Diğer
  Ana SayfaFormsante'de Bu AyCappadox’ta buluştuk!

  Cappadox’ta buluştuk!

  -

  Uçhisar, Göreme ve Ortahisar olmak üzere üç kasabaya yayılan Cappadox kapsamında; canlı müzik, çağdaş sanat sergisi, sanat performansları, atölyeler, gastronomi tadımları, açık hava yürüyüşleri, bisiklet turları, koşu, yoga ve meditasyondan oluşan toplam 141 etkinlik gerçekleştirildi. Dört gün süresince katılımcısı olduğumuz bu festivalde, etkinliklere yetişmemizi yeni Touareg’le sağladık.

  Yazı: Arzu Sözeri

  Volkswagen binek araç, yeni Touareg modelinin tanıtımını, ana sponsoru olduğu Cappadox Festivali kapsamında düzenlediği bir geziyle gerçekleştirdi. Bolca sürüş deneyimi de yaşadığımız Touareg, sahip olduğu tüm yeni özelliklerin yanı sıra son derece sessiz olmasıyla, festivalin bu yılki temasına da uyumlu bir model. Yeni Touareg, Kapadokya’nın farklı eşsiz güzellikleriyle bütünleşirken, coğrafyanın ulaşımı zorlaştırdığı anlarda ve sürekli değişen hava koşullarında kahramanımız oldu. Yeni Touareg, bugüne kadar bir Volkswagen’e entegre edilen en kapsamlı sürüş destek sistemleri, yol tutuş kabiliyeti ve konfor öğelerine sahip. Heyecan uyandıran tasarımı, yenilikçi kumanda, konfor ve güvenlik sistemleri ile malzeme kalitesiyle, tamamen yenilenen tasarımının yanı sıra dijitalleşen özellikleri, gelişmiş sürüş destek sistemleri ve sürüş dinamizmi ile dikkatleri üzerine çekti.

  Tüm kumanda sizde
  Yeni Touareg ile birlikte ilk kez tamamen dijital kokpiti “Innovision Cockpit” kullanıma sunuyor. 12,3 inç büyüklüğünde dijital gösterge paneli “Active Info Display” ve sürücüye doğru eğimli 15 inç büyüklüğünde ekrana sahip “Discover Premium” radyo-navigasyon, bilgi ve eğlence sisteminin bir araya gelmesinden oluşan sistem, dijital kumanda, bilgi, iletişim ve eğlence olmak üzere araca ait tüm fonksiyonları bir araya toplamış. Konserler sırasında en büyüleyici olan kayalara vuran ışık gösterileriydi. Touareg de bu konuda altta kalmamış. Alman Hella iş birliğinde geliştirilen “IQ. Light-LED Matrix” far sistemi, gece sürüşlerini daha konforlu ve güvenli hale getirerek LED ışık sistemini, farlar, gündüz farları, flaşör ve viraj ışıklarından oluşan üç boyutlu tasarımıyla Touareg’de toplamış.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz