMMUZ 2022) *

Bugün eviniz ile ilgili konular odağınız olacak. Yakın arkadaşlar ile akşam vakitleri bir organizasyona katılabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (24 TEMMUZ 2022) *

İş ve Kariyer konuları bugünün gündemi olacak. Yeni teklifler ya da yeni projeler önünüzü açacaktır.

TERAZİ BURCU (24 TEMMUZ 2022) *

Bugün yurtdışından bir tanıdık ya da akraba ile ilgili bir gelişme sizi heyecanlandırabilir. Belki yurtdışına kısa süreli bir seyahat de olabilir.

AKREP BURCU (24 TEMMUZ 2022) *

Bugün harcamalarınıza dikkat etmenizi öneririm. Özellikle kredi kartınız alarm veriyor olabilir.

YAY BURCU (24 TEMMUZ 2022) *

Bugün Güne oldukça hareketli başlayacaksınız. Yeni tanıştığınız biri ile yakınlaşabilirsiniz ve belki de aşk kıvılcımları görülebilir

OĞLAK BURCU (24 TEMMUZ 2022) *

Bugün gündeminiz ilişkiler olacak. Partner ya da eşinize daha fazla ilgi göstermeli, onlara vakit ayırmanız olası sorunların önüne geçecektir.

KOVA BURCU (24 TEMMUZ 2022) *

Bugün Sıkıcı ve melankolik haleniz etrafınızdakileri sizden uzaklaştırabilir. Bugün biraz doğada yalnız 1-2 saat geçirmeniz size iyi gelecektir.

BALIK BURCU (24 TEMMUZ 2022) *

Bugün kazalara ve tartışmalara açık bir gündesiniz. Özellikle trafikte son derece dikkatli olmanızda fayda var, aracınızın çıkaracağı olmadık arızalar canınızı sıkabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here