Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji8 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  8 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 8 Şubat 2022 Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 8 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (8 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; iş kariyer hayatınızda, maddi kaynaklarınızı olumlu etkileyen kararlar alınabilir. Ama sosyal çevrenizden ya da hayatınızdaki otorite figüründen engel görebilirsiniz. Duygularınızı gösterirken zorlanabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (8 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; bugün iş hayatınızda otorite figürlerinden engel görebilirsiniz ve anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (8 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; bugün iş hayatınızda otorite figürlerinden engel görebilirsiniz ve anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (8 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; maddi kaynaklar, harcamalarla ilgili sorunlar yaşanabilir. Ödemelere dikkat etmelisiniz. Ayrıca ortağın ya da eşin parasıyla ilgili sorunlar gerçekleşebilir.

  ASLAN BURCU (8 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan; kariyer hayatınızda ani engellerle karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizde duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Karşı tarafın otoriter duruşu kendinizi ifade etmenize mâni  olabilir.

  BAŞAK BURCU (8 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak; uzak mesafe seyahat, eğitim, yurt dışı ya da uzak akrabalarla ilgili aksaklıklar yaşanabilir. Çalışma hayatınızdaki otorite figürleri önünü engeller koyabilir. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz, eklem, diz, diş problemleri gündelik hayatınızı aksatabilir.

  TERAZİ BURCU (8 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi; maddi kaynaklar, ödemeler, nafaka ya da ödemelerinizle ilgili sorunlar ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Borsadaysanız dikkat etmelisiniz.

  AKREP BURCU (8 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; ilişki, evlilik ya da ortaklığınızda sorunlarla ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Ev ve aile hayatınızdaki sorumluluklar kendinizi ifade etmenize engel olabilir. Ev değişikliği yapmak istiyorsanız bugün iyi bir gün değil.

  YAY BURCU (8 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlarla iletişim problemleri yaşanabilir. Bir sözleşme imzalanacaksa bugün otoriteden engeller görebilirsiniz. Kardeşlerle ilgili sağlık problemleri yaşanabilir ve bu konuda sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (8 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizden dolayı harcama yapabilirsiniz ya da maddi kaynaklardaki engellerden dolayı bu alanlarda isteklerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

  KOVA BURCU (8 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; aile içinde kadınlarla ilgili sorunlar yaşanabilir ve siz otoritenizi göstererek karşı tarafı engelleyebilirsiniz. Duygularınızı ifade ederken zorlandığınız bir gündesiniz.

  BALIK BURCU (8 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; iletişim, kardeşleri trafik ya da yakın çevrenizde problemler yaşanabilir. Otoriteyle anlaşmakta zorluk çekebilirsiniz ve bu sizi psikolojik olarak zorlayabilir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz