Künye

YAYINCI

DOĞAN BURDA DERGİ

YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.

İCRA KURULU BAŞKANI

Cem M. Başar

YAYIN YÖNETİM DANIŞMANI Ferhan Kaya Poroy

fkaya-danisman@doganburda.com

YAYIN YÖNETMENİ Ruken Akbay Gürtaş (Sorumlu)

rakbay@doganburda.com

YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Deran Çetinsaraç

dcetinsarac@doganburda.com

SAYFA TASARIMI Canan Nakip Yüksek

cnakip@doganburda.com

HABER EDİTÖRÜ Ayşegül Uyanık Örnekal

auyanik@doganburda.com

ETKİNLİK VE PROJE DİREKTÖRÜ Ali Erman İleri

MARKA MÜDÜRÜ Zeynep Beril Şimşek

KATKIDA BULUNANLAR

Elif Gürsoy, Aytaç Özkardaş Gozzi, Ozan Kutsal


ANKARA TEMSİLCİSİ Erdal İpekeşen

Tel: 0312 207 00 71

YÖNETİM

ÜRETİM PLANLAMA DİREKTÖRÜ (TÜZEL KİŞİ TEMSİLCİSİ) Yakup Kurtulmuş

SATIŞ VE DAĞITIM DİREKTÖRÜ Egemen Erkorol

FİNANS DİREKTÖRÜ Didem Kurucu

REKLAM

GRUP BAŞKANI Nisa Aslı Erten Çokça

REKLAM GRUP BAŞKAN YARDIMCISI Işıl Baysal Turan
Seda Erdoğan Dal

REKLAM SATIŞ KOORDİNAYÖRÜ Dilhan Çekiçer

REKLAM SATIŞ MÜDÜRÜ İpek Tunalı-Hülya Hankendi

TEKNİK MÜDÜR Ayfer Kaygun Buka

Tel: 0212 336 53 61-62


REZERVASYON

Tel: 0212 336 53 00-57-59 Faks: 0212 336 53 92-93

ANKARA REKLAM SATIŞ KOORDİNATÖRÜ
Sezinur Balıkçıoğlu

ANKARA REKLAM SATIŞ MÜDÜRÜ
Beliz Balıbey Tel: 0312 207 00 72-73

REKLAM HEDEF SAYFALAR
Tel: 0212 336 53 70 Faks: 0212 336 53 91

REKLAM BÖLGELER SATIŞ MÜDÜRÜ
Dilek Ünlü Tel: 0212 336 53 72 Faks: 0212 336 53 91


ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ

ALMANYA

Michael Neuwirth

T. +49 89 9250 3629

michael.neuwirth@burda.com

AVUSTURYA / İSVİÇRE

Christina Bresler

T. +43 1 230 60 30 50

Christina.Bresler@burda.com

FRANSA/LUKSEMBURG /BELÇİKA /HOLLANDA

Marion Badolle-Feick

T. +33 1 72 71 25 24

marion.badolle-feick@burda.com

İNGİLTERE /İRLANDA

Jeannine Soeldner

T. +44 20 3440 5832

jeannine.soeldner@burda.com

ABD/KANADA/MEKSİKA

Salvatore Zammuto

T. +1 212 884 48 24

salvatore.zammuto@burda.com

YUNANİSTAN /PORTEKİZ /İSPANYA/HİNDİSTAN /ASYA

Jessica Loose

T. +49 89 92 50 2468

jessica.loose@burda.com

İSKANDİNAV ÜLKELERİ

Ulrik Brostrom

T. +45 2328 9769

ubr@jbmedia.dk