Diğer
  Ana SayfaYaşamSevgililer Günü'nde eğlence tam gaz

  Sevgililer Günü’nde eğlence tam gaz

  -

  Sevgililer Günü’nü ‘sevgilisiz’ geçirmek isteyenler, bu eğlence sizin için. Mert Davran’ın sahne alacağı ‘Yalnızlar Günü’ vur patlasın, çal oynasın konseptiyle faklı bir eğlenceye damga vuracak.

  Birçok mekan Sevgililer Günü için özel programlar hazırlarken, yalnız kalpleri ya da kalbi kırık olanları düşünen bir yerden söz edeceğiz şimdi size; Meftun İstanbul. Açıldığı günden bu yana ilgi odağı olmayı başaran Meftun İstanbul, işletmeci Mehmet Davran’ın başarılı yönetimiyle müdavimlerini eğlendirmeye devam ediyor. Meftun İstanbul’da çarşamba ve cuma günleri Mert Davran, popüler şarkılarla sevenlerini eğlendirirken, haftanın son günü arabesk gecelerine devam ediyor. Perşembe akşamları Nurcan Eren şarkılarıyla Meftun İstanbul müdavimlerini ağırlıyor. Meftun İstanbul’da cumartesi günleri ise sürpriz ünlü isimler sahneye çıkıyor ve özel geceleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

  Bu ay Sevgililer Günü’ne özel bir program hazırlamış Meftun İstanbul, ancak Mehmet Davran, klasik kuralı bozacak ve 14 Şubat gecesinde ‘Yalnızlar Günü’ düzenleyecek. ‘Vur patlasın, çal oynasın’ eğlencesiyle sevgilisi olmayanları, yalnız ve kırık kalpleri sabaha kadar eğlendirecek. 2011 yılından bu yana her 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ‘Yalnızlar Günü’ yaptığını belirten Mehmet Davran, “Herkesin sevgilisi olmak zorunda değil. Olmayanlar çok talep gösteriyor ve inanılmaz eğleniliyor” diyor. Mert Davran’ın sahnede olup, sevilen şarkıları seslendireceği gece kişi başı fix menünün fiyatı ise 380 lira.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz