Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji30 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  30 Eylül günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 30 Eylül perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 30 Eylül 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  30 Eylül günlük burç

  30 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (30 EYLÜL 2021)

  Sevgili Koçlar, sosyal çevrenizde aktif olacağınız bir gün. Birlikte organizasyonlar yapabilir günün keyfini çıkarabilirsiniz. Kariyer getirilerinizde emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (30 EYLÜL 2021)

  Sevgili Boğalar, iş hayatınızda daha aktif ve iş çevrenizle birlikte daha fazla vakit geçiriyor olabilirsiniz. Fazla sorumluluk almanız istenebilir ve sizler bunun altından kalkabilirsiniz. Kendinize güvenin.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (30 EYLÜL 2021)

  Sevgili İkizler, sevgilinizle birlikte plan program yapabilir, hayattan daha fazla zevk almak isteyebilirsiniz. Yabancı kültürlerle ya da eğitiminizle ilgili araştırmalar yapıp daha fazla bilgi edinebilir bu sizin yararınıza olabilir.

  YENGEÇ BURCU (30 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yengeçler, ailenizle alakalı maddi getiriler, yatırımlar borçlar varsa bunlarla İlgili kendilerinden destek görmeniz olası. Desteklendiğinizi hissedince daha güçlü olacağınızı siz de biliyorsunuz. Fevri olmamaya çalışın.

  ASLAN BURCU (30 EYLÜL 2021)

  Sevgili Aslanlar, iletişim, sosyal medya ve yakın çevrenizle birlikte ilişkilerinizin toparlanacağı bir süreç. Ancak paylaşımlara yine de dikkat etmekte fayda var. Anlık sıkıntılar söz konusu olabilir.

  BAŞAK BURCU (30 EYLÜL 2021)

  Sevgili Başaklar, maddi manevi yatırımlarınızla ilgili iş çevrenizden destek zamanı. Kendini destekli hissettiğinizde çevrenizle olan konuşmalarınız daha yumuşak, ılımlı olabilir.

  TERAZİ BURCU (30 EYLÜL 2021)

  Sevgili Teraziler, kendinizle alakalı aldığınız kararların sevdikleriniz tarafından desteklendiğini görünce mutlu olacaksınız. Sorumluluk almanız gereken bir süreç. Kendinizle alakalı değişim yapmak istiyorsanız biraz daha beklemenizde fayda var. Botox, estetik gibi. Maddi konularda güzel gelişmeler yaşanabilir.

  AKREP BURCU (30 EYLÜL 2021)

  Sevgili Akrepler, ailenizden destek alabileceğiniz bir gün. Hayat felsefenize dair gelişmeler yaşayarak kendileriyle daha aktif bir zaman geçirebilirsiniz. Danışmanlıklar alabilir, ruhunuzu iyileştirecek şeylerle uğraşabilirsiniz.

  YAY BURCU (30 EYLÜL 2021)

  Sevgili Yaylar, sosyal çevrenizle birlikte iletişiminiz arttığı bir gün. Onlar tarafından desteklenecek, yakın çevrenizle keyifli zaman geçirebileceğiniz bir süreç. İletişim dilinize yine dikkat ederek hareket etmenizde fayda var.

  OĞLAK BURCU (30 EYLÜL 2021)

  Sevgili Oğlaklar, maddi yatırımlarınızla alakalı gelişmelerin olacağı ve kariyerinizde desteklerin artabileceği bir süreç. İkili ilişkilerinizde iletişim dilinize dikkat etmenizde fayda var.

  KOVA BURCU (30 EYLÜL 2021)

  Sevgili Kovalar, sorumluluklarınızı almanız gereken bir süreç. Eğitimlerinizi, yurtdışı konuları direkt lehinize çevirebileceğiniz bir gün. Gereken araştırmaları, konuşmaları yapmanızda fayda var. İş çevrenizde sakinliğinizi koruyun.

  BALIK BURCU (30 EYLÜL 2021)

  Sevgili Balıklar, ortaklı gelirlerinizle alakalı bir çözüm yolu arıyorsanız bugün biraz daha vakit ayırmanız gerekebilir. Çocuklarınızla ya da sevgilinizle yanlış anlaşılmaların olması yüksek. Anlamaya, anlatmaya çaışın.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz