Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji9 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  9 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 9 Ekim cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 9 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  9 Ekim günlük burç

  9 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (9 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, akşam saatlerine kadar mali konular gündemde olurken kendinizi araştırmalara, eğitimlere, yurtdışı konularına yönlendirdiğinize şahit olabilirsiniz. Sosyal çevrenizle organizasyonlar yapabilir, güzel keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (9 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, ortaklı işlerde bazı yavaşlamalar görülebilir. Biraz zamana bırakarak günü biraz güzelleştirmeniz gerekebilir. Rutin işlerinizi düzenleyebilir, ailenizle güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (9 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, bugünü daha sakin geçirmek isteyebilirsiniz. Yarım kalan işlerinize odaklanın. Akşam iş çıkışı sevdiğinizle, arkadaşlarınızla ya da çocuklarınızla güzel bir gün geçirin. Ruhunuzu sevgiyle kaplayın.

  YENGEÇ BURCU (9 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, bugün akşam sevdiğiniz kişiyle ılımlı bir hava esmeyebilir. Ancak günün mahmurluğunu geri bırakarak ailenizle vakit geçirmek sizlere iyi gelecektir. Evde bir toplantı gayet güzel olabilir.

  ASLAN BURCU (9 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, ailenizle alakalı bazı durumlar ortaya çıkarken kendinizi yakın çevrenizle, kardeşleriniz ya da kuzenlerinizle konuşuyorken bulabilirsiniz. Minik seyahat planları yaparak, kırgınsanız barışarak yeni girişimler yapabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (9 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, yatırımlarınız için güzel adımlar söz konusu olabilir. Çevrenizle konuşarak, organizasyonlar yaparak günün keyfini çıkarmanızı öneririm. Bol bol araştırın, okuyun iyi gelecek şeyler keşfedebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (9 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, kendinizle alakalı yapmak isteyeceğiniz şeylere odaklanacağınız bir gün. Bazı Teraziler imaj değişikliğine, bazılarınız da sağlık için gelişmeler yaşayabilir. Yatırımlarınızı gözden geçirin.

  AKREP BURCU (9 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, bugün sezgileriniz olduğundan da güçlü. Ağzınızdan çıkana dikkat edin gerçekleşmesi olası. Ruhunuzu arındırın, meditasyon yapın. Dualar edin. Günün keyfini yalnızlaşarak çıkarın.

  YAY BURCU (9 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, sosyal kelebekler bugün güzel organizasyonlara katılabilir, arkadaş çevrenizden destekler alabilirsiniz. İletişiminiz oldukça aktif. Bilinçaltınızda sizi rahatsız eden durumları paylaşabilir, çare bulmak isteyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (9 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, işinizle alakalı otoriter figürlerle görüşmeler yapabilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Desteklenmek sizi mutlu edecektir. Akşam sevdiklerinizle bir ortama katılabilirsiniz. Keyfini çıkarın. Belki de bir kutlama yapabilirsiniz.

  KOVA BURCU (9 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, yurtdışı hayalleriniz varsa gerçekleşmesi için bugün yeni araştırmalara girebilir, gözünüzden kaçırdığınız durumları yakalayabilirsiniz. Uzak seyahatler için planlar hazırlanıyor olabilir. Mesleğinizle alakalı gelişmeler söz konusu.

  BALIK BURCU (9 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, maddi ve ortaklaşa gelirleriniz için güzel fikirler üretebileceğiniz bir gün. İleriye dönük yatırımlar için adımlar atmak isteyebilirsiniz ancak iyi araştırmanızı öneririm. Gözünüzden kaçanları bulmaya çalışın.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz