Diğer
  Ana SayfaHaberKylie Jenner duyurdu: İkinci çocuğuna hamile!

  Kylie Jenner duyurdu: İkinci çocuğuna hamile!

  -

  Uzun süredir hamile olduğu konuşulan ancak bu iddialara yanıt vermeyen Kylie Jenner, Instagram hesabından Travis Scott ve kızı Stormi ile birlikte çektiği videoyla hamile olduğunu duyurdu.

  İLK ULTRASONDAN KUTLAMA YEMEĞİNE KADAR OLAN VİDEOYU PAYLAŞTI

  Kylie Jenner, hamileliğini, 265 milyondan fazla takipçisi bulunan Instagram hesabından kalp ve hamilelik emojileri ile @travisscott yazarak bir buçuk dakikalık video ile duyurdu. Jenner’ın 52.9 milyondan fazla kez izlenen ve on binlerce beğeni alan videosu hamilelik testi ile başlıyor. Video çifti 30 yaşındaki Travis Scott ile kızlarını Jenner’ın ultrasonu için doktor muayenahanesine götürürken gösteriyor. Videoda Kylie’nin annesi Kris Jenner’a hamile olduğunu söylediği an da görülüyor.

  Video, Jenner’ın 3 yaşındaki kızı Stormi’nin annesinin karnını öptüğü sevimli bir kareyle sona eriyor.

   

  Bu gönderiyi Instagram’da gör

   

  Kylie ? (@kyliejenner)’in paylaştığı bir gönderi

  KİM KARDASHİAN’DAN TEBRİK

  Kim Kardashian ise “Daha fazla bebek, daha fazla kuzen” sözleriyle Kylie Jenner’ı tebrik etti. Ailede çocuk sahibi olmayan tek isim olarak kalan Kendall Jenner ise Kylie Jenner’ın videosunu Instagram hikayesinde paylaşarak tebrik etti.

  - Advertisement -

  KYLIE JENNER: DAHA FAZLASINI İSTİYORUM

  Jenner, Ekim 2020’de bir YouTube videosunda, annelikle ilgili “Daha fazlasını o kadar çok istiyorum ki. Aslında her gün düşünüyorum. Plan yapmıyorum, bilmiyorum. Bunun gerçekleşmesi için zaman var” demişti.

  2019’DA TRAVİS SCOTT İLE AYRILIP BARIŞMIŞLARDI

  Çift, Ekim 2019’da ayrıldıktan sonra kısa süre önce tekrar bir araya gelmişti. Çifte yakın bir kaynak, “Stormi’ye bir süredir kardeş vermek istiyor. Anne olmayı çok seviyor. Tekrar amile olduğu için çok heyecanlı. Hamileliğinin tadını özel olarak çıkarıyor. Sadece yakın arkadaşları ve ailesiyle vakit geçirdi” dedi.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz