Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiAslan Dolunayı 2021 burçlara etkileri! 28 Ocak'ta bizleri neler bekliyor?

  Aslan Dolunayı 2021 burçlara etkileri! 28 Ocak’ta bizleri neler bekliyor?

  -

  28 Ocak’ta Aslan Burcunun 9 derecesinde Türkiye saati ile  22.16’da Dolunay gerçekleşecek. Peki, Aslan Dolunayı ve etkileri ne olacak? Bizi neler bekliyor? Karma Astrolog Elif Bozkurter Aslan Dolunayı ve etkileri ile bilgiler veriyor…

  ASLAN DOLUNAYI VE ETKİLERİ

  • Dolunay sonlanma,arınma enerjilerini taşır.
  • Gizli olan konuların açığa çıkması söz konusu olacaktır..
  • Patlama enerjileri taşıyan bir dolunay.
  • Bu dolunay da özgürleşmek isteğimiz ön planda sahip olduğumuz değerler gündemde olacak!
  • Duygusal patlamalar, ani çıkışlar bitişler ve başlangıçlar…
  • Aslan Dolunayı gerçekleşirken baskı ile değişim dönüşümler sert olur, olaylara beklenmedik tepkiler verebiliriz.
  • Aslan kendini ortaya koymak ister ve özgüveni tavan yapan bir özelliği vardır. Bu durumda özgüvenin sarsılması ve güven konularında sıkıntılar olabilir.

  ASLAN DOLUNAYINDA BİZLERİ NELER BEKLİYOR?

  Bu dönemde ilişkilerde çekişmeler, tartışmalar yaşanabilir çünkü bu Dolunay Venüs&Plüton kavuşumlu olacak! Sevginin gezegeni Venüs ile gücün gezegeni Plüton kavuşurken ilişkilerde sen & ben ikileminde gerginleşmelere sebebiyet verebilir!

  İkili ilişkilerde hem yıkıcı hem dönüştürücü bir enerji hakim olacaktır.. Sağduyulu mantıklı ve empati yaparak hareket etmenizi öneririm.

  aslan dolunayı ve etkileriKollektifte ise Dolunay fazında gençlerin yüksek öğrenimleriyle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Üniversiteler, öğrenciler, rektörleri sevindirecek haberler alabiliriz. Bu dolunayı müteakiben vergi ödemelerinde bir yapılandırma olabilir ve hatta yaşanan ekonomik olumsuzluklar sebebiyle devlet halka yardımcı olabilmek adına bazı destek paketleri, indirimler, halkı mutlu edecek yeni oluşumlar yapabilir. Fakat bu dönem borçlanmamaya, kredi almamaya dikkat edin bu sizi zor duruma sokabilir!

  Medya da enterasan haberler duyabiliriz. Ayrıca sanat camiasında ülke olarak uluslararası başarı elde edip, güzel işlere imza atabiliriz. Ancak Aslan kalple ilgili olduğundan sanat camiasından veya siyasilerden biri kalp rahatsızlığı geçirebilir.

  - Advertisement -

  Kadınlarımız ile ilgili değişim-dönüşüm zamanı! Sağlık çalışanlarımız seslerini duyurmak isteyebilirler. Kısacası çok sert bir Dolunay kapıda!

  ASLAN DOLUNAYI BURÇLARA ETKİSİ

  KOÇ BURCU

  Bu Dolunay sizlerin doğum haritanızda aşkı ve çocuklara temsil eden 5 evinizde etkili olacak.Eğer sıkıntılı bir ilişkiniz varsa duygusal patlamalar yaşayabilir şiddetli bir tartışma içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. İlişkinizde sorun yok ise dışarıdan gelen etkilere dikkat etmelidir. Bu dönem sert sporlar yapmamaya özen gösterin ve dikkatli olun. Risk içeren işlerden uzak durun lütfen.

  BOĞA BURCU

  Bu dolunay haritanızda aileyi temsil eden 4. Evinizde gerçekleşiyor. İş mesleki konularda kendinizi ortaya koyacaksınız. Aile büyüklerinden destek alabilirsiniz. Yaratıcısınız bu dönem sevgili boğalar…

  İKİZLER BURCU

  İletişim yakın çevre ilişkileri temsil eden alanda etkisini gösterecek. yakın Çevrenizdeki insanların gerçek yüzünü görebilirsiniz. Kafanızda olan düşüncelerin gerçekleşmesi olası. Yuva ve ev konuları gündemde. Yabancı ve akademik konular yoğun.

  YENGEÇ BURCU

  Maddi kaynaklarınızı korumalısınız ve gereksiz harcamalar yapmamalısınız. Sahip olduğunuz değerlere dikkat edin. İş ve para konularında kendinize güvenin. Zihniniz yoğun olabilir. Üretken olacağınız dönem iyi değerlendirin. Borçlar kriz çıkaracak konulardan uzak durun ve sakin kalın.

  ASLAN BURCU

  Kendiniz, duygularınız ve aileniz ile ilgili konular gündem. Değerlendirme yapacak ve önceliklerinizi belirleyeceksiniz. Yapmak istediklerinizi sıralayın. Sınırlarınızı çizin.

  Patlamaya hazır enerjiler var. Çalışma ortamınızdaki ilişkilere de dikkat etmenizde fayda var.

  BAŞAK BURCU

  Psikolojik olarak sizi etkileyen konular olabilir. Sağlık konularında dikkat etmeniz gereken zamanlar. Zayıf ve güvensiz hissetmeniz olası. Kontrolünüz dışında gerçekleşen olaylara umursamaz kalabilirsiniz. Önceliğinizi siz belirleyin ve planlı çalışmaya gayret gösterin. Yoruldunuz ve enerjiniz tükenmiş dahi olsa da siz hep üretkensiniz.

  TERAZİ BURCU

  Arkadaşlarınız ve Grup içerisindeki çatışmalarda kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Kendinizi sıkıntılı ortamlarda bulabilir ve  Bazı durumları yönetmekte zorlanabilirsiniz. Yaratıcı olacağınız zamanlar da var değerlendirin siz başarırsınız.

  AKREP BURCU

  Mesleki konular, kariyerinizde değişim olabilir. Toplum önündeki statünüz önemli olacak. Bu evlilik dahi olabilir. Hedeflerinize gitme konusunda aile ev konularının sizi engellediğini düşünebilirsiniz. Özel yaşamınızda artık daha net kararlar verip bir sorunla ilişkileri sonlandırma kararı alabilirsiniz.

  YAY BURCU

  Eğitim, inançları temsil eden konularda etkili olacak bu süreçte hedefleriniz için Ayağınıza gelen fırsatları kaçırmamalısınız gerçekçi hareket etmek ayaklarınızın yere daha sağlam basmasını sağlayacak. Yakın dostlarınızın iş ve özel yaşamınızda sizi olan uyarılarını dikkate almalısınız.

  OĞLAK BURCU

  Bu Dolunay sizlerin ortak gelir elde ettiğiniz alanda gerçekleşecek. Miras eşten gelen kazanımlar, nafaka konuları gündeminizi oluşturacak duygusal olarak kendinizi savunmasız hissetmenize neden olan bu Dolunay herkese hak ettiği gibi davranmanızı sağlayacak.

  KOVA BURCU

  İlişki ve ortaklık konularında eşiniz veya iş ortağınız ile sıkıntılı tartışmaların içine girebilirsiniz sakin kalmak size fayda sağlayacaktır. Çünkü beklenmedik tepkiler alabilirsiniz ve ilişkilerini sonlanabilir. İş hayatınızda hırsınız yanlış seçimler yapmanıza neden olabilir

  BALIK BURCU

  Hizmet ve sağlık alanına etkileniyor. Size verilen sözlerin zamanında yerine getirilmemesi gerilmenize neden olabilir. Dikkatli olun çünkü sağlık sorunları yaşanabilir. İşinizle ilgili konularda öfke ile Ani kararlar almamalısınız Bu Dolunay enerjisi ile ruhunuzu dinlendirecek dua yada meditasyonlar yapabilirsiniz.

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz