Can Yayınları, kurumsal web sitesi canyayinlari.com’u yeniledi

0

Can Yayınları, kurumsal web sitesi canyayinlari.com’u yeniledi. Baştan tasarlanan ve mobil uyumlu hale getirilen siteye online alışveriş özelliği de getirildi. Artık okurlar canyayinlari.com üzerinden seçtiği kitapları güvenli şekilde online olarak ödeyip, sipariş verebilecekler.

Can Yayınları yepyeni web sitesiyle, “Kitap almak için neden tek bir yayınevinin sitesine gireyim ki,” diyen okurlara muhteşem bir içerik sunarak cevap veriyor. Yenilenen web sitesiyle birlikte yayınevinin 40 yıllık arşivi onlarca farklı kategoriye göre yeniden düzenlendi. Yayınevinin 3.000’den fazla çeşit kitabı ekonomi, tarih, psikoloji, sanat gibi çeşitli kategorilerde ayrı ayrı listeleniyor.

Geniş bir ödüllü kitaplar portföyüne sahip Can Yayınları tüm ödüllü kitapları tek bir sayfada okurlarıyla buluştururken Booker, Goncourt, Sait Faik gibi ödüller özelinde ve yıl bilgisine göre filtreleme imkânı da sunuyor.

Pandemi döneminde bağımsız kitabevlerini desteklemek amacıyla online satış yapan kitabevlerini “Kitabevleri Can’dır” sayfasında bir arada toplayan yayınevi bu oluşumu yeni web sitesine de taşıdı. Bu sayfayla kullanıcılar bulundukları şehirlerdeki kitabevlerinin adres ve iletişim bilgilerine detaylı olarak erişebiliyor.

Mobil uyumlu hale getirilen sitede ürün görselleri ve künye bilgileri detaylandırılıp iyileştirildi. Bu sayede siteyi ziyaret edenler artık kitap ve yazarlarla ilgili daha çok bilgi alabilecek, aldıkları ürünlerle ilgili yorum yapabilecek ve ürünleri puanlayabilecek. Aynı zamanda kitaplarla ilgili yapılmış önemli değerlendirmeler de ürün detay sayfasında yer alıyor.

Yayınevi açılışa özel sepette tüm indirimlere ek yüzde 10 indirim ve 125 TL üzeri ücretsiz kargo avantajı sunarken, ilerleyen dönemlerde okurları kitaplarla daha çok buluşturacak kampanyaların hayata geçirileceği de belirtiliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here