Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji25 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  25 Ocak günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 25 Ocak 2022 Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 25 Ocak 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  25 OCAK 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler

  KOÇ BURCU (25 OCAK 2022)

  Sevgili Koç; ödeme, borç, yatırım ve finans konularında anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz ve para kayıplarına sebep olabilir. Gerekli desteği göremeyebilirsiniz. Söylenenlere inanmayın çünkü iletişimde anlaşmazlıklar yaşanabilir.

  Akşam saatlerinde ise; huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz. Jüpiter desteğiyle şifa, manevi anlamda güçlenme sağlayabilir ve finansla ilgili anlaşmazlıkları akşam saatlerinde çözebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (25 OCAK 2022)

  Sevgili Boğa; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızda iletişim sorunları yaşanabilir. Kariyer hayatınızda ise yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz.

  - Advertisement -

  Akşam saatlerinde; ilişki, evlilik ya da ortaklık konularında şans sizinle olacak. Özellikle sosyal çevreniz, cemiyet, derneklerde, sosyal medya gibi alanlardan şans sizi bulabilir.

  İKİZLER BURCU (25 OCAK 2022)

  Çalışma hayatınız, yanınıza çalışanlarla iletişim problemleri yaşanabilir ve yanlış anlaşılmalar gerçekleşebilir. Akşam saatlerinde; kariyer hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir, gelen fırsatı mutlaka değerlendirin.

  YENGEÇ BURCU (25 OCAK 2022)

  Aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgili anlaşmazlık, iletişim problemleri yaşanabilir. Ego ve duygularınız arasında kalabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise ilişki, flört, aşk konularında şansınız dönüyor, gelen şansı kaçırmayın.

  ASLAN BURCU (25 OCAK 2022)

  Sevgili Aslan; evinizle, ailenizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Çalışma hayatı, gündelik işlerle ilgili iletişim sorunlar yaşanabilir. Akşam saatlerinde ise; maddi olarak destek görebilir, evinizle ilgili güzel değişiklikler için gerekli desteği bulabilirsiniz. Ama net kararı 5 Şubattan sonraya bırakabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (25 OCAK 2022)

  Sevgili Başak; kardeşlerle, medyada iletişim sorunları yaşanabilir. Akşam saatlerinde ise; ilişki, evlilik, aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmeler ve fırsatlar yaşayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (25 OCAK 2022)

  Sevgili Terazi; maddi kaynaklar, para konularında iletişim sorunları ve para kaybına sebebiyet verecek durumlar yaşanabilir. Akşam saatlerinde ise çalışma hayatınızda maddi kaynaklarınızı iyileştirecek fırsatlar yakalayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (25 OCAK 2022)

  Sevgili Akrep; güne kendinizi ortaya koyarak başlıyorsunuz. Ailenizle ilgili iletişim sorunları yaşanabilir. Ayrıca sağlığınıza sabah saatlerinde dikkat edin. Akşam saatlerinde ise; aşk, ilişki, flört ya da çocuklarınızla ilgili güzel şanslar yakalayabilirsiniz.

  YAY BURCU (25 OCAK 2022)

  Sevgili Yay; güne duygusal olarak içe çekilerek başlayabilirsiniz, kendinizi depresif hissedebilirsiniz. Gün içinde iletişim sorunları yaşayabilir, kendinizi duygusal olarak yanlış ifade edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise; ailenizle , evinizle ilgilenmek sizi duygusal olarak iyi hissettirecektir. Ayrıca ev almak gibi bir isteğiniz varsa bu süreçte önünüze fırsatlar gelebilir. Kesin kararı 5 Şubattan sonraya bırakmanızı öneriyorum.

  OĞLAK BURCU (25 OCAK 2022)

  Sevgili Oğlak; sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise eğitim, kardeşler ya da yakın çevrenizle güzel zaman geçirebilirsiniz ve fırsatlar sizi bulabilir. Beklediğiniz bir haber varsa güzel haberler alabilirsiniz.

  KOVA BURCU (25 OCAK 2022)

  Sevgili Kova; kariyer hayatınızda kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. İletişime bugün ekstra özen göstermenizi tavsiye ediyorum. Akşam saatlerinde maddi kaynaklarınızı genişletme fırsatları yakalayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (25 OCAK 2022)

  Sevgili Balık; yurtdışı bağlantıları, eğitim, seyahat, hukuk-dava konularında iletişim problemleri, bazı aksaklıklar yaşanabilir. Akşam saatlerinde ise hayatınızın her alanında fırsatlar gelebilir. Şanslı bir dönemdesiniz. 11 Mayıs’a kadar şanslarınızı kaçırmayın.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz