Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji6 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  6 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 6 Ekim çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 6 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  6 Ekim günlük burç

  6 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (6 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, ikili ilişkilerinizde yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek. Geçmişten gelen duygusal bir durum, ortaklık, yeni bir girişim ya da evlilik olabilir. İmza atmanız gereken durumlarda biraz durup düşünmeniz gerekiyor. Aniden çıkabilecek olaylarla karşı motivasyonunuz düşebilir, fevri çıkışlar yapabilir ve kendinizi kanıtlama çabasına girebilirsiniz. Başkaları tarafından yönlendirilme durumlarına açıksınız. Bu yüzden ayın 19undan önce yeni, ilk olacak şeylere adım atarken düşünmeye çalışın.

  BOĞA BURCU (6 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, iş ortamınız, gündelik rutinleriniz, sağlınız bu yeniayda ön plana çıkıyor. Bazı ani gelişmeler sizleri sarsabilir. Özellikle sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir süreç. Bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Çalışma ortamınızdaki arkadaşlarınızla yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, agresif tavırlar içine girebilirsiniz. Kendinizi kanıtlamak isterken yanlış karar uygulayabilir, üzülen siz olabilirsiniz. Alacağınız kararları 19undan sonra uygulamanız daha mantıklı olacaktır. Evcil hayvanlarınız da gündemde.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (6 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, aşk hayatınız, ilişkiniz, çocuklar ve eğitim hayatları, hobiler ve şans oyunlarınız bu yeniayda öncelikli hale geliyor. Alacağınız haberler, biraz gerilmenize neden olabilir ve anlık çıkışlar sergileyebilirsiniz. Sosyal çevrenizle yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, bazı durumlarda üstünlük tartışmalarına girebilir ve sonucunda siz üzülebilirsiniz. Biraz dengede kalmaya çalışmalısınız. Kararlarınızı uygularken temkinli olun. Eski aşklar kapınızı çalabilir.

  YENGEÇ BURCU (6 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, yeniay ailevi gündemlerinizle alakalı gelişmeleri beraberinde getiriyor. Bazılarınız taşınmak isteyebilir, ebeveynlerle yapılan görüşmeler sonrası riskli hareketler içine girebilirsiniz. Yanlış anlaşılmamaya dikkat edin. Onların sağlıklarıyla ilgili ani gelişmeler de olabilir. Ayrıca mesleğinizde üstlerle yapacağınız konuşmalar, görüşmeler, sizleri yeni bir karar almaya itebilir. Fevri olmayın, istifa düşüncelerinizi gözden geçirin. Yeni alacağınız kararları oturup düşünerek dengede kalmayı denemelisiniz. Yoksa yaralanan kişi siz olabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (6 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, yakın çevreniz, iletişiminiz, sosyal medya hesaplarınız ve eğitiminizle alakalı gelişmelerin olduğu bu yeniay biraz riskli hareketlere itebilir sizi. Buyurgan bir tavır içine girerseniz eğer istenmeyen tepkilerle karşılaşabilir, yakın çevrenizle bozuşabilirsiniz. İletişim dilinize ekstra dikkat etmelisiniz. Alacağınız yeni kararları 19 Ekim sonrası uygulamaya çalışın. Geçmişten gelen yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Mesleğinizde anilikler yaşanabilir, soğuk kanlı davranmaya çalışın. Herkesle her düşündüğünüzü paylaşmayın.

  BAŞAK BURCU (6 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, güçlü hissedeceğiniz bir zaman dilimi. Mali yatırımlarınız, parasal konular, gelirleriniz maaşlarınız kısacası mali tablonuz ile ilgili tüm gelişmeler sizleri bekliyor. Bazılarınız yeni yatırım tavsiyesi alarak bunu uygulamak isteyebilir ancak manipülatif durumlar söz konusu olabileceği için yeni adımlarınızı 19 ekimden sonra atmanızı tavsiye ederim. Kendinize olan güveniniz ve değer konusunda üstünlük çatışması yaşayabilirsiniz atacağınız adımla. Dengede kalmayı deneyimleyin.

  TERAZİ BURCU (6 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, bu yeniayın gündemi tamamen siz ve ikili ilişkileriniz olacak. Adım atarken, konuşurken, estetik yaptırırken, saç değiştirirken dikkatli olmalısınız. Alacağınız haberlerin doğruluğunu araştırın. Bir karar verirken iki defa düşünmeli ve vereceğiniz kararların sonucunu önceden kestirmeye çalışmalısınız. Fevri olmayın sinirlenmemeye çalışın. Ortaklı paralarda ani gelişmeler yaşanabilir. İlişkilerinize daha ılımlı yaklaşmaya çalışmalısınız belki atacağınız yeni adımlar 19undan sonra daha iyi sonuçlar verebilir.

  AKREP BURCU (6 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, bu yeniayda gizli düşmanlarınız ortaya çıkabilir atacağınız adımlarda onları fark edebilirsiniz. Özellikle bilinçaltı konularınızda kendinizi rahatlamanız gereken bir yeniay. Araştırmalar yapın, sağlığınıza ekstra özen gösterin. İş çevrenizle alakalı, ikili ilişkilerde yapacağınız görüşmelerde fevri olmayın, üzülme durumu yaşayabilirsiniz. Aniden gelen olaylarla sakin kalmayı deneyimleyin. Anka kuşu olmak yaşadığı sorunlardan sonra doğmak demektir. Değişime direnmeyin.

  YAY BURCU (6 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, sosyal çevrenizde güçlü hissettiğiniz bir süreç. Yapacağınız görüşmelerde ani hareketlerde bulunarak bazı dostlukların sarsılması gündeme gelebilir. Yanlış anlaşılmaktan, anlamaktan uzak durmanız sizin hayrınıza olacaktır. Yüzleşmeler gündeme gelebilir. Hatta eski sevgilinizle duygusal olarak bazı çatışmalara girmeniz olası. Cesaretiniz güzel ama birilerinin sizi yönetmesine açıksınız. Gözünüzü dört açın. Gündelik ani olaylarla karşılaşabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (6 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, meslek hayatınızda, ailevi durumlarda otoriter figürlerle yapacağınız konuşmalar üzerine biraz alıngan tavır sergileyebilir, buna istinaden yeni karar almalar görülebilir. Alacağınız kararlar üzerine sakince düşünmeniz gerekiyor. Yanlış adım atmamaya özen göstermelisiniz. Eğer ilişkiniz ya da flörtünüz varsa kendinizi kanıtlama çabasına girebilirsiniz. Bence kendiniz olun. Kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeyin. 19undan sonra adım atmayı deneyin.

  KOVA BURCU (6 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, yurtdışı, eğitim hayatı, seyahatler, yakın çevre konularında artık yeni gündemler sizi bekliyor. Alacağınız kararlarda yakın çevrenizle tartışmamaya özen gösterin. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, ilk önce dinlemeyi tercih etmelisiniz. Cesaretinizi dizginlemeniz hayrınıza çünkü alacağınız karar için 19u sonrasını beklemelisiniz. Ailevi durumlar aniden gündeme gelebilir. Sorunlar olmaması adına gerçeğe odaklanın.

  BALIK BURCU (6 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, maddi konularda aniden gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle atacağınız yeni adımlarda fevri olmayın derim. Sonucunda yatırımlarınız için gözden kaçırdığınız şeyler karşınıza çıkabilir. İnsanların yönlendirmesine izin vermeyin. Kendiniz araştırın, kendiniz çözüm üretin. Yakın çevrenizle yüzleşmeler yaşanabilir, duygusal yaralarınızla alakalı görüşmeler yapıp yeni adım atmaya 19undan sonra karar verebilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz