Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji9 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  9 Mayıs 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 9 Mayıs 2022 Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 9 Mayıs 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (9 MAYIS 2022)

  Haftaya aşk çocuklar, hobi konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Kendinizi ortaya koymakta zorlanmıyorsunuz ve iyi hissedebilirsiniz ama otoriteyle karşı karşıya gelebilirsiniz. Sosyal çevrenizde problemler gerçekleşebilir. Harcamalarınıza ise dikkat etmelisiniz çünkü harcamalarınız artabilir. Kariyer hayatınızda ise manipülasyona uğrayabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (9 MAYIS 2022)

  Haftaya aile ve ev konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda otoriteyle karşı karşıya gelebilirsiniz dikkatli olmalısınız. Sorumluluklarınızı doğru kullanmanız gerekiyor. Aile içinde ise bazı problemler ve anlaşmazlıklar gerçekleşebilir. Seyahatlerde ise dikkatli olmalısınız kazalara bugün açıksınız.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (9 MAYIS 2022)

  Haftaya yakın çevre, kardeşler, eğitim ya da seyahat konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Maddi kazançlarınıza ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz çünkü para kaybı yaşayabilirsiniz. Seyahati eğitim, hukuk konularında otoriteyle karşı karşıya gelebilirsiniz ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Ani tartışmalara ise dikkat etmelisiniz.

  YENGEÇ BURCU (9 MAYIS 2022)

  Haftaya maddi kaynaklarla ve iş hayatınıza odaklanarak başlayabilirsiniz. Harcamalarınıza çok dikkat etmelisiniz yoksa kalıcı kayıplar yaşayabilirsiniz. İki ilişkiler ya da ortaklıkta ise manipülasyona ve baskıya maruz kalabilirsiniz. Sosyal çevrenizden dolayı harcamalarınız artabilir. Bugün en iyisi harcamadan uzak durmanız.

  ASLAN BURCU (9 MAYIS 2022)

  Haftaya enerjik ve güçlü hissederek başlayabilirsiniz. Karşınızda ilişki ya da ortaklığınızdaki işiyle problemler yaşayabilirsiniz. Ani kalp rahatsızlıklarına ise dikkat etmelisiniz. Ani harcamalar da yapabilirsiniz ve bu sizi zor durumda bırakabilir. Kariyer hayatınızda ise sakin kalmalısınız.

  BAŞAK BURCU (9 MAYIS 2022)

  Haftaya içe çekilerek ve yalnız kalmak isteyerek başlayabilirsiniz. Duygusal olarak baskı altında hissedebilirsiniz. Sağlık problemlerinize ise dikkat etmelisiniz. İlişki ya da ortaklıkta ani problemler yaşanabilir. Eğitim ve seyahatlerle ilgili ise dikkatli olmalısınız ve ego yapmayarak sakin kalmalısınız.

  TERAZİ BURCU (9 MAYIS 2022)

  Haftaya sosyal çevre, topluluk, dernek konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Aşk ve çocuklarla ilgili ise sorunlar yaşanabilir, aile hayatınızdaki güç sahibi birinin manipülasyonuna maruz kalabilirsiniz. Ani sağlık problemlerine ise dikkat etmelisiniz.

  AKREP BURCU (9 MAYIS 2022)

  Haftaya kariyer ve iş hayatınızda odaklanarak başlayabilirsiniz. Aile hayatınızdaki bazı sorunlar iş hayatınızda sorunlara yol açabilir. İlişki, evlilik ya da ortaklıkta da kendini duygusal olarak göstermekte zorlanabilirsiniz ve problemler yaşanabilir.

  YAY BURCU (9 MAYIS 2022)

  Haftaya seyahati eğitim, hukuk, yurt dışı konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve bu konularda yakın çevrenizden dolayı engellerle ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Sağlık problemlerine ve çalışma hayatınızdaki kişilerle anlaşmazlıklar yaşanabilir.

  OĞLAK BURCU (9 MAYIS 2022)

  Haftaya maddi kaynaklar, harcama, ödeme konularına odaklanarak başlayabilirsiniz ve bu konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün harcama ve ödemelerinize, borçlarınıza dikkat etmelisiniz. Harcamalarınız ve borçlar sizi zor durumda bırakabilir.

  KOVA BURCU (9 MAYIS 2022)

  Haftaya ilişki, ortaklık konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve siz bazı sorunlara sebep olabilirsiniz. Aile içinde bazı sorunlar gerçekleşebilir. Ayrıca ani harcamalara dikkat etmelisiniz.

  BALIK BURCU (9 MAYIS 2022)

  Haftaya gündelik hayat, çalışma hayatı ve sağlıkla ilgili sorunlar yaşanabilir. Gizli düşmanlar ve gizli otorite sahibi figürlerin engelleriyle karşılaşabilirsiniz. İletişim sorunları yaşanabilir özellikle kardeşler, yakın çevrenizle ve trafikte kazaya açıksınız çok dikkatli olmalısınız.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz