Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji8-14 Ocak haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  8-14 Ocak haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 8-14 Ocak haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  2024 yılı burç yorumları! Koç, Aslan, Akrep… Burçları bu yıl neler bekliyor?

  8-14 OCAK 2024 HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  08-14 Ocak haftası, yoğun bir zihinsel döneme işaret ediyor; kafa karışıklığı, entrikalar ve yanlış yönlendirmelerle dolu. Haftaya ayın krizli enerjileri ile merhaba diyoruz. Özellikle ilişki ve ortaklıklar konusunda bir yanımız uyumu yakalamak isterken, öte yandan karşı tarafın bizim ruhumuzda açmış olduğu yaraları da pek görmezden gelebilecek bir durumda olmayacağız. Obsesyon ve takıntı haline getirilen partnerlerin neler karıştırdığını ortaya çıkarmak adına kolektifte bazı kişilerin bu hafta yoğun mesai harcama potansiyeli son derece yüksek. Finansal açıdan ise özellikle krediler, borçlar konusunda ani gelişmeler görülebilir. Ani para girişleri olabileceği gibi ani para çıkışları da gündeme gelebilir dikkat. Haftanın başında, içsel bir denge bulmak ve odaklanmak önem kazanıyor. Ani kararlar almak yerine, dikkatlice değerlendirme yapmak ve sanatın rahatlatıcı gücünden yararlanmak bu dönemde dikkate alınmalı. Hafta ilerledikçe, hızlı ve özgürleştirici bir değişim enerjisi hakim olacak, bu da beklenmedik fırsatlar ve yeni başlangıçlar getirebilir. Uzun vadeli hedeflere yönelik sabır ve kararlılıkla, bu hafta önemli ilerlemeler kaydedilebilir. Haftanın genel atmosferinde dürüstlük ve güçlü inançlar, başarı ve şansın kapılarını aralayabilir. Haftanın ortasında ise derin düşünceler ve etkili iletişim öne çıkarken, aşk hayatında değişim ve heyecanın yanı sıra yaratıcı çalışmalar için ilham dolu bir dönem yaşanıyor. Kolektif alanda deniz kazaları, sel haberleri, zehirlenme olayları, keyif verici ve yasaklı her tür madde ile ilgili haberler gündeme gelebilir bu hafta. Çocuk ve gençlerin bağımlılıkları gündeme gelirken, aldatma, aldatılma ve dolandırıcılık riskinin yanı sıra hackleme girişimleri de görülebilir aman dikkat. Herkese mutlu haftalar diliyorum.

  16--22 Ekim haftalık burç

  2024 yılının en şanslı burçları: Gökyüzü onlara şans dağıtacak!

  8-14 OCAK 2024 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Bu hafta, enerjiniz yüksek olacak ve iş projelerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. Aşk hayatınızda romantik gelişmeler söz konusu olabilir. İletişim becerileriniz sayesinde çevrenizde olumlu etkiler bırakabilirsiniz.

  - Advertisement -

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Maddi konularla ilgili planlarınızı gözden geçirme zamanı. Finansal hedeflerinizi belirleyin ve bu hedeflere ulaşmak için adımlar atın. İlişkilerde dürüstlüğe önem vermelisiniz.

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Kariyerinizde ilerleme fırsatları karşınıza çıkabilir. Ailevi konularda ise anlayışlı olmaya özen gösterin. İkili ilişkilerde iletişim önemlidir, duygusal bir denge bulmaya çalışın.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Öğrenmeye ve keşfetmeye açık bir hafta. Yeni konulara ilgi duyabilir, eğitim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmeyin.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  İkili ilişkilerde iletişim sorunları yaşanabilir, ancak sabırlı ve anlayışlı olmak çözüm getirebilir. Finansal konularda dikkatli olun. Kariyer hedeflerinizi gözden geçirme zamanı.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  İş hayatınızda yoğun bir dönem. Organizasyon becerilerinizi kullanarak projelerinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Ailevi konularda destekleyici olun.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Kreatif projelere odaklanma ve ifade etme zamanı. Ailevi ilişkilerde denge sağlamak önemli. Duygusal konularda içsel bir denge arayışına girebilirsiniz.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Ev ve aileyle ilgili konularda önemli kararlar alabilirsiniz. İş hayatında daha fazla sorumluluk üstlenme ihtimaliniz var. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  İletişim becerilerinizi kullanarak çevrenizle daha iyi anlaşabilirsiniz. Maddi konularda dengeli bir yaklaşım benimsemelisiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymak için uygun bir zaman.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Kişisel gelişim ve öğrenme konularına odaklanma zamanı. İkili ilişkilerde anlayışlı olun. Finansal konularda dikkatli bir planlama yapmanız gerekebilir.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Kariyerinizde ilerleme fırsatlarına odaklanın. Sosyal çevrenizle ilişkilerinizi güçlendirmek için çaba harcayın. Sağlığınıza dikkat etmeyi unutmayın.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Kişisel projelerinizi hayata geçirmek için uygun bir dönem. İş hayatınızda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. İletişim becerilerinizi kullanarak çevrenizle daha yakın ilişkiler kurabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....