Diğer
  Ana SayfaEditördenYaz kapıya dayandı

  Yaz kapıya dayandı

  -

  Soğuk havaları geride bıraktık. Şimdi daha çok dışarıda vakit geçirmenin zamanı. Üstelik deniz sezonunun başlamasına yalnızca bir ay kaldı. Total Body yani tüm vücudu çalıştıracak ve şekillendirmeye yardımcı olacak eğlenceli bir egzersiz planı hazırladık. Crossfit salonlarında kamyon lastiğiyle antrenman yapıldığını görmüş veya duymuşsunuzdur. İşte bu antrenmanı artık kendi evinizde eski bir otomobil lastiğiyle yapabileceksiniz. Üstelik bu egzersizleri günde sadece 20 dakika uygulamanız yeterli. Spora, egzersize her zaman eğlence, farklılık katmak için Formsanté okumaya devam edin… 

  Dışarıda daha güvenle dolaşabilmeniz için bu ay self defans eğitimi veren bir merkezin de kapısını çaldık. Burada dövüşten ziyade kadınlara başka bir bakış açısı kazandırılıyor. 

  Yaz öncesi sıkı detokslar yerine metabolizmanızı güçlendirerek kilo kontrolü sağlamak istiyorsanız Dyt. İpek Ağaca Özger’in renklerle diyet önerilerine göz atmalısınız. Bir haftalık beslenme planında rengarenk meyve ve sebzelerin gücünden faydalanarak sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz. 

  Son olarak Baby&Kids dosyamızda çocuğunuza da sağlıklı, doğal alışkanlıklar kazandırmak için ihtiyacınız olan fikirleri bulabileceksiniz. 

  Güneşin ışıl ışıl üzerinize yansıyacağı bir mayıs ayı dileriz… 

  - Advertisement -

  Ruken Akbay Gürtaş
  Yayın Yönetmeni  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz