Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiMars Koç Burcu'na geçiyor; Mars-Koç devri başlıyor!

  Mars Koç Burcu’na geçiyor; Mars-Koç devri başlıyor!

  -

  Mars’ın yönettiği Koç Burcu Neptün yönetiminde olan Balık Burcu’ndan çıkıp kendi yöneticisi olan Koç Burcu’na geçiyor ve Mars Koç devri başlıyor!

  28 Haziran 2020 / 07 Ocak 2021 tarihleri arasında Mars Koç Burcu’nda seyahat edecek.

  MARS KOÇ BURCU’NA GEÇTİĞİNDE BİZİ NELER BEKLİYOR?

  Aksiyon, hareket, aktivite, bedensel güç, savaş, eylem, kan, yaralanma, yaralama, yangın, ateş, kısaca tepkisel olayların çoğu Marsiyen konulardır ve Koç Burcu’yla alakalıdır. Mars’ta Koç Burcu’na geçtiğine göre bu konular yeni gündemimiz olabilir.

  YANARDAĞ PATLAMALARI, ORMAN YANGINLARI

  Özellikle 30 Eylül / 15 Kasım arasında Mars Retro hareketine başlayacağından dolayı, Eylül ayı itibariyle dünyada askeri hareketlilik, savaş, halk protestoları yaşanabilir. Yaz aylarında ise yanardağ patlamaları ve orman yangınları gerçekleşebilir.

  - Advertisement -

  30 Eylül / 09 Ekim ve 23 Aralık tarihleri civarı artı eksi bir kaç gün olabilir. Dünyada bir hareketlilik olacaktır sert etkileri olan bu tarihlere dikkat edin.

  SCHEAT YILDIZI MARS İLE KAVUŞUM YAPIYOR

  Bunun yanı sıra yarın yani 26 Haziran günü Mars, Balık Burcu’nun 29 derecesinde Scheat yıldızı Marsla kavuşum yapıyor. Bu sabit yıldız; Mars ve Satürn doğasındadır. Sert etkileri olan, fırtına, sel, deprem gibi doğa olaylarına sebebiyet veren psikolojik olarak da gergin ve depresif duyguları tetikleyen, kaza ve felaket efekti olan bir yıldızdır. Etkileri bir kaç gün sürebilir dikkatli olun.

  BOL AKSİYONLU GÜNLERE GEÇİYORUZ

  Mars Koç bireysel haritalarda; hareketlenmek, motivasyon, aksiyon almak, mücadele etmek, hedefe kitlenmek ve cesaretle adım atmak demektir. Mars Balığın miskin, dağınık ve puslu ne yapacağını bilmez halinden kurtulup bol aksiyonlu günlere geçiyoruz. Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olsun…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz