Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji29 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  29 Ağustos günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 29 Ağustos pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 29 Ağustos 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  29 Ağustos günlük burç

  30 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI için tıklayınız

  29 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (29 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Koçlar, pazar keyfi yapmanız için kafanızın biraz da olsa rahat olması için çevrenizdekilerle tartışarak bir şeyler kazanacağınızı düşünmemeniz gerek. Akşam saatlerinde almak istediğiniz eğitimler varsa bunlarla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Kısa yolculuklar gündeminize gelebilir.

  - Advertisement -

  BOĞA BURCU (29 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Boğalar, hem kurnaz hem de zeki olacağınız bir gün. Haftaya hazırlanırken iş hayatınızla ilgili durumları analiz edebilirsiniz. Olayları büyütmeden doğru sıraya koyarak güzel başlangıçlar yapabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (29 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili İkizler, olayları abartabileceğiniz biz gün sizleri bekliyor. Özellikle yurt dışı konularınız, eğitimleriniz, uzun seyahat planlarınız varsa kılı kırk yarabilirsiniz. Biraz dengede kalmakta fayda olacaktır. Zihninizin rahatlamaya ihtiyacı var.

  YENGEÇ BURCU (29 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün daha durdun daha pasif hissedebileceğiniz bir gün. Özellikle konuşmalarda patavatsızlık görülebilir. Dilinize sahip çıkarak, biraz da düşünerek cesaretinizi geri kazanmanız daha iyi olacaktır.

  ASLAN BURCU (29 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Aslanlar, bugün fikirlerinizi güzelce ifade edebileceğiniz bir gün. Olayları lehinize çevirebilirsiniz. Uyumlu olduğunuz müddetçe iş hayatınızdaki durumlar sizi destekleyecektir.

  BAŞAK BURCU (29 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Başaklar, olayları gözlemleyip duygularınızı güzel ifade edebileceğiniz bir gün. Gerginliğinizi hafifletip kendinize odaklanıyorsunuz. Iyi fırsatları değerlendirme zamanı. Gözünüzü açın.

  TERAZİ BURCU (29 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Teraziler, düşüncelerinizi güzelce ifade edebilirsiniz. Karşınızdan beklentilerinizi ölçülü olarak dile getirebilirsiniz. Kadınlarla iletişimizde aktiflik olacaktır.

  AKREP BURCU (29 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Akrepler, günün ilk yarısı olumluyken ikinci yarısı biraz gergin geçebilir. Olayları büyütebilirsiniz. Maddi kazanımlarınızı gözden geçirmenizde fayda var. Özellikle ortaklı paralar, krediler.

  YAY BURCU (29 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Yaylar, toplumda yer almak keyifli gelecektir. Başarılarınız konuşulabilir. Sizde ailenizle keyifli, anlarınızı paylaşabilirsiniz. Güzel bir pazar sizin için. Keyfini çıkartın.

  OĞLAK BURCU (29 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Oğlaklar, hisleriniz bugün oldukça iyi. Hem kurnaz hem de zeki planlar yaparken kendinizi bulabilirsiniz. İş hayatınızda ve yurtdışı konularında bu tavrınızı kullanabilirsiniz.

  KOVA BURCU (29 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Kovalar, pazar günü artık biraz rahatlama zamanı. Sevdiklerinizle vakit geçirerek bence keyfini çıkarın. İletişim diliniz diğer günler göre daha ılımlı.

  BALIK BURCU (29 AĞUSTOS 2021)

  Sevgili Balıklar, pazar gibi pazar dedikleri. Sevdiklerinizle organizasyonlar yapabilir keyifli bir pazar geçirebilirsiniz. Bu güzelliğin keyfini çıkartın.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz