Diğer
  Ana SayfaSektörden HaberlerComeup “Spordan sokağa” mottosuyla hareketli şehir hayatına yeni bir soluk getiriyor

  Comeup “Spordan sokağa” mottosuyla hareketli şehir hayatına yeni bir soluk getiriyor

  -

  Birbirinden şık tasarımları ile dikkat çeken Comeup, spor kıyafetlerin sadece sporda değil, günlük yaşamda da tercih edilebileceğine dikkat çekiyor.

  Koşuşturmalı şehir hayatında insanlar, rahatlığından ödün vermeden stil sahibi olmak istiyor. Bu vizyon ile yola çıkan Comeup, global moda trendlerini yakından takip ederek ve bu trendleri kendi özgün yorumuyla birleştirerek tasarladığı ürünleri ile kullanıcılarına daima modern bir stil sunuyor. Yenilikçi kumaş teknolojileri, özgün ve birbirinden renkli tasarımlarıyla hem sporda hem de günlük hayatta göz alıcı bir estetik ve konfor sağlayan Comeup, her yaşa ve zevke hitap ediyor.

  “Kullanıcıların hem spor yaparken hem de günlük hayatta özgür ve stil sahibi hissetmelerini sağlıyoruz”

  Sadece bir kıyafet değil, bir yaşam tarzı sunduklarını belirten Comeup Marka Direktörü Fatma Kaya, “Comeup olarak, modanın sadece görünüşle sınırlı olmadığını, aynı zamanda nasıl hissettiğimizle de ilintili olduğunu biliyoruz. Bu nedenle tasarım süreçlerimizde bireyin özgünlüğünü ve rahatlığını ön planda tutuyoruz. Koleksiyonlarımızda yer alan her bir ürün, hareket kabiliyetini kısıtlamazken, teri dışarı atan ve gün boyu konfor sağlayan özellikleri ile öne çıkıyor. Bu, özellikle koşuşturmacalı şehir hayatında bireyin her anında yanında olabilecek, dinamik ve fonksiyonel kıyafetlere olan ihtiyacı karşılıyor. Bizim için önemli olan, müşterilerimizin yaşamlarında kendilerini en iyi, en rahat ve en şık hissetmelerini sağlamak. Bu vizyonla hareket ederek, hem spor yaparken hem de günlük yaşantılarında bireylerin kendilerini özgür ve stil sahibi hissetmelerine katkıda bulunuyoruz” diye konuştu.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz