Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji26 Eylül Terazi Burcunda Yeniay burçları nasıl etkileyecek? İşte Terazi Burcunda Yeniayın...

  26 Eylül Terazi Burcunda Yeniay burçları nasıl etkileyecek? İşte Terazi Burcunda Yeniayın burçlara etkileri

  -

  Özellikle dünyayı evlere hapseden koronavirüs pandemisinin ardından astrolojik olay ve yorumlar artık daha çok takip ediliyor. Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar…  Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Formsante’de de her gün günlük burç yorumlarını bulabilirsiniz. Peki  26 Eylül Terazi Burcunda Yeniay burçları nasıl etkileyecek?  26 Eylül 2022 Terazi Burcunda Yeniayın burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte Terazi Burcunda Yeniayın burçlara etkileri…

  26 Eylül Terazi Burcunda Yeniay burçları nasıl etkileyecek?

  26 Eylül tarihinde Türkiye saati ile 00:54 te 2 derece Terazi burcunda bir yeniay meydana gelecek. Anın haritası incelendiğinde anın yükseleninin Yengeç burcunda şans noktası ile birlikte çalışıyor olması ilahi şansın bizim yanımızda olacağını gösteriyor. Terazi burcunun 2 derecesinde meydana gelecek olan yeniay yine ilişki konularıyla birlikte adalet konularını da gündeme taşıyacak.

  Merkür retronun etkisinin üzerimizde olacağı yeniayda Merkür Venüs kavuşumunun Neptün ile karşıtlık yapıyor olması, bireysel anlamda ilişkilerde yanlış anlaşılma ve iletişim sorunları sebebi ile yaşanan hayal kırıklarını gündeme taşıyacaktır. Geçtiğimiz süreçte ilişkilerde bazı belirsizlikler sebebi ile ayrılık yaşamış olan taraflar tekrar bir araya gelerek ilişkilerini dengelemeye çalışabilirler. Birçok ilişki dönüm noktasına gelerek son derece önemli değişimler yaşayacaktır. Yeniay MC Jüpiter ile karşıtlık enerjisinde olduğundan aile, ev konuları ile iş kariyer alanındaki dengeyi sağlamak asıl gündem maddelerimizden biri olacaktır. Terazi uyum ahenk ve hayatımızdaki düzeni sembolize ettiğinden her alanda yapılanma içerisine gireceğimiz zamanlar olacaktır.

  Yukarıda da belirttiğim gibi ilişkilerdeki dengeyi kurmak hepimizin asıl önceliği olacak bu yeniay ile. Bu denli güçlü bir yeniay hepimizin hayatında önemli değişimler yapmamıza sebep olabilir ancak hayatımızdaki dengeyi sağlamak için ise sistem bizden çaba ve mücadele istiyor. Jüpiter karşıtlığının da etkisi ile bazen aşırılıklara kaçabiliriz. O açıdan dengenin en önemli konu olduğu unutulmamalı. Haritada en dikkat çekici görünümlerden bir diğeri ise yeniayın Uranüs ile yaptığı 45’lik açı ve bu da bir çoğumuzun hayatında ani yeni başlangıçlara delalettir.

  • Şimdi ise gelelim yeniay anındaki en önemli astrolojik göstergeye; Mars’ın Satürn ile arasındaki üçgen açı, aslında bu süreçte yapılan tüm atılımların ve yeni başlangıçların kalıcılık vaat edeceğini gösteriyor. Ancak Mars ghost pozisyonda olmasaydı keşke. İşte tam da bu sebeple yeni atılımlarda ve başlangıçlarda denge unsuruna son derece dikkat etmeniz çok önemli olacaktır. Ancak bu noktada net bir duruş sergilemeniz belki de en büyük sınavınız olacaktır.
  • Merkür retrosunun Venüs ile kavuşum enerjisinde olup Neptün ile karşıt yapıyor olması ise aldanmalara açık olduğunuzu vurguluyor, hele ki yeni başlayacağınız ilişkilerde. Duyduklarınız acaba gerçekten doğru mu? Karşı taraf acaba ne kadar dürüst sorularını kendi kendinize sormanız hayrınıza olacaktır. Özellikle ilişki konularında karşımızdakini fazla idealize etme riski ile karşı karşıya kalacağız. Bu kadar karışık etkilerin olduğu bir gökyüzünde önünüzü net bir şekilde görmek hiç kolay olmayacaktır.

  Kolektif alandaki etkilerine değinecek olursak toplumdaki işsizlik sorunları sıklıkla konuşulacak. Halkların, bazı konularda kendilerini ifade etmek adına gösterilerde bulunduklarına tanıklık edeceğiz. Terazi ile birlikte özellikle hak, hukuk, adalet konuları gündem oluşturabilir. Kolektifte yasa düzenlemeleri olabileceğini ve özellikle de kız çocuklarının eğitimi ile ilgili bazı yasal düzenlemeler görülebileceğini söyleyebilirim. Muhasebe, finans ve bankacılık konularında ani bazı yasa düzenlemeleri de görülebilir ve bu düzenleme aslında inovatif dünyaya ayak uydurmak için dijital dünyaya ayak uydurmak adına yapılacak düzenleme şeklinde olacaktır. Özellikle hacklenme, aldanma, aldatılma durumlarına karşı da son derece dikkatli olmamız gereken zamanlarda olduğumuzu lütfen unutmayın. Teknoloji şirketlerinden yeni haberler gelebilir ve hatta bunlar, yeni buluşların lansmanı şeklinde olabilir. Özellikle ülkemizin haritasında sağlık konularına bağlı olarak bazı kısıtlama haberleri görülebileceğini bazı kısıtların tekrar gelebileceğini söyleyebilirim. Bütünün en yüksek hayrına olması dileği ile.

  - Advertisement -

  Terazi Burcunda Yeniayın burçlara etkileri

  Koç ve Yükselen Koç:

  Bu yeniay sizleri eş ve evlilik konularında etkilemeye hazırlanıyor. Bekar olup ilişkisi süren sevgili okurlarım ilişkilerinde bir üst faza geçmek isteyebilir. Bazı okurlarım ise bu yeniay ile birlikte ortaklı bir işe adım atabilirler.

  Boğa ve Yükselen Boğa:

  Bu yeniay sizleri günlük hayatınız ve sağlık konularında etkisi altına almaya hazırlanıyor. Mevcut iş konumunda yeni bir yapılanma söz konusu olabilir ve sizler için de bir fırsat doğabilir. Öte yandan sağlık kontrollerini ihmal etmemeniz son derece önemli.

  İkizler ve Yükselen İkizler:

  Bu yeniay sizleri aşk konusunda etkilemeye hazırlanıyor. Aşk hayatınızda çalkantılı günler yaşayabilirsiniz. Öte yandan yeni hobileri hayatınıza dahil etmek isteyebilirsiniz bu süreçte ve hobileriniz aracılığı ile gelirinizde artış sağlayabilirsiniz.

  Yengeç ve Yükselen Yengeç:

  Bu yeniay sizleri ev, aile ve emlak konularında etkilemeye hazırlanıyor. Yeni eve taşınabileceğiniz gibi, ev içinde bir revizyona da gitmek isteyebilirsiniz. Bazı okurlarım ise mevcuttaki birikimini bir taşınmaza yatırmak isteyebilir. Ancak bu süreçte yapacağınız her tür yatırım için ekstradan bir bütçe ayırmanızı öneririm keza tahmininizden daha maliyetli olabilir.

  Aslan ve Yükselen Aslan:

  Bu yeniay sizleri iletişim ve eğitim konularında etkilemeye hazırlanıyor. Yeni bir eğitim programına dahil olmak isteyebilirsiniz ve bu konuda görüşmeleri hızlandırabilirsiniz. Öte yandan bazı okurlarım bu süreçte arabaya yatırım yapmak isteyebilirler veya arabanız size ekstra masraf açabilir.

  Başak ve Yükselen Başak:

  Bu yeniay sizleri maddi manevi kazanımlarınız konusunda etkilemeye hazırlanıyor. Gelirlerinizle ilgili bazı gelişmeler söz konusu olabilir ve bazı masraflar ile bütçeniz sarsılabilir. Daha önce borç verdiyseniz onların peşine düşseniz de beklediğiniz dönüş olmayabilir.

  Terazi ve Yükselen Terazi:

  Bu yeniay sizleri fiziksel görünümüz konusunda etkilemeye hazırlanıyor. Fiziksel görüntünüzde yenilik ve kendinize yatırım yapmak isteyeceğiniz bir süreçte olacaksınız. Her tür konuda yeni başlangıçlar yaşama potansiyeliniz oldukça güçlü.

  Akrep ve Yükselen Akrep:

  Bu yeniay sizleri bilinçaltı, gizli düşmanlıklar konularında etkilemeye hazırlanıyor. Belki sizin belki de çevrenizdeki kişilerin hastane gündemleri söz konusu olabilir ve bu da sizlerin bu süreçte biraz bilinçaltı korkularını tetikleyebilir.

  Yay ve Yükselen Yay:

  Bu yeniay sizleri arkadaş ve sosyal çevreniz konusunda etkilemeye hazırlanıyor. Birçok okurum yeni bir sosyal çevreye dahil olabilir ve yepyeni insanlarla arkadaşlık kurabilir. Ancak mevcut arkadaşlarınızla da tartışma yaşama potansiyeliniz son derece güçlü.

  Oğlak ve Yükselen Oğlak:

  Bu yeniay sizleri iş ve kariyer alanında etkilemeye hazırlanıyor. İş değişikliğini düşünen okurlarım bu süreçte patronunuzla anlaşmaya varma potansiyeliniz söz konusu ve bu durum aile üyelerinin pek hoşuna gitmeyebilir. İş yerinizde fedakârca ve fazlasıyla çalışmanıza karşın emeklerinizin karşılığını alamadığınızı düşünebilirsiniz.

  Kova ve Yükselen Kova:

  Bu yeniay sizleri yurt dışı ve yüksek öğrenim konularında etkilemeye hazırlanıyor. Birçok okurum için yurt dışı planları ve hatta yurt dışı bağlantılı kişilerle yeni aşk fırsatları da doğabilir. Ancak bazı bilinmezlikler kafanızı karıştırabilir. Her tür hukuksal konu da yine gündeminizi meşgul edebilir.

  Balık ve Yükselen Balık:

  Bu yeniay sizleri krediler, borçlar alanında etkilemeye hazırlanıyor. Bazı okurlarım bu süreçte borç yapılandırması, kredi başvurusu gibi konularla ilgilenmek durumunda kalabilirler. Ayrıca bazı okurlarım için ise bir ameliyat ihtimali söz konusu olabilir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz