Ana Sayfa Güzellik Tek hamlede güzelleştiren cilt serumları

Tek hamlede güzelleştiren cilt serumları

Yüksek oranda güçlü etken maddeleri içeren cilt bakım serumları ile ihtiyacınız olan hızlı ve kalıcı güzelliğe bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Nemlendirici, leke giderici ya da kırışıklık-yaşlanma karşıtı… Sizin şu sıralar hangisine ihtiyacınız var? Unutmadan; önerilerimizi incelerken, herhangi cilt probleminizin olup olmadığını öğrenmek ve cildinize hangisinin iyi gelip gelmeyeceğini bilmeniz için bir uzman görüşü almanızı tavsiye ederiz.

Yazı: Elif Gürsoy

Kadifemsi his
Botanik kökenli mikro hiyalüronik asit ile güçlendirilen formülüyle cildi güçlendiriyor: Daha yumuşak, sıkı ve dolgun bir cilt sağlıyor. Gözle görünür biçimde canlanan cilt, sağlık ile parlıyor.

Nuxe Nuxuriance Gold Serum antiaging etkili bakım 360 TL

Sımsıkı bir cilt
Hyalüronik asit ve yeni nesil C vitamini ile güçlendirilmiş hücre yenileyici yoğun bakım serumu Teoxane RHA x VCIP, özel içeriğiyle cildin kolajen sentezini hızlandırarak sıkılaştırmaya ve korumaya yardımcı oluyor.

Teoxane RHA x VCIP Serum 757 TL

Işıltı katan detoks
Jowaé Laboratuvarları’nın yarattığı, antioksidan etkili Lumifenol, siyah çay özlerini
bir araya getiren gece konsantresi, cildi uyku süresince detoks etkisinde tutuyor. Cilt dokusunu eşitleyerek, leke oluşumuna karşı bariyer oluşturuyor.

Jowaé leke karşıtı ve cilt güzelleştirici konsantre 159 TL

C vitamini desteği
İçeriğindeki C vitamini ve leke karşıtı içeriklerle koyu renk görünümünün azaltılmasına, cilt tonunun eşitlenmesinde yardımcı oluyor.

Alight Yoğun Aydınlatıcı Serum 30 ml 249 TL

Lekelere karşı
Bitkisel bazlı içeriği sayesinde lekelerin yeniden oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun olan serum, sabah akşam, göz çevresi hariç özellikle; lekeye eğimli bölgelere, yüz ve boyun bölgesine ürün tamamen emilim olana kadar uygulanabilir.

Rilastil Cumlaude Lab. D-Clar Gotas leke serumu 30 ml 199 TL

Aydınlık görünüm
Hafif dokusu ile cildi ağırlaştırmadan bakım yapan Urban Shield Radiance Serum, cilt tonunun görünümünü eşitlerken hasarlı bölgeleri onarmaya yardımcı oluyor.

Pure Beauty Urban Shield Illuminating Radiance Serum 54 TL

Çiçek bahçesi
İçeriğindeki Hydra O2 kompleks sayesinde, cildi anında nemlendiriyor. Yoğun dolgunlaştırıcı etkiye sahip serum, kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünü azaltıyor. İkinci cilt etkisi sunan serum, içeriğinde bulunan gül , yasemin, gardenya özleriyle hoş bir koku bırakıyor.

Lierac Hydragenist Moisturizing oksijen veren dolgunlaştırıcı, nemlendirici serum 259 TL

Acil yardım
Nemini kaybetmiş ciltlerin acil ve sürekli olarak nem ihtiyacını karşılayarak cilt de yumuşak bir his bırakıyor. Kuru ciltlerin kurtarıcısı olabilecek Vinosource Anında Etkili Nem Serumu, yoğun içeriğiyle cildin derinlerine nüfuz ederek cildi besliyor ve su ihtiyacını karşılıyor.

Caudalie Vinosource SOS Thirst-Quenching Serum 195 TL

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here