Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji4 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  4 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 4 Ağustos günlük burç yorumlarında bugün neler var? 4 Ağustos günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 4 Ağustos astroloji günlüğü:

  4 Ağustos günlük burç

  4 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 4 Ağustos günlük burç ve cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (4 AĞUSTOS 2023)

  - Advertisement -

  Kariyer hayatınızda elde ettiğiniz başarılar, yakın arkadaşlarınız tarafından takdirle karşılanabilir. Yapacağınız toplantılar, buluşmalar kutlama niteliğinde geçebilir. Kendinizi mutlu ve başarılı hissedebilir, pozitif bir gün geçirebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (4 AĞUSTOS 2023)

  Aile hayatınızda anlaşılmadığınızı düşündüğünüz bazı konuları çözüme kavuşturmak için bir çaba içerisine girebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken oldukça emin ve özgüvenli davranışlarınızla, ailenizin onayını alabilir, kararlı bir duruş sergileyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (4 AĞUSTOS 2023)

  Partnerinizle uzlaşamadığınız çözüme ulaştıramadığınız konular hakkında düşünebilir, uzlaşabilmek için ve partnerinizin kalbini kazanmak için, küçük bir sürpriz yapabilirsiniz. Partnerinizle yaşayacağınız duygusal anlar, aranızdaki buzların erimesine neden olabilir.

  YENGEÇ BURCU (4 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızda anlaşamadığınız bazı ekip arkadaşlarınızla aranızda çıkan sorunlardan dolayı, gergin zamanlar yaşayabilirsiniz. Ancak soğukkanlı tutumunuz sayesinde olayları kontrol altında tutabilir, aranızdaki problemi çözüme kavuşturabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (4 TEMMUZ 2023)

  Aşk hayatınızda kendinizi oldukça mutlu hissedebileceğiniz, mutluluğunuzu yakın çevrenizdeki dostlarınızla paylaşacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Partnerinizden alacağınız ani bir haber ile kısa bir yol yapabilir, heyecanlı zamanlar yaşayabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (4 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızda yapacağınız seyahatler sizi biraz yorgun düşürebilir. Kendinize biraz zaman ayırarak, dinlenmeyi tercih edebilirsiniz. Kendinizi dinleyeceğiniz, istediğiniz sakinliğe kavuşacağınız güzel bir gün geçirebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (4 AĞUSTOS 2023)

  Aşk hayatınızda bazı olumsuz olaylarla karşılaşabilir, mutlu giden birlikteliğiniz hakkında olumsuz düşüncelere kapılabilirsiniz. Partnerinize soğuk bir tutum sergileyebilir, kendinizi biraz geri çekerek, tartışmalardan uzak durmak isteyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (4 AĞUSTOS 2023)

  Geçmiş zaman içinde dargınlık yaşadığınız yakın bir arkadaşınızla, bir buluşma planı hazırlayabilir, eski güzel günlerinize dönebilmek isteyebilir, duygusal anlar yaşayabilirsiniz.

  YAY BURCU (4 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızda istediğiniz hedeflere kavuşabilmek için, yeni kariyer alanları belirleyebilir, kendinize yeni bir başlangıcın iyi geleceğini düşünebilirsiniz. Yapacağınız yeni planlamalar gündeminizi oluştururken, yakın çevrenizden manevi olarak destek bekleyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (4 AĞUSTOS 2023)

  Maddi gelir kaynaklarınızı çoğaltabilmek için yeni yatırımlarınız söz konusu olabilir. Risklerden uzak durmak isteyebilir, maddi gücünüzü kaybetmek istemeyebilirsiniz. Mddi konularda kararsız duruşunuz sizi zor enerjilerde bırakabilir.

  KOVA BURCU (4 AĞUSTOS 2023)

  Duygusal hayatınızda alacağınız kararlar, size yeni bir gelecek planlarına sokabilir. Alacağınız kararları ailenizle paylaşarak mutluluğunuzu ciddi bir boyuta taşımak isteyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (4 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızda yaptığınız değişiklikler size yeni maddi gelir kapılarını açabilir. Alacağınız kararları mantıklı bulmayan aileniz ile bazı konularda uzlaşamayabilir, anlık gerginlikler yaşayabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz