Elifliastroloji Karma ve Spiritüel Astrolog

Güneş İkizler Burcu’nda! İkizler Burcu günleri başlıyor

0
479

İkizler Burcu insanları, yazın gelişini müjdeleyen Boğa Burçlarının doğumundan sonra İkizler Burcu’yla tamamlanmanın başladığını yazın iyice geldiğini ve mevsimin oturmaya başladığını gösterir bizlere. Zodyağın yürümeye ve konuşmaya başlamış bebeğidir. Peki, İkizler Burcu’nun özellikleri nelerdir? Karakteristik özellikleri nelerdir? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji anlatıyor….

İkizler Burcunun evi olan üçüncü ev, kardeşlerimiz, yakın akrabalarımız, kısa yolculuklar, ilkokuldan lise çağına kadarki eğitim dönemi ve iletişim konularını temsil eder.

İKİZLER BURCU’NUN ÖZELLİKLERİ *

Yönetici Gezegen: Merkür
Yönetici Ev: 3. ev
Element: Hava
Nitelik: Değişken
Enerji: Eril ( Yang )
Mevsim: Yaz
Renk: Yeşil
Uğurlu Günü: Çarşamba
Uğurlu Çiçekleri: Gül, Mimoza, Papatya
Uğurlu Taşları: Turmalin, Yeşil yeşim taşı, Oniks, Peridot
Vücuttaki Bölgesi: Eller, Omuzlar, Akciğerler, Sinir Sistemi
Meslekleri: Gazetecilik, yazarlık, sosyal medya, iletişim, medya, halkla ilişkiler, ticaret
Temsil Ettiği Alanlar: Üçüncü ev, iletişim, kardeşler ve yakın akrabalar

İKİZLER BURCU’NUN KARAKTERİSTİK ÖZELLİKLERİ *

İkizler Burçları tez canlı, hareketli, konuşkan, meraklı, zeki, güzel yazabilen, güzel hitap edebilen enerjisi yüksek insanlardır.

Hatta o kadar konuşmayı severler ki karşılarındakine fırsat vermeden sadece kendileri konuşurlar. Okumaya, öğrenmeye, araştırmaya ve kişisel gelişime çok yatkındırlar. Her şeyden haberleri olur etrafınızda olup bitenleri veya öğrenmek istediğiniz konuları İkizler insanından çok rahat öğrenebilirsiniz. Ayrıca bir İkizler insanı zekasıyla size bu konuları çok eğlenceli ve akıcı bir şekilde anlatır.

KUZEY AY DÜĞÜMÜ İKİZLER BURCU’NDA *

Kuzey Ay Düğümünün de İkizler Burcun’da olması önümüzde ki bir buçuk yıl İkizler insanlarının hayatında bir takım hareketlenmeler ve değişimler olacağını gösteriyor. Tabi ki bu gelişmeler herkesin doğum haritasındaki açılarına ve gezegenlerine göre farklı konularda yaşanacaktır.

Zodyağın konuşkan ve meraklı çocukları;doğum gününüz kutlu olsun. İyi ki doğdunuz!!!

YAZARIN DİĞER YAZILARI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here