Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiAslan burcunda Venüs Retrosu! En çok hangi burçlar etkilenecek?

  Aslan burcunda Venüs Retrosu! En çok hangi burçlar etkilenecek?

  -

  Herhangi bir gezegen geri hareket etmeye başladığında bu durum retro olarak tabir edilir. 23 Temmuz – 4 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Aslan burcunda Venüs Retrosu hayatımızda ne gibi değişimlere neden olacak? En çok hangi burç etkilenecek? Astrolog Riella Cur, Venüs Retrosunu yorumluyor…

  VENÜS RETROSU VE ETKİLERİ

  Herhangi bir gezegen geri hareket etmeye başladığında bu durum retro olarak tabir edilir. Retro dönemlerinde genel olarak neler olur?

  • Geçmiş yeniden karşınıza çıkabilir. Yarım kalmış konular tekrar canlanabilir.
  • Aksilikler, iptaller, yavaşlayan durumlarla sınanma başlayabilir.

  Venüs retrosu bu kez 23 Temmuz – 4 Eylül tarihleri arasında Aslan burcunda gerçekleşecek.

  Bu dönem içerisinde ilişki durumu ve finansal konular gündeme gelecektir. İlişki konusunu, kendiniz ile olan ilişkiniz ve karşınızdaki kişiyle olan şeklinde ikiye ayırabiliriz.

  Bugünlerde her ikisini de sorgulamaya başlayabilirsiniz. “Ne kadar değerliyim? ” veya “Ne kadar değer görüyorum? ” soruları aklınızı oldukça meşgul edebilir. İç sesinizin vereceği cevaplar biraz tadınızı kaçırabilir.

  - Advertisement -

  Eşiniz veya sevgilinizle anlaşamadığınız konular varsa, retro günlerinde bu durum daha da açığa çıkabilir. Ego savaşına girmeden durumu çözümlemek çok önemli. Aksi durumda ani bitişler yaşanabilir.

  Bu dönem içerisinde yeni bir ilişkiye başlamak da ters tepebilir. Özellikle de eski sevgiliye geri dönüş söz konusuysa.

  Her şey anlık cazip görünse de, sonradan büyük sorunlara yol açabilir. Finansal açıdan ise; büyük yatırımlar için doğru zaman dilimi olmadığını söyleyebilirim.

  Kâra geçeceğinizi zannederken tersi yaşanabilir. Ortaklı işlere girişmemek de en iyisi olacaktır.

  Yine bu dönem keyifsizliğin üstünü örtmek adına duygusal harcamalar yapmaya meyilli olabilirsiniz. Masrafları karşılamanın zorlaşacağı bu dönemde bir de bu tarz harcamalar yaparak kendinizi zor duruma düşürebilirsiniz, bilginiz olsun.

  Aslan burcunda Venüs Retrosu

  KADERİNİZ YÖN DEĞİŞTİRMEYE HAZIRLANIYOR

  Bu hafta Ay düğümlerinin iki buçuk senedir transit ettiği Akrep/ Boğa döngüsü son buluyor. Bu dönem içerisinde hepimiz farklı alanlarda olsa da, benzeri krizlerden geçmek durumunda kaldık. Özellikle sıkı sıkıya tutunduğumuz koşulların değişime uğraması epeyce zorladı. Artık Ay düğümlerinin yer değiştirmesi ile önümüzdeki bir buçuk seneyi şekillendirecek Koç/ Terazi döngüsü başlıyor. Bu döngünün başlamasıyla dengede kalmak, uyum sağlamak için fazlasıyla emek verdiğiniz, hatta zaman zaman sorun çıkmaması adına sürekli taviz verdiğiniz kişileri veya durumları sorgulamaya başlayabilirsiniz.

  Gökyüzünün desteği ile “Önce ben” diyebilmenin zamanı geldi. Zamanla kendi hedefleriniz için yeni adımlar attıkça cesaretiniz artacak, sınırlar çizmeyi başardıkça da içinden çıkamadığınız konulardan ne kadar özgürleşebildiğinizi keşfedeceksiniz.

  İLİŞKİLERİN DİNAMİĞİ DEĞİŞİYOR

  Ay düğümlerinin Koç/Terazi aksında olacağı süre içerisinde öyle deneyimlerden geçeceksiniz ki, birisinin desteğine bağımlı olmadan da ilerleyebileceğinizi göreceksiniz. Bu nedenle ben ve biz dengesini kurabilen ilişkiler daha sağlam bir hal alırken, uzun zamandır taviz vererek devam eden ilişkiler ise bitebilir. Bu duruma evlilikler ve ortaklıklar da dâhildir. Ay düğümleri en son 2005-2006 yıllarında aynı konumdaydı. O yüzden o yıllarda neler yaşadığınızı anımsamak, önünüzdeki bir buçuk yılda olabileceklere rehberlik edebilir.

  VENÜS RETROSUNDAN ETKİLENECEK BURÇLAR

  Doğum haritasında Güneş, Yükselen, Ay burcu Koç, Terazi, Yengeç veya Oğlak burcu olanlar, tüm bu etkileri en yoğun şekilde yaşayanlar olacaklar.

  Ayrıca 19 Ağustos 1967 – 19 Nisan 1969 ve 7 Ocak 1977 – 5 Temmuz 1978 tarihleri arasında doğanların hayatlarında önemli dönüşümler gerçekleşecek.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz