Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji7 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  7 Ekim günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 7 Ekim perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aylin Birsev, 7 Ekim 2021 günlük burç yorumunu sizler için yazdı…

  7 Ekim günlük burç

  7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün bekleyenler…

  KOÇ BURCU (7 EKİM 2021)

  Sevgili Koçlar, sabah saatlerinde ilişkiler konusunda bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Akışta kalmanız daha iyi olacaktır. Bugün itibariyle inançlarınız, hayat felsefeniz, yurtdışı ve eğitim konularında biraz daha özgür olmak isteyeceğiniz bir sürece başlıyorsunuz. Seyahat planları yapabilir bunları hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Eğitim için girişimlerinizde risk almaya yatkınsınız.

  BOĞA BURCU (7 EKİM 2021)

  Sevgili Boğalar, yarım kalan işlerinize odaklanıp, bunları bitirmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Bugün itibariyle mali tablonuz için yeni girişimlerde bulunabilir, çözümler üretmeye başlayabilir hatta biraz daha bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Özellikle borç, kredi, ortaklı ya da eşinizin parasıyla ilgili gündemleriniz oluşabilir.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (7 EKİM 2021)

  Sevgili İkizler, iş çevreniz ve gündelik rutinlerinize odaklanırken, bugün itibariyle ikili ilişkilerinizde daha aktif, daha bağımsız olmak isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Ilımlı ancak biraz risk alamalar görülebilir. Özgürlüğünüzün kısıtlanmasını istemeyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle gelişmeler gündeminizde olacaktır.

  YENGEÇ BURCU (7 EKİM 2021)

  Sevgili Yengeçler, aşk hayatınızdaki aktif olmak isteyeceğiniz bir gün sizlerle. İş hayatınızda birlikte çalıştıklarınızdan daha bağımsız olmak isteyebileceğiniz bir süreç başlıyor. Sağlığınızla alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız estetik konularına odaklanabilir.

  ASLAN BURCU (7 EKİM 2021)

  Sevgili Aslanlar, ailevi konulara odaklanabilir, gününüzü ailenizle geçirmek isteyebilirsiniz. Bugün itibariyle artık aşk hayatınız hareketleniyor. Biraz flörtöz olabilir, daha özgür yaklaşımlar isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla alakalı gelişmeler ön plana çıkabilir.

  BAŞAK BURCU (7 EKİM 2021)

  Sevgili Başaklar, iletişiminiz aktif olacağı bir gün. Yakın çevrenizle ilgili görüşmeler bugün biraz fazlalaşabilir. Ailevi gündemlerinizde artık daha özgürlükçü, bağımsız olmak isteyebilirsiniz. Bazılarınız ev değiştirmek isteyebilir, bazılarınız da alım satım konularını gündeme getirebilir. İletişim dilinize dikkat ederek çözemeyeceğiniz konu yok.

  TERAZİ BURCU (7 EKİM 2021)

  Sevgili Teraziler, yatırımlarınızla alakalı oluşacak gündemleriniz var bugün. Birikimlerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. İletişim, yakın çevre konularında aktif olacağınız bir süreç başlıyor. Kısa seyahatler yapmak isteyebilirsiniz. Bazen tek başınıza kalmak iyi gelebilir. Kendinizi bir anda aracınıza binmiş gezerken bulabilirsiniz. Dedikodulara hazır olun.

  AKREP BURCU (7 EKİM 2021)

  Sevgili Akrepler, bugün olaylara daha sezgisel yaklaşabilirsiniz, kendinizde birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Artık mali yatırımlarınızı, birikimlerinizi gözden geçirme sürecine giriş yaptınız. Neyi nereye harcadığınıza bakarken daha çok harcamalarda bulunabilirsiniz. Mali tablonuzu düzenlemeye bakın.

  YAY BURCU (7 EKİM 2021)

  Sevgili Yaylar, bugün biraz ruhunuzu dinginleştirmek isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kendinizle alakalı artık bir adım atmak isteyebilirsiniz. Belki dış görünüşünüz belki da sağlığınızla alakalı gelişmeler olabilir. Kendinizi insanlara aktarırken daha özgürlükçü olabilirsiniz. Bağımsızlık isteyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (7 EKİM 2021)

  Sevgili Oğlaklar, sosyal çevrenizde aktif olacağınız bir gün. Arkadaş gruplarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. Buna istinaden ruhunuz daha bağımsız olmak istiyor olabilir. Kimseye bağlı kalmadan hareket etmek isteyebileceğiniz bir süreç. Ruhunuza iyi gelecek aktivitelerde bulunabilirsiniz.

  KOVA BURCU (7 EKİM 2021)

  Sevgili Kovalar, mesleğinizle alakalı gelişmeler yaşanabilir. Üstlerinizle görüşmeler yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizin, organizasyonlarınızın daha da aratacağı bir sürece merhaba diyorsunuz. İnsanlarla bir arada olmak size iyi gelse de arada kaçamaklar yapmak isteyebilirsiniz. Maddi konularda harcamalarınız artabilir.

  BALIK BURCU (7 EKİM 2021)

  Sevgili Balıklar, yurtdışı ve eğitimler bugün gündeminize gelebilir. Araştırmalar yapabilirsiniz. Özellikle iş hayatınız ve mesleğinizde daha da aktif olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Yapabileceğinizi gösterme çabanız olabilir. Olayları abartmadan, özgürlüğünüzü bir tık düşürerek daha verimli sonuçlar alabilirsiniz.

  https://www.instagram.com/aylinbirsevastroloji/

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz