Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji28 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  28 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 28 Ağustos günlük burç yorumlarında bugün neler var? 28 Ağustos günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 28 Ağustos astroloji günlüğü:

  28 Ağustos günlük burç

  28 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 28 Ağustos günlük burç ve pazartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (28 AĞUSTOS 2023)

  Duygusal hayatınızda yaşadığınız belirsizlikleri sonlandırabilmek için, partnerinizle açıkça konuşarak bir karara varmak isteyebilirsiniz. Yapacağınız konuşma sonucunda kendinizi rahatlamış hissedebilir, kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (28 AĞUSTOS 2023)

  Maddi konularda kendinizi kısıtladığınız konularda rahatlama yaşayabilirsiniz. Maddi konularda güçlenebilir, ailenizle birlikte huzurlu zamanların tadını çıkarabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (28 AĞUSTOS 2023)

  Aşk hayatınızda özlem duyduğunuz hoşlandığınız kişiye karşı, tepkisiz kalmanız, aranızdaki soğukluğu çoğaltabilir. Hoşlandığınız kişi ile iletişime geçerek, duygularınızı ifade etmek isteyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (28 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızda kendinizi disipline etmek isteyebilirsiniz. Odak noktanız kariyer hayatınıza çevirebilir, yoğun bir çalışma hayatına girebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (28 TEMMUZ 2023)

  Sosyal çevrenizle ilgili aldığınız kararları uygulayarak, çevrenizdeki bazı negatif enerjili insanlardan uzak kalmak isteyebilir, kendinizi inzivaya çekmek isteyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (28 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızda ulaşmak istediğiniz başarılara odaklanarak, mücadeleci tavırlar sergileyebilir, rakiplerinizle karşı karşıya kalabilirsiniz. Verdiğiniz mücadele ve çalışmalarınızın karşılığını alacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (28 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızda ilerleme kaydedememeniz hoşunuza gitmeyebilir. Kariyer hayatında istediğiniz hedeflere ulaşabilmek için, daha fazla çalışmak zorunda kalabilir, depresif tavırlar sergileyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (28 AĞUSTOS 2023)

  Ailenizle birlikte yapacağınız heyecanlı yolculuklar, enerjinizi yenilemenize yardımcı olabilir. Yapacağınız bu seyahatler oldukça keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayabilir, kendinizi oldukça pozitif duygularda hissedebilirsiniz.

  YAY BURCU (28 AĞUSTOS 2023)

  Aile fertlerinizle ilgilenmek istediğiniz, hanenizde oluşan bazı sorunlarla ilgilenebilir, çözüm arayışları içerisine girebilirsiniz. Yapıcı hareketleriniz aile bireyleriniz tarafından fark edilerek, takdir görmenize neden olabilir.

  OĞLAK BURCU (28 AĞUSTOS 2023)

  Uzun zamandır görüşmediğiniz dostlarınızla görüşerek, mutlu ve eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Yaptığınız yolculuklarda gündeminizi oluşturarak, yoğun bir seyahat planlamaları yapabilirsiniz.

  KOVA BURCU (28 AĞUSTOS 2023)

  Sevdiğiniz özlem duyduğunuz kişiye karşı olan duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Kendinizi bir çıkmazın içinde gibi hissedebilir, uykusuz zamanlar geçirebilirsiniz.

  BALIK BURCU (28 AĞUSTOS 2023)

  Aile hayatınızda oluşan maddi zorluklarda 3. Kişi enerjilerinin aktif olduğunu hissedebilir, bazı bilmediğiniz üstü kapalı konuları öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz kapalı konularla ilgili partnerinizle aranızda bazı tartışmalar yaşanabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz