Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji3 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  3 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 3 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 3 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 3 Ekim astroloji günlüğü:

  3 Ekim günlük burç

  3 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 3 Ekim günlük burç ve salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (3 EKİM 2023)

  Maddi konularınızda bazı değişiklikler yaparak, yeni yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Bazı riskleri göze almak istemeseniz de, içinde bulunduğunuz şartlardan dolayı hane bireylerinizle birlikte ortak bir yatırıma dahil olabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (3 EKİM 2023)

  Ebeveynlerinizin sağlığı hakkında biraz endişelenebilirsiniz. Kısa süreli olacak bu kaygıyı atlatarak, kendinizi pozitif enerjilerde hissedebilir, mutluluğunuzu partnerinizle paylaşabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (3 EKİM 2023)

  Yakın bir büyüğünüzün sağlığı içinde üzüntü ve keder yaşayabilirsiniz. Partneriniz ve yakın arkadaşlarınızdan alacağınız destekle zor zamanlarınızı atlatmak isteyebilir. Kendinizi oldukça duygusal hissedebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (3 EKİM 2023)

  Partnerinizle birlikte yapacağınız aile ziyaretleri gündeminizde olabilir. Bu ziyaretler sonrasında ilişkiniz hakkından almanız gereken ciddi kararları alabilir, ilişkinizi resmiyete dökmek isteyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (3 EKİM 2023)

  Ayrı olduğunuz, iletişiminizin olmadığı sevdiğinizle ilgili alacağınız haberlere üzülebilir, sevdiğiniz kişi için kaygı ve endişe enerjisine girebilir, kendisine destek olmak için iletişime geçmek isteyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (3 EKİM 2023)

  Yakın bir arkadaşınız sayesinde tanışacağınız biriyle iş birliği içinde olarak, yeni çalışmalar yapabilirsiniz. Kariyer hayatınızda size destek olacak bu kişi ile temeli sağlam bir iş yaparak, maddi kazanç elde edebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (3 EKİM 2023)

  Hazırlandığını bir sınav için heyecan yaparak, başarısız olma endişesine kapılabilirsiniz. Yoğun ve disiplinli çalışma planı hazırlayarak istediğiniz başarıya kavuşabilirsiniz.

  AKREP BURCU (3 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda kendinizi umutsuz hissedebilir, kendinizi negatif enerjilerde hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizden uzaklaşarak, kendinizi inzivaya çekebilir, biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

  YAY BURCU (3 EKİM 2023)

  Yakın bir arkadaşınız kutlamasına katılabilirsiniz. Katılacağınız bu organizasyonda eğlenceli zamanlar geçirebilir, uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşabilir, tekrardan yoğun bir iletişime geçebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (3 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda köklü değişiklikler yapabilir, farklı iş kollarıyla uğraşabilirsiniz. Kazancınızı çoğaltmak isteyebilir, yeni yatırımlarda bulunabilirsiniz. Ancak yeni yapacağınız bu iş için yüklü bir borcun altına girebilir, bazı kaygılar yaşayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (3 EKİM 2023)

  Duygusal hayatınızda 3. Kişi enerjilerinden dolayı aklınızda ikilemler yaşayabilir, bazı sorunları görmezden gelmek isteyebilirsiniz. Ancak bu ikilemlerden dolayı kendinizi oldukça huzursuz hissedebilir, partnerinizle tartışmalar yaşayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (3 EKİM 2023)

  Aile hayatınızda bazı kararları almakta zorlanabilirsiniz. Yer değiştirme taşınma konularınız gündeminizi oluştururken, bulunduğunuz konfor alanını bozmak istemeyebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....