Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji8 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  8 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 8 Ekim cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 8 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  8 Ekim günlük burç

  8 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (8 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, bugün biraz memnuniyetsiz bakabilirsiniz olaylara özellikle maddi konularda. Sosyal çevrenizle yapacağınız görüşmelerde istediğiniz karşılığı alamayabilirsiniz. Biraz kabuğunuza çekilmek size iyi gelebilir.

  BOĞA BURCU (8 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, bugün ikili ilişkilerinizde kendinizi ifade etmeye çalışırken istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Olayları büyütebilirsiniz. Siz en iyisi işlerinize odaklanarak rutinlerinizi düzenleyerek bugünü geçirin.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (8 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, çalışma çevrenize odaklanacağınız bir gün. Bazı olaylar karşısında düzene bağlı kalmak istemeyebilirsiniz. Günlük rutinlerinizi düzenleyin, eğitiminiz, yurtdışı için araştırmalar yapın biraz ruhunuzun toparlanmaya ihtiyacı var.

  YENGEÇ BURCU (8 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün sevdikleriniz için biraz masraf yapabilirsiniz. Şans oyunlarından uzak durmanız gereken bir gün. Güzel planlar yapın bu bohem havayı dağıtın.

  ASLAN BURCU (8 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, ailevi ve ikili ilişkiler konusunda biraz durup düşünmeniz gerekiyor. İş konusunda yalnız kalmak isteyebilir aniden gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sakinliği deneyimleyin.

  BAŞAK BURCU (8 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, yakın ve iş çevrenizle alakalı yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Alacağınız haberler biraz kafanızı karıştırabilir. Araştırmalar yapmanızı öneririm. Olayları büyütmemeye bakın.

  TERAZİ BURCU (8 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, yatırımlarınız konusunda biraz dikkat etmeniz gereken bir gün. Sorumluluk almanız gerekebilir ve sizler de bunu istemiyor olabilirsiniz. Ancak dikkatli olmazsanız maddi konularda aniden kayıplar yaşanabilir.

  AKREP BURCU (8 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, kendinizle alakalı olayları büyütebilir, desteklenmediğinizi hissedebilirsiniz. Sezgileriniz kuvvetli ancak doğru yerde doğru zamanda kullanmak daha önemli olacaktır.

  YAY BURCU (8 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, bilinçaltınız fazlaca aktif bugün. Gün içerisinde gerilebilir bir anda yumuşayabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizle olan durumları büyütebilirsiniz. İş yerinizde ani gelişmeler olabilir.

  OĞLAK BURCU (8 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, sosyal çevrenizle aktif olacağınız bir gün. Ancak bazı olayları büyütebilir, sevilmediğinizi hissedebilirsiniz. Sakin kalmaya çalışın. Belki durum sizin anladığınızdan daha farklıdır. Ani gelişmelere dikkat.

  KOVA BURCU (8 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, iş ve ortamında aniden gündemler oluşabilir, sizler de duyduklarınızı ya da gördüklerinizi biraz büyütebilirsiniz. Biraz dengede olmaya çalışmanız gerekiyor. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek iyi gelecektir.

  BALIK BURCU (8 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, eğitiminiz, yurtdışı, belki de hayat felsefeniz konusunda biraz araştırmalara gömülebilir ancak hoşnut kalmayabilirsiniz. Doğru yerde, doğru şeyi araştırdığınızdan emin olun. Aniden gelecek haberler olabilir. Biraz kendinizi mesleğinize odaklayın. İyi gelecektir.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....