Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji26 Eylül 2022 günlük burç yorumları! Astrolog Funda Koç yazdı…

  26 Eylül 2022 günlük burç yorumları! Astrolog Funda Koç yazdı…

  -

  Özellikle dünyayı evlere hapseden koronavirüs pandemisinin ardından astrolojik olay ve yorumlar artık daha çok takip ediliyor. Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar…  Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Formsante’de de her gün günlük burç yorumlarını bulabilirsiniz. Peki  bugün burçları neler bekliyor? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 26 Eylül 2022 Pazartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 26 Eylül 2022 günlük burç yorumları…

  26 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 26 Eylül 2022 Cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Funda KOÇ FormSante okuyucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (26 EYLÜL 2022)

  Kariyerinizle ilgili, önemli ve etkileri uzun sürecek değişiklikler söz konusu olabilir. Bu değişikliği, yeni alanlara açılmak için bir fırsat olarak görmenizde fayda var.

  BOĞA BURCU (26 EYLÜL 2022)

  Bugün, yeni insanlar ile iletişim ve iş birliği halinde olabilirsiniz. Kaynaklarınızı geliştirmek, yaptığınız işin meyvelerini almanıza yardımcı olabilir.

  İKİZLER BURCU (26 EYLÜL 2022)

  Kariyer ve iş hayatınıza dair heyecanınız yükselişte. Amacınızın ve hedeflerinizin, değerli bir iz bıraktığından emin olmak istiyorsunuz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (26 EYLÜL 2022)

  Olaylara yaklaşımınızı ve bakış açınızı genişlettikçe, partnerinizle ilgili bazı kararlar almanız gerekebilir. Birbirinize karşı olan anlayışınızın ve saygınızın artması ilişkinizi bir üst boyuta taşıyabilir.

  ASLAN BURCU (26 EYLÜL 2022)

  İşiniz ve kariyeriniz açısından oldukça etkili bir kişi ya da şirket yetkilisi ile önemli bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Bu görüşme sonrası, hayatınıza ve planlarınıza dair detaylardaki çelişkileri fark etmekte gecikmeyeceksiniz.

  BAŞAK BURCU (26 EYLÜL 2022)

  Hassas konularda inatçı ve kibirli bir tutum takınıyor olmanız insanların tepkisini çekiyor. Kendinizi ifade etmenin farklı yollarını aramanızda fayda var.

  TERAZİ BURCU (26 EYLÜL 2022)

  Bir süredir bazı yeni alışkanlıklar ve beceriler edinmeniz çevrenizin taktirini kazanmanıza neden oluyor. Başkalarına yardım etmek konusundaki hassasiyetiniz, sizin zaman zaman kendi bütçenizi aşmanıza neden oluyor. Aman dikkat!

  AKREP BURCU (26 EYLÜL 2022)

  Yeni şeyleri keşfetme yolundaki başarılarınız şu sIralar zirveye ulaşmak üzere. Alışılmadık fikirler ve sinerji yaratabilecek projeler ile kariyerinizde çok farklı yerlere gelebilirsiniz. Belki de ailenizden alacağınız maddi bir destek ile kendi işinizi dahi kurabilirsiniz.

  YAY BURCU (26 EYLÜL 2022)

  Ev ile ilgili birtakım gelişmeler söz konusu olabilir. Belki bir tadilat ya da ev değişikliği. Planlarınızı tekrar gözden geçirmek ve seçeneklerinizi detaylıca değerlendirmek isteyebilirsiniz. Acele ile karar vermektense kendinize biraz zaman tanımalısınız.

  OĞLAK BURCU (26 EYLÜL 2022)

  Şu sıralar iletişim becerileriniz sayesinde yeni ortaklıklar ya da işinizde bir terfi gündeme gelebilir. Nedeni, bazı fikirlerinizi açıklığa kavuşturmanız ya da bir projeye kattığınız olumlu bir bakış açısı olabilir.

  KOVA BURCU (26 EYLÜL 2022)

  Finansal kaynaklarınızı gözden geçirmek için oldukça uygun bir zaman. Yeni sözleşmeler imzalayabilir ya da finansal yükümlülükleriniz üzerinde çalışabilirsiniz.

  BALIK BURCU (26 EYLÜL 2022)

  Geleceğe yönelik amaçlarınıza ulaşabilmek adına bazı fedakarlıklarda bulunmanız gerekebilir. Aynı zamanda ailenizin manevi desteği ve partnerinizin size olan inancı bu amaca ulaşmanızı dahada kolaylaştıracak ve yolunuza çıkan engelleri daha rahat aşmanıza vesile olacaktır.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz