Enerjik Formsante Weekend 2016

Tuba Unsal Seyda Coskun

Sağlıklı yaşam dergimiz Formsanté’nin gelenekselleşen weekend organizasyonunu, 20-21-22 Mayıs tarihlerinde Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’da gerçekleştirdik. Sanatçı, gazeteci, doktor ve blogger’ların katıldığı hafta sonunda hem Bodrum’un serin sularının tadını çıkardık hem de Piloxing dersinden yemek workshop’una, yogadan astroloji atölyesine kadar bir dizi etkinliğe katılarak yaza merhaba demenin keyfini yaşadık.

FORMDA YOLCULUK
20 Mayıs sabahı Sabiha Gökçen Havalimanı’nda konuklarımızla buluşup Borajet’in Formsanté özel uçuşu ile Bodrum’a ulaştık. Konuklar yorgunluklarını Kempinski Hotel Sanitas SPA’nın sırt ve omuz masajı ile attılar. Günün ilk etkinliği Hande Kazanova’nın verdiği Astroloji Atölyesi oldu. Hande Kazanova’dan burçlarının bilinmeyen yönlerini öğrenen ünlü isimler, Oben Budak’ın seçimleri ile Happy Hour’da birbirinden güzel müziklerle eğlendi.

Seyda Coskun

BU YIL ALTINCI KEZ DÜZENLEDİĞİMİZ FORMSANTÉ WEEKEND ETKİNLİĞİMİZİN YENİ ROTASI BODRUM’DU. SUPRADYN ALL DAY’İN ANA SPONSORLUĞUNDA KEMPINSKI HOTEL BARBAROS BAY BODRUM’DA BİR ARAYA GELDİĞİMİZ KONUKLARIMIZLA DOĞADAN, NESTLE PURE LIFE VE ARÇELİK’IN DESTEĞİYLE BİRBİRİNDEN EĞLENCELİ AKTİVİTELER YAŞADIK.

Ipek Ozkok
İPEK ÖZKÖK 

Irmak Unal Bennu Gerede

KIM TUTAR SENİ
Formsanté Weekend ana sponsoru Supradyn All Day tarafından düzenlenen, fitness eğitmeni Deniz Sisa tarafından verilen piloxing dersi, konukların eğlenceli ve dinamik bir saat geçirmesini sağladı. Pilates, dans ve boksun birleşiminden oluşan piloxing, kısa sürede yüksek miktarda kalori yakmanıza yardımcı oluyor.

Irmak Unal
IRMAK ÜNAL

Zeynep Mansur Oben Budak
ZEYNEP MANSUR, OBEN BUDAK

Zeynep Mansur Okan Cabalar Vecihe Sozeri
ZEYNEP MANSUR, OKAN ÇABALAR, VECİHE SÖZERİ

Bursen Ege Hande Kazanova Merve Buyuksarac Ebru Guzel
BURŞEM EGE, HANDE KAZANOVA, MERVE BÜYÜKSARAÇ, EBRU GÜZEL

BIR İYİLİK YAP KENDİNE
DOĞADAN SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞEN SAĞLIKLI YEMEK WORKSHOP’UNDA DİYETİSYEN ELVAN ODABAŞI KANAR BİTKİ ÇAYLARI İLE YAPILAN BİRBİRİNDEN LEZZETLİ VE SAĞLIKLI TARİFLERI KONUKLARLA PAYLAŞTI. 

Seckin PirilerElvan OdabasıEva Maya
SEÇKİN PİRİLER, DYT. ELVAN ODABAŞI KANAR, EVA MAYA

Yigit Dikmen
YİĞİT DİKMEN
Murat Bur Batuhan Eksi
MURAT BÜR, BATUHAN EKŞİ

HAREKET ZAMANI
22 MAYIS SABAHI NESTLE PURE LIFE’IN ECE VAHAPOĞLU İLE YAPTIRDIĞI SABAH EGZERSİZLERİ İLE BAŞLADI. #HAREKETZAMANI DİYEREK GÜNE MERHABA DİYEN ÜNLÜLER, YAZA FORMDA VE KEYİFLİ BİR GİRİŞ YAPTI.

Ece Vahapoglu
ECE VAHAPOĞLU

Tuba Unsal Civan Cabas
TUBA ÜNSAL, CİVAN MERT CABAs

Mehmet Yılmaz Melis Alphan
MEHMET Y. YILMAZ, MELİS ALPHAN

Seyda Coskun
ŞEYDA COŞKUN
Gonca Vuslateri Burak Ertogan
GONCA VUSLATERİ, BURAK ERTOĞAN

Ihsan Yılmaz Koray Bilici
İHSAN YILMAZ, KORAY BİLİCİ
Ozgur Cakıt Aysegul Karaca Enis Arıkan
ÖZGÜR ÇAKIT, AYŞEGÜL KARACAN, ENİS ARIKAN
Nilperi Sahinkaya
NİLPERİ ŞAHİNKAYA
Ozlem Kaymaz
ÖZLEM KAYMAZ
Sebnem Ozinal Sefik Oztek
ŞEFİK ÖZTEK, ŞEBNEM ÖZİNAL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here