Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji26 Temmuz günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  26 Temmuz günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 26 Temmuz günlük burç yorumlarında bugün neler var? 26 Temmuz günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 26 Temmuz astroloji günlüğü:

  26 Temmuz günlük burç

  26 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 26 Temmuz günlük burç ve çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (26 TEMMUZ 2023)

  - Advertisement -

  Kariyer hayatınızda disiplinli ve yoğun çalışmalarınızla, ekip arkadaşlarınızın dikkatini çekebilirsiniz. Bazı tavırlarınızın yanlış anlaşılabilir, bu yanlış anlaşılma karşısında kendinizi ifade etmek zorunda kalabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (26 TEMMUZ 2023)

  Ödemeniz gereken borçlarınız hakkında yeni bir plan yapmak zorunda kalabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınızdan kurtulmak isteyerek, yeni yatırım planları yapabilir, içinide bulunduğunuz zorluklardan kurtulmak isteyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (26 TEMMUZ 2023)

  Hoşlandığınız insana karşı, kendi hayatınızla ilgili aldığınız kararları anlatmak isteyebilirsiniz. Doğru zamanı bekleyerek, içinizdeki duyguları ifade edebilir, almış olduğunuz kararları itiraf edebilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi umursamaz görmeniz, harekete geçmenizi engelleyebilir.

  YENGEÇ BURCU (26 TEMMUZ 2023)

  Beklediğiniz kişinin, duygusal olarak gerçekleştirmesini istediğiniz eylemleri, vaktinde yapmaması, beklemede kalması, ilişkinizin ilerlememesi, size duygusal yorgunluk verebilir, kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (26 TEMMUZ 2023)

  Aklınızdaki kişi, size karşı olan tutkularına yenik düşebilir. Size karşı olan zaaflığından dolayı, yaşadığınız olumsuz olayları düşünmeden, tekrardan sizinle bir ara gelmek isteyebilir. Mutluluğunuz adına tekrardan bir araya gelmek isteyebilir, neşeli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (26 TEMMUZ 2023)

  Kariyer hayatınızda almış olduğunuz yeni kararlarla, yeni bir yön belirlemiş olabilirsiniz. Daha önce yapmadığınız farklı bir iş ile uğraşmak isteyebilir, yeni kariyer alanlarında ilerlemek isteyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (26 TEMMUZ 2023)

  Aile birliğinizde yoluna koymak istediğiniz durumlar için, bir çıkış yolu bulmak isteyebilirsiniz. Kendinizi çıkmazda hissedebilir, mutluluğunuzun bozulmamasını isteyerek, partnerinizden büyük bir şans fırsat bekleyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (26 TEMMUZ 2023)

  Kariyer hayatınızda başarılı geçirdiğiniz zamanları özleyebilirsiniz. Daha durgun ve rutin olan şu anki çalışma hayatınızın, yerini daha güzel bir döneme bırakacağını, hak ettiğiniz başarıya kavuşacağınızı hissedebilirsiniz.

  YAY BURCU (26 TEMMUZ 2023)

  Hoşlandığınız kişinin size karşı olan, soğuk davranışlarından dolayı, hayal kırıklığına uğrayabilir, size karşı olan tavırlarından dolayı şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Bu kişiye karşı olan duygularınızı gizlemek isteyebilir, ona karşı olan özleminizi gizlemek isteyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (26 TEMMUZ 2023)

  Ailenize karşı duyduğunuz özlem, kendinizi mutsuz hissetmenize neden olabilir. Konfor alanınızı korumak için, yoğun şekilde çalışmanız ailenizden uzak kalmanıza neden olabilir.

  KOVA BURCU (26 TEMMUZ 2023)

  Yurtdışı planlarınızı gerçekleştirebilmek için, elinize çok büyük bir şans, fırsat geçebilir. Umudunuzun bittiği anda tekrardan, yüzünüz gülebilir, olaylara pozitif bakabilirsiniz.

  BALIK BURCU (26 TEMMUZ 2023)

  Sevdiğiniz kişi ile aranızda yaşadığınız duygusal hasarlardan dolayı, kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin size karşı olan tavırlarını ağır ve durgun hissedebilir. Sevdiğiniz kişiden güçlü bir iletişim bekleyebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....