Diğer
  Ana SayfaGüzellikTırnaklarda gloss etkisi: 6 adımda aydınlık ötesi tırnaklar

  Tırnaklarda gloss etkisi: 6 adımda aydınlık ötesi tırnaklar

  -

  Tırnaklarda gloss etkisi, manikürün son zamanlardaki en sofistike ve en ışıltılı versiyonu. Taze, doğal ve ışıltılı bir sonuç için gloss efektli tırnaklar aydınlık bir alternatif oluyor. Bu tırnaklara nasıl sahip olunabileceğini altı adımda anlatıyoruz.

  Hazırlayan: İrem Naz Güvel

  6 ADIMDA TIRNAKLARDA GLOSS ETKİSİ

  Tırnaklarda gloss

  Flormar Peel Off tırnak bakımı 49,99 TL

  1. BASE COAT UYGULAYIN

  Tırnaklara titizlikle manikür yaptıktan sonra hem tırnağın yapısını korumak hem de ojenin ömrünü uzatmak için base coat uygulayın. Flormar Peel Off Base Coat, ojenin kalıntı bırakmadan ve tırnağa zarar vermeden hızlıca çıkarılmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda, tırnakların görünümünü aydınlatırken tonu da eşitliyor.

  - Advertisement -

  Sephora Collection Color Hit oje 57,99 TL

  2. UÇUK TONLARDA BİR OJE SÜRÜN

  Base coat’ı tamamladıktan sonra, inci tonlarında veya biraz daha renk katmak istiyorsanız açık pembe renkteki ojelerin birini tırnağınıza uygulayabilirsiniz. Sephora’nın 12 farklı renk seçeneğinin yer aldığı Color Hit serisinden aradığınız renkleri kolayca bulabilirsiniz.

  Yves Rocher jel etkili tırnak parlatıcısı 55,93 TL

  3. İKİ KAT JEL CİLA SÜRÜN

  Oje kuruduktan sonra üstüne iki kat çok parlak jel cila ekleyin. Yves Rocher’nin jel etkili tırnak parlatıcısı, ojeye ekstra parlaklık ve jel etkisi kattığı gibi, içeriğindeki bambu özleri ve E vitaminiyle de tırnağınızın güçlenmesine yardımcı oluyor.

  Golden Rose Top Coat-Gel Look parlatıcı oje 53,25 TL

  4. JEL GÖRÜNÜMLÜ PARLATICI SÜRÜN

  Tırnaklarınızı bir dakika kurumaya bırakın ve Golden Rose’un parlatıcı etkili ve jel görünümlü parlatıcısını ince bir tabaka halinde tek kat sürün. Bu adım, tırnaklarınıza doğru miktarda ışıltı vererek istenilen gloss görümüne bir adım yaklaştıracak.

  Kiko Milano New Fast & Shiny baz ve parlatıcı oje 59,99 TL

  5. TIRNAKLARINIZA EKSTRA PARLAKLIK KATIN

  Ardından Kiko Milano’nun hem baz hem de parlatıcı olarak kullanılabilen New Fast Shiny ürünü ile tırnaklara ekstra parlaklık eklenebilir. Sürdükten sonra kuruduğundan emin olun.

  L’Occitane Rose & Pear kütikil yağı 315 TL

  6. TIRNAK ETİ VE CİLDİNİZİ NEMLENDİRİN

  Son olarak, tırnak etlerini ve cildi nemlendirmek adına L’Occitane’in armut ve gül kokuları karışımıyla hazırlanmış kütikül yağı ile ellerinize masaj yapın. Bu şekilde tırnaklarınız kaybettiği gücü geri kazanacak. Tırnaklarınız daha sağlıklı görünüm kazanacak.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz