Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji25-31 Aralık haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  25-31 Aralık haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 25-31 Aralık haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  25-31 ARALIK HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  Bu haftayı yılın diğer haftalarından ayıran önemli bir hafta olduğunu belirtmeye gerek yok sanırım. Ne de olsa 2023 yılının son haftası ve sadece yılı kapatmakla kalmayıp aynı zamanda dolunay enerjisi ile bir çok tamamlanmayı bu hafta yaşayabiliriz. Şimdiden herkese mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl diliyorum.

  Dolunay enerjisi çoğunlukla üzerimizde sert bir enerji hissetmemize sebep olurken bu hafta her zamankinden daha gergin hissedebiliriz kendimizi. Çarşamba gününe kadar biraz hayalperest ve romantik olabiliriz. Dolayısıyla ikili ilişkiler için şanslı zamanlar olacaktır. Ancak her zamankinden daha hassas olacağımızdan alınganlık yapmamak da çok önemli olacaktır. Özellikle haftanın ilk günleri çatışmaların üstesinden gelmek için ideal zamanlar olacaktır. Her zamankinden daha anlayışlı olacağımızdan her tür iş birliği için değerlendirilmesinde fayda olacaktır.

  Bu hafta gerçekleşecek olan dolunay ise eğitim ve seyahat konularında bazı gelişmeler yaşamamıza sebep olacaktır. Cuma gününe kadar ise kafa karışıklığı, aldanma, aldatılma ve ne yazık ki dolandırılma riskinin yüksek olduğu bir hafta geçireceğiz. Dolayısıyla cazip görünen fırsatlar ve teklileri dikkatle ele almak çok önemli olacaktır. Ani kararlar almak ve cazip görünen yatırımlara temkinli yaklaşmanızı öneririm. Hafta boyunca zehirlenme ve sahte alkol gibi haberler görülebilir dikkat lütfen. Hafta boyunca gergin, sinirli ve hatta çabuk öfkelenen biri haline dönüşebiliriz. Bu nedenle, dikkatle dinlemek ve konuşmadan önce düşünmek çok önemlidir ve tabii ki trafikte kimseyle tartışmamanızı önermek durumundayım.

  Bu hafta sorunsuz giden ilişkilerde ise aşırı kıskançlık ve şüpheci bir ruh hali sebebiyle sorunlar meydana gelebilir. Hafta sonu ise sırların ifşa olacağı mistik zamanlarda olacağımızdan özellikle dedektiflik yapmak yerine hafta sonuna kadar sabrederseniz ilahi sizin bilmeniz gereken ne varsa zaten onu sizin karşınıza çıkaracaktır. Yeni tanıştığınız kişileri aşırı idealize etme riskinin olduğu bir hafta olduğundan Merkür retroyu da göz önünde bulundurarak bir süre beklemek ve birbirinizi tam anlamıyla tanıdıktan sonra ilişkiye başlamak, uzun vadede hayal kırıklığı yaşatmanızın önüne geçecektir. Mutlu haftalar ve mutlu yıllar diliyorum.

  - Advertisement -

  16--22 Ekim haftalık burç

  25-31 ARALIK 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Yılın son haftası, enerjinizi yükseltecek ve sosyal ilişkilerinizi güçlendirecek bir dönem. Arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirebilir ve yeni yıl için heyecanlı planlar yapabilirsiniz.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Maddi konularda dikkatli olmanız gereken bir hafta. Harcamalarınızı gözden geçirip bütçenizi dengelemek için uygun bir zaman. Aile ilişkilerinizde anlayışlı olmaya özen gösterin.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Yılın son haftası, kariyer hedeflerinizi gözden geçirme ve yeni planlar yapma zamanı. İş yerindeki ilişkilerinizi güçlendirebilir ve gelecek projeler için hazırlıklara başlayabilirsiniz.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Bu hafta, öğrenmeye ve kişisel gelişime odaklanma fırsatı bulacaksınız. Seyahat planları yapabilir veya farklı kültürleri keşfetmek için bir plan yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda da keyifli gelişmeler olabilir.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Yılın son haftası, finansal durumunuzu gözden geçirme ve gelecek yıl için bütçe planlaması yapma zamanı. İkili ilişkilerde saygı ve anlayış önemli olacak.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  İş hayatınızdaki projelerde başarı elde etme şansınız var. Yıl sonu, iş ilişkilerinizi güçlendirme ve profesyonel hedeflerinizi belirleme zamanı. Aile ile olan bağlarınıza daha fazla odaklanın.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Yılın son haftası, ilişkilerde anlayış ve uyum arayışında olabilirsiniz. Partnerinizle duygusal bir denge kurmak önemli. Sanatsal ve yaratıcı projelere odaklanma fırsatı bulabilirsiniz.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Ev ve aile konularına odaklanma zamanı. Yıl sonu, evde düzenleme yapma veya aile ile daha fazla vakit geçirme fırsatı sunabilir. İş projelerinizde de ilerleme kaydedebilirsiniz.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  İletişim becerilerinizi kullanarak çevrenizle daha iyi anlaşabilirsiniz. Maddi konularda dengeli bir yaklaşım benimsemelisiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymak için uygun bir zaman.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Kişisel gelişim ve öğrenme konularına odaklanma fırsatınız var. Kendinizi keşfetmek ve ruhsal olarak yenilenmek için uygun bir dönem. Finansal konularda da dikkatli olun.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Yılın son haftası, sosyal çevrenizle daha fazla etkileşimde bulunma zamanı. Arkadaşlarınızla planlar yapabilir ve eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Kariyer hedeflerinizi gözden geçirme fırsatı.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Bu hafta, kariyerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. İş projelerinizde liderlik yapma veya yeni sorumluluklar üstlenme fırsatınız var. Aile ile ilişkilerinizde de daha fazla destek bulabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....