Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji25 Eylül-1 Ekim haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  25 Eylül-1 Ekim haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 25 Eylül – 1 Ekim haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  25 EYLÜL – 1 EKİM HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  Yeni haftaya  dolunay enerjisi ile başlıyoruz ve aman dikkat! İçsel olarak bazı şeyleri netleştirmek adına kolaylıkla son söylenecek sözü ilk olarak söyleyerek son noktayı koyabiliriz. Gökyüzü özellikle haftanın ilk yarısı sakin olmamız konusunda bizleri adeta uyarıyor. Keza harita bize kolaylıkla sinirlenebileceğimizi gösteriyor  ve bu öfkemiz kolaylıkla çatışma enerjisine dönüşebilir bu da yaralanmaları beraberinde getirebilir aman dikkat. Ayrıca trafikte her zamankinden daha sakin ve yavaş olmanız böylesi tehlikeli etkiler gösteren bir harita için yapılabilecek en doğru şey olacaktır. Kolektif alanda ise ses getirecek bazı kazalar, çatışmalar ve patlamalar söz konusu olabilir bu hafta. En önemlisi ise, savaş konusu ile ilgili belki yepyeni bir savaşın fitili ateşleneceği gibi, belki de mevcutta süregelen savaş ile ilgili bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Ancak haftanın büyük çoğunluğunda üzerimizde ağır bir yük ve baskı hissetmemiz sebebiyle, yönümüzü kaybetmiş gibi hissedebilir ve elimizden bir şey gelmediğini düşünebiliriz. Ayrıca bu dönem, araştırmaya, çalışmaya ve sosyal etkileşime açık bir zaman dilimi olacaktır. İçgüdülerinize güvenmeli ve olumlu düşünmeyi de ihmal etmezseniz, düzenlemeler ve planlarınız konusunda evren size yardımcı olacaktır. Hem iş hem de ev ortamınızı iyileştirmek, organize etmek ve düzenlemek için ideal bir dönemde olduğumuzu unutmayın. Ayrıca, seyahat planları yapma ve yeni yerler keşfetme isteği artabilir. İş anlaşmaları ve hukuki meseleler olumlu şekilde sonuçlanabilir bu hafta.. Sosyal hayatta ise, yeni arkadaşlar edinme şansı artarken, aşk hayatı beklenmedik dalgalanmalara açık olacaktır dikkat. Bu hafta yeni ve ilginç fikirler bulabilir ve hayatınızda kendinizi çıkmazda hissettiğiniz konulara pratik çözümler bulunabilirsiniz. Bazı sürpriz karşılaşmalar yaşanabilir ve hislerinizin rehberliğine güvenmeyi ihmal etmeyin bu hafta. Hepinize mutlu haftalar diliyorum.

  Bu hafta iletişim, seyahat, eğitim ve öğretim konuları öne çıkıyor. Yeni bir eğitime başlayabilir veya bir seyahat planı yapabilirsiniz. İş hayatınızda ise yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yaratıcı yönlerinizi kullanarak yeni projeler geliştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise ilişkinizdeki sorunları çözmek için çaba gösterebilirsiniz.

  17-23 Temmuz 2023 haftalık

  25 EYLÜL – 1 EKİM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Bu hafta eğitim ve öğretim konuları, yurtdışı bağlantılı işler ve hukuki konular öne çıkıyor. Hafta ortasında kariyer hayatınıza odaklanabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde işlerinizi planlayabilir ve uygulamaya koyabilirsiniz. Otorite figürleriyle bir araya gelebilir ve toplantılar, sunumlar yapabilir, kendinizi gösterebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise ilişkiniz güzel gidiyor. Bekar olan Koçlar ise sürpriz tekliflere karşı hazırlıklı olmalılar.

  - Advertisement -

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Bu hafta ortaklaşa işler, maddi değerler, miras, kredi ve borçlar konuları gündeme geliyor. İş anlamında ilerlemenize devam edeceksiniz. Ufak tefek problemler illaki olacaktır ama siz tuttuğunu bırakmayan yapınızla bunların kolaylıkla üstesinden gelebileceksiniz. Aşk hayatınızda da sorunlar çok bitiyor gibi görünmüyor.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Bu hafta iletişim, seyahat, eğitim ve öğretim konuları öne çıkıyor. Yeni bir eğitime başlayabilir veya bir seyahat planı yapabilirsiniz. İş hayatınızda ise yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yaratıcı yönlerinizi kullanarak yeni projeler geliştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise ilişkinizdeki sorunları çözmek için çaba gösterebilirsiniz.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Bu hafta ev ve aile hayatınız, maddi kaynaklarınız ve sağlığınız öne çıkıyor. Evinizle ilgili yenilikler yapabilir veya ailenizle vakit geçirebilirsiniz. İş hayatınızda ise sorumluluklarınız artabilir. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise ilişkinizdeki sevgi ve güven artıyor.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Bu hafta kariyer hayatınız, sosyal çevreniz ve aşk hayatınız öne çıkıyor. İş hayatınızda bazı zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki insanlarla daha fazla vakit geçirebilir ve yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise ilişkinizdeki tutku ve heyecan artıyor.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Bu hafta iş hayatınız, sağlık ve günlük rutinleriniz öne çıkıyor. İş hayatınızda yoğun bir dönem geçirebilirsiniz. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Sağlık konusunda dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınızda ise ilişkinizdeki sorunlar çözüme kavuşuyor.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Bu hafta ev ve aile hayatınız öne çıkıyor. Evinizle ilgili yenilikler yapabilir veya ailenizle her zamankinden fazla vakit geçirebilirsiniz. İş hayatınızda ise yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yaratıcı yönlerinizi kullanarak yeni projeler geliştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise ilişkinizdeki sorunları çözmek için çaba gösterebilirsiniz.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Bu hafta, finansal konulara odaklanma zamanı. Aşk hayatınızda istikrarlı bir dönem olabilir. Partnerinizle geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz Hafta sonu yeme içme konularında aşırıya kaçabilirsiniz aman dikkat!

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Bu hafta maddi konular biraz canınızı sıkabilir, miras, kredi ve borçlar konuları gündeme geliyor. İş anlamında yeni arayışlar içinde olmaya devam edeceksiniz. Ufak tefek problemler illaki olacaktır ama siz tuttuğunu bırakmayan yapınızla bunların kolaylıkla üstesinden gelebileceksiniz. Aşk hayatınızdaki sorunlar ise pek de bitiyor gibi görünmüyor.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Yeni haftaya enerjik bir başlangıç yapacaksınız. İş ve kariyer planlamalarınızda bazı aksilikler olsa da bunları aşma potansiyeliniz var. Aşk hayatınızda tutkulu ve heyecan verici anlar yaşayabilirsiniz. İletişim becerileriniz bu hafta sizi ilişkilerinizde ileriye taşıyabilir.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Bu hafta iş ve kariyer hayatınız, maddi kaynaklarınız ve sağlığınız öne çıkıyor. Evinizle ilgili bir takım gelişmeler sizi huzursuz edebilir. İş hayatınızda ise sorumluluklarınız artabilir. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise ilişkinizdeki sevgi ve güven artıyor.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Bu hafta kariyer hayatınız öne çıkıyor. İş hayatınızda yeni başarılar elde edebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki karşı cinsten insanlarla daha fazla vakit geçirebilir ve yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise hareketli bir haftasonuna hazır olun..  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....