Diğer
  Ana SayfaGenelElle Türkiye'den kapağını Hande Erçel'in çizdiği anlamlı bir Mart sayısı: Kenetlenme

  Elle Türkiye’den kapağını Hande Erçel’in çizdiği anlamlı bir Mart sayısı: Kenetlenme

  -

  ELLE Türkiye’den anlamlı bir kapak! ‘Kenetlenme’ temalı Mart sayısının kapağını ünlü oyuncu Hande Erçel çizdi ve bu çizim Nocture tarafından tişörtlere uyarlanarak Mart ortasından itibaren depremzedeler yararına satışa sunulacak.

  ”Ortak hafızamızdan hiç silinmeyecek sarsıcı bir felaketin ardından darmadağın ve gelgitli duygularla hazırladık Mart sayımızı. Keder, korku, çaresizlik, acı, pişmanlık ve öfke birbirine karışmış bir halde gözümüz kulağımız yeni mucizeler beklerken, büyük bir hüznün çevresinde sımsıkı kenetlendik. Paylaştık, ulaştık, bağırdık, küçücük bir yararımız dokunsun diye çırpındık. Tek kalp olarak atmanın gücünü iliklerimize kadar hissettik. Ve yeniden “biz” olduk. Bu duygunun her birimizde yarattığı umut, bu sayının tüm sayfalarında bize de ışık oldu”, diyor ELLE Türkiye Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen Mart sayısının editör sayfasında. Geçtiğimiz ay tüm duyguları yaşadık ama ilk andan itibaren yaptığımız en iyi şey kenetlenmekti, bu nedenle ELLE dergisinin yeni sayısı ‘KENETLENME’ özel sayısı olarak hazırlanmış.

  Bu özel sayının için kapağında ise sevilen oyuncu Hande Erçel’in imzası var. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitim alan Erçel’in ELLE Türkiye Mart sayısı için tasarladığı çalışma, marka elçisi olduğu Nocturne tarafından beyaz tişörtlere uyarlanacak ve Mart ortasından itibaren Nocturne.com.tr ve seçili mağazalarda, Hatay merkezli Füsun Sayek Sağlık ve Eğitim Geliştirme Derneği’nin deprem bölgesindeki yaraları sarmak ve ihtiyaç sahiplerine hızla ulaşmak için yürüttüğü çalışmalarda kullanılmak üzere satışa sunulacak.

  Kenetlenme’ temasıyla hazırlanan sayının kapağının çizimini yapan Hande Erçel duygularını şöyle anlatıyor: “Bir sabah ülkece en büyük, en derin kırılma noktamıza uyandık. O sabahtan sonra biz umudumuzu çaresizliğimizden, öfkemizi kırılganlığımızdan, gücümüzü sesini duyuramayanlardan aldık. İçimizdeki dinmeyecek o fırtınayı günlük telaşlarımız içinde unutmamaya yemin ederek ama hep umut ederek, yüzümüzü güneşe dönmek için kalktık. Bir daha hiçbir çocuğu enkaz altında, karanlıkta bırakmamak için kırıldığımız yerden kenetlendik. Açılan her yarayı birlikte sarmaya, sevgiyle iyileştirmeye, baharlara, güzel günlere söz verdik.”

  Koordinasyon alanlarında ve sahada görev yapan kadınları bir araya getiren, girişimci genç kadınların ilham veren hikayelerini buluşturan, afet yönetiminde toplumsal cinsiyet eşitliğini konu alan ve birlik olma halini özel bir moda çekimiyle anlatan ELLE Türkiye Mart sayısını bayiilerden ve dergiburda.com‘dan alabilir, trendyol, n11 ve hepsiburada’dan sipariş verebilirsiniz.

  - Advertisement -  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....