Ana Sayfa Güzellik Hassas & etkili

Hassas & etkili

Günün sonunda her kadının mutlaka cildini makyajdan arındırması gerekiyor. Dolayısıyla kullandığınız temizleyicinin hem etkili olması hem de cildinize karşı narin davranması gerekiyor.

Yazı: Deran Çetinsaraç

Makyajın temizlenmesini sağlarken hafif ve yumuşak bir his bırakıyor. Tüm cilt tipleri için uygun. En inatçı göz makyajını bile nazikçe çıkartabiliyor.

Yves Saint Laurent BeauteTop Secrets Universal Makeup Removing Balm 250 TL

Hem cilt temizleyici hem de makyaj çıkarıcı olarak kullanılabilen temizleme suyu, içerdiği laktik asit ile cildi aydınlatarak, daha canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

Dermaction Plus by Watsons aydınlatıcı temizleme suyu 79,95 TL

Nazik, duyulara hitap eden, yüksek performanslı ve durulama gerektirmeyen bir temizleme losyonu. Makyajın kolayca temizlenmesini sağlıyor, tüm cilt tipleri için uygun.

Sisley Eau Efficace hassas makyaj temizleyicisi 765 TL

Bu makyaj temizleyicisi etkili ve ciltte yağlı his bırakmıyor. Besleyici içeriklerle zenginleştirilmiş formülü, göz çevresi ve kirpiklerinize karşı hassas.

Urban Decay Meltdown makyaj temizleyicisi 65 TL

Micellar teknolojisi sayesinde ciltteki kalıntıları ve yağ fazlasını mıknatıs gibi çekiyor, ovalamaya gerek kalmadan cildi ölü hücrelerden ve makyajdan arındırıyor. Hyalüronik asit içeren solüsyon, içeriğindeki teskin edici gül özü ve temizleyici etken maddeler ile antiaging bakımın ilk adımını oluşturuyor.

Teoxane RHA misel solüsyon 263,69 TL

Bu temizleyici, makyajınızın hızlıca ve tamamen temizlenmesini sağlıyor. Cildin yatışmasına, pürüzsüzleşmesine ve turunçgil kokusu ile ferahlatıp, yenilenmiş hissetmenize yardımcı oluyor. Yağlı ciltler dışında tüm cilt tipleri için uygun.

Bobbi Brown Extra Rinse makyaj temizleyici balm 315 TL

Süt kıvamlı bu temizleyici, makyajı nazikçe temizliyor. Yumuşak dokusu ile cildin nem bariyerini korumasına yardımcı oluyor ve cildi rahatlatıyor. Tüm cilt tipleri için uygun.

Clinique Take The Day Off makyaj temizleme sütü 185 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here