Diğer
  Ana SayfaFitnessKızlar sahada!

  Kızlar sahada!

  -

  Yeşil çimlere nezaket, fair play, dostluk, paylaşım getiren kızlar bu yıl da sahada… 

  Kızlar Sahada’nın ilk etkinliği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde gerçekleşiyor. Etkinlik kapsamında bu kez ünlü babaların kızları ile AÇEV’in “Baba Destek Programı”na katılan babaların kızları gösteri maçı yapacak. Etkinlikte, kızlar futbol oynarken babaları saha kenarında onları destekleyecek. Biletlerin Biletix üzerinden satılacağı etkinlikte gelirler AÇEV’in “Baba Destek Programı”na bağışlanacak.

  Gençlik kupası başlıyor
  16 okulun katılacağı Gençlik Kupası maçları ise mart ayında Robert Kolej’de oynanacak. İlk hafta grup maçlarının ikinci hafta final maçlarının oynanacağı turnuva 21-28 Mart tarihlerinde gerçekleşecek.

  İstanbul ve Ankara’da
  Actifit’in düzenlediği, Türkiye’nin ilk ve tek özel kurumsal kadınlar futbol turnuvası Kızlar Sahada, bu sene İstanbul’un yanı sıra Ankara’da da yapılıyor. Kurumsal Kupa ve Takımını Kur Gel kategorisi 9-10 ve 23-24 Mayıs’ta İstanbul ve 30-31 Mayıs, 6-7 Haziran’da Ankara’da düzenleniyor. Bu sene turnuva biletleri Biletix üzerinden satılıyor ve tüm seyirci gelirleri Biletix aracılığıyla AÇEV’in sosyal sorumluluk projesine aktarılıyor. Siz de turnuvada yerinizi almak istiyorsanız kizlarsahada.com üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz.

  - Advertisement -

  Ekstra 420 Kalori
  Düzenli olarak sabah kahvaltısı yapan ve enerji depolayan kişiler sabah öğünlerini atlayanlara göre yaklaşık günde 420 kalori daha fazla yakıyor.

  Egzersiz selüliti önler mi?
  Evet! Egzersiz yapmak birçok flekilde selülitlerin azaltılmasına yardımcı oluyor. Birincisi, egzersiz kalori yakmanızı sağlayarak yağ oluflumunu azaltıyor. ‹kincisi, kasların çalıflması doku kalınlaflmalarına neden olan protein atıklarının uzaklafltırılmasına yardımcı oluyor. Üçüncü olarak kasları güçlendirmek cilde destek olarak çukurlaflmaların azaltılmasını sağlıyor.

  Screen Shot 2015-04-08 at 11.09.28

  CrossfIt’e özel koleksiyon
  Reebok, CrossFit atletlerinin de katkılarıyla, antrenman ve yarışlardaki performansları bir üst seviyeye çıkarmak üzere tekstil ve ayakkabı tasarımlarını geliştirmeye devam ediyor. İlkbahar/Yaz 2015 sezonunda Reebok CrossFit koleksiyonu nefes alabilen ve aşınmaya karşı dirençli ürünleriyle ön plana çıkıyor. PlayDry teknolojisi ve hareket özgürlüğü, havalandırma ve koruma sağlayan BareMove+ özelliğiyle güçlendirilmiş ürünler, fonksiyonel fitness antrenmanlarında performansı maksimum seviyeye çıkartmaya yardımcı oluyor. Koleksiyonda yer alan resmi CrossFit ayakkabısı Reebok CrossFit Lifter 2.0 ise ağırlık kaldırmak için özel olarak tasarlanmış. Üst yüzey ve taban özellikleri sayesinde ağırlık antrenmanlarını daha güvenli hale getiren ayakkabılar performansı da artırıyor.
  Ayakkabı 364 TL, sutyen 126 TL, çorap 34 TL.

  Antrenman sonrası kadehlere dikkat!
  Spor salonunda sıkı bir antrenman sonrası arkadaşlarla buluflmaya, bir-iki kadeh bir fleyler içmeye mi gidiyorsunuz? Dikkat, yapılan araştırmalar kişilerin egzersiz sonrası alkol tüketimine daha fazla meyilli olduğunu gösteriyor. Bunu akılda tutarak kadehleri kontrol altına almakta, ne kadar içtiğinize dikkat etmekte fayda var.

  Formsanté Dergisi Mart 2015 sayısı  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....