Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji28 Temmuz günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  28 Temmuz günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 28 Temmuz günlük burç yorumlarında bugün neler var? 28 Temmuz günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 28 Temmuz astroloji günlüğü:

  28 Temmuz günlük burç

  28 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 28 Temmuz günlük burç ve cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (28 TEMMUZ 2023)

  - Advertisement -

  Yakın çevrenizden alacağınız haberler sizi biraz öfkelendirebilir. Dedikodu niteliğinde duyacağınız bu haberler, bazı sosyal çevrenizden olan kişilerle iletişiminizi kesmenize neden olabilir.

  BOĞA BURCU (28 TEMMUZ 2023)

  Akraba ya da yakın çevrenizden sevdiğiniz bir arkadaşınızın kutlama eşliğinde olan toplantılarına katılabilirsiniz. Eğlenceli ve duygusal zamanlar yaşayabilir, görmediğiniz eski arkadaşlarınız ya da akrabalarınızla karşılaşabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (28 TEMMUZ 2023)

  Partnerinizden aldığınız soğuk davranışlar, sizi bambaşka biri yapabilir. Eski masum duygularınızın yerini, umarsızca yaklaşımlara bırakabilirsiniz. Aranızdaki 3. Kişilerin enerjileri, bazı dedikodulara sebep olabilir.

  YENGEÇ BURCU (28 TEMMUZ 2023)

  Ailenize karşı sorumluluklarınız sizi duygusal olarak yorabilir. Maddi konularda bazı aksiliklerin yaşanması, yaptığınız bazı sosyal programlarında ertelenmesine neden olabilir.

  ASLAN BURCU (28 TEMMUZ 2023)

  Kariyer ve aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ortak iş yaptığınız, yakın çevrenizden birisinden aşk itirafları alabilir, bu durum karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (28 TEMMUZ 2023)

  Aşk hayatınızda daha önce başarısız olduğunuz, bir ilişki için aklınızdaki kişiyle bir araya gelebilir, duygularınızı ifade etmek isteyebilirsiniz. Ancak karşınızdaki kişinin davranışları size güven vermeyerek, ikilemlerde kalmanıza neden olabilir.

  TERAZİ BURCU (28 TEMMUZ 2023)

  Geçmiş hatalarınızdan ders çıkartabilir, kendinizi daha ön planda tutarak, bencil davranışlar sergilemek isteyebilirsiniz. Çevrenize karşı güvensiz duygular içinde olabilir, bazı kişilerle aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (28 TEMMUZ 2023)

  Ailevi sorunlarla yüzleşeceğiniz, ilgileneceğiniz ve biraz tartışmalı ortamlara şahit olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Agresif ve sinirli ortamlarda gerilebilir, 3.kişilerle ilgili problemlere dahil olmak istemeyebilirsiniz.

  YAY BURCU (28 TEMMUZ 2023)

  Partnerinizle yaşayacağınız duygusal problemler, biraz keyfinizi bozabilir. Anlaşamadığınız konuları, konuşarak uzlaşmaya çalışmak isteseniz de, partnerinizin konuşmaya açık olmaması, sizi zor durumda bırakabilir.

  OĞLAK BURCU (28 TEMMUZ 2023)

  Sevdiğiniz dostlarınızla bir araya gelerek güzel organizasyonlarda bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle güzel sohbetlerde bulunabilir, iş ve kariyer hayatlarınızdan bahsedebilir, ortak işleriniz hakkında bilgi alışverişleri yapabilirsiniz.

  KOVA BURCU (28 TEMMUZ 2023)

  Sağlıkla ilgili konularda alacağınız karalar sizi biraz zorlayabilir. Bir operasyon geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Yersiz endişe duyabilir, kendinizde kaygı enerjisi çalıştırabilirsiniz.

  BALIK BURCU (28 TEMMUZ 2023)

  Evinizle alakalı yapacağınız değişiklikler sizi keyiflendirebilir. Bazı harcamalarınız bütçenizi zorlasa da, yapacağınız değişiklikler konfor alanınızı genişletirken, size de oldukça pozitif enerjiler katabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....