Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiKasım 2021 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?

  Kasım 2021 aylık burç yorumları! Aşk, para, sağlık… Burcunuzu ne bekliyor?

  -

  Sonbaharın üçüncü ayı Kasım ayına giriş yapıyoruz. ‘’Parçalı Ay Tutulmalı’’ Kasım ayına hoş geldiniz… Peki, Kasım ayında burçları neler bekliyor? Karma Astrolog Elif Bozkurter 2021 Kasım ayı burç yorumları ve yaşanacakları anlattı. İşte 2021 Kasım ayı burç yorumları:

  KASIM 2021 BURÇ YORUMLARI

  Astrolojide bir ay içerisinde ay tutulmasa varsa o ay astrolojik olarak çok anlam taşır ve çok önemlidir. Özellikle Karma Astroloji ‘’Tutulmalar ve Ay Düğümleri’’ ile kehanet yapma sanatıdır. İşte tam da bu sebepten Kasım ayı önemli aylardan birisi. ‘’Parçalı Ay Tutulmalı’’ Kasım ayına hoş geldiniz sevgili okurlar!

  31 Ekim’de Mars’ın Akrep burcuna geçmesiyle yaşam enerjimiz ve mücadele gücümüz artıyor. 2 Kasım’da Merkür ve Plüton açıları sertleşiyor; konuşmalarınıza, yazışmalarınıza, iletişiminize dikkat edin aksaklık çıkabilir.

  5 KASIM AKREP BURCUNDA YENİ AY

  5 Kasım saat 00:14’de Akrep Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Ailevi konularda gizli saklı ne varsa ortaya çıkacak. Ailece mücadele edip zorlanacağınız bir dönem ancak zaman içerisinde güçlenecek ve hedefinize ulaşacaksınız.

  - Advertisement -

  Bazılarınız taşınabilir, bazılarınız ev alıp satabilirsiniz, ayrıca iş yaşamınızda ilgili zorlayıcı etkiler var! Ayrıca bu Yeni Ay mistik bir Yeni Ay. Neptün ve Ay açıları çok iyi hislerinizin derinleşeceği, rüyaların çıkacağı, mesajcı rüyalar gördüğünüz bir dönem olacak.

  Üniversite çağındaki gençlerle, akademisyenlerle ve üniversitelerle ilgili olumlu kararlar verilirken sanatçılarla ilgili kısıtlayıcı zorlayıcı bir Yeni Ay olacak.

  6 KASIM VENÜS OĞLAK BURCU SEYAHATİNDE!

  6 Kasım’da Venüs sevmediği Oğlak burcu seyahati başlıyor ancak şükür ki Mars ve Merkür açıları olumlu. Fakat gene de sevgi dilimiz sertleşiyor, empati azalıyor, aklımız fikrimiz sadece çalışmak ve para kazanmak oluyor. Mars ve Akrep’te açılar yumuşak olsa da iki kötücül gezegen ego çatışmasına girebilir. İlişkilerde dominantlık yapılarak taraflar birbirini yıpratabilir. Lütfen dengede kalın ve karşı tarafı anlamaya çalışın! Aksi takdirde ilişkiniz veya evliliğiniz bu gökyüzü kombinasyonunda zarar görecektir.

  7 KASIM MERKÜR AKREP BURCUNA GEÇİYOR!

  7 Kasım itibariyle Merkür de Akrep Burcuna geçiş yapıyor. Herkes birer zehir, hafiye moduna giriyor. Ülkemizinde bir Akrep burcu olduğunu düşünürsek olanlar oluyor ve gizli saklı ne varsa ortaya dökülüyor. Ayrıca krizden beslenen bir ruh haliyle kaotik olaylara şahitlik ediyoruz. Genel olarak Kasım ayı zor bir ay; hem zorlayıcı açılar, hem de parçalı ay tutulması var ve bu tutulmada yaşanan olaylar bir dahaki parçalı tutulmaya kadar devam edecek. Bir dahaki tutulma ise 28 Ekim 2023 tarihinde gerçekleşeceğinden 2 yıllık bir döngüyü açıyor!

  Kasım 2021 aylık burç yorumları13&14 KASIM GÖKYÜZÜNDE SU ÜÇGENİ!

  13&14 Kasım günlerini çok sevdiğim gökyüzünde muhteşem bir Su Üçgeni var. Mutlaka ama mutlaka spiritüel çalışmalar yapın çünkü bu sizi gerçekten şifalandıracaktır.

  Yoga, meditasyon, ritüel, dua ve dilek her ne istiyor ve kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız sakın bu tarihleri kaçırmayın. Çünkü bu kombinasyonda şifalanmamak imkansız…

  19 KASIM BOĞA BURCUNDA AY TUTULMASI

  19 Kasım’da Boğa burcunda sert bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Üstelik Jüpiter ve Plüton 24 derecede ve tutulma Satürn&Jüpiter’i kareliyor. Global olarak maddi açıdan zorlanılacak olan, halkların isyanı ve protestolarının gözlemleneceği, deprem ve uçak kazası olasılıkları olan üstelik Jüpiterin de olayları büyüteceği bir tutulmayla karşı karşıyayız! Etkilerinin 2023 Ekim ayına kadar süreceği zor bir tutulma olacak. Ancak buradaki en büyük vurgu maddi kriz olacak! Kişisel olarak bazılarınızın iş ve aşk hayatın da ani olumlu dönüşümler olacaktır.

  Uranüs ve Venüs arasındaki keskin üçgen açı, 19&20 Kasım günlerinde de devam edecek, sürprizlere hazır olun sevgili okurlar! Tutulmadan en çok Boğa, Kova, Akrep ve Aslan Burçları etkilenecek. Ülkemiz de ise müttefik ülkelerle dış antlaşmalar ve dış ticaret konularında olumlu bir gündem oluşacaktır.

  23 KASIM AY&SİRİUS KAVUŞUMU

  23 Kasım sabah saat 09:00&13:00 arası Ay&Sirius Kavuşumu var. Bu ilahi kavuşumda dua etmeyi ve dilek dilemeyi unutmayın. 25 Kasım Merkür’ün iğneleyici ve takıntılı Akrep Burcundan çıkıp Yay burcuna geçişiyle iletişim dilimiz yumuşuyor, neşeleniyor ve eğlencesi bol sohbetler başlıyor.

  28 Kasım günü ise Merkür Yay ve Güneş Yay  arasında kavuşum gerçekleşecek! İçinizden geçen ancak kurtulmak istediğiniz her ne varsa bir kağıda yazın, içinizi kağıda dökün ve sonra bu kağıdı yakın böylelikle sıkıntılarınızdan ve yüklerinizden kurtulmuş olursunuz. Son olarak ise Kasımın son günü Venüs, Mars ve Neptün arasındaki olumlu açılar ayaklarınızı yerden kesecek, romantik bir gün geçirmenize sebebiyet verebilir.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz