Diğer
  Ana SayfaHaberYaza konfor katacak beş aktivite

  Yaza konfor katacak beş aktivite

  -

  Bu yıl yaz aylarını, pandemiden çıkıp yeniden normalleşmek için bir fırsat olarak kullanmaya kararlıyız ve yorucu bir kıştan sonra yaz aylarını daha konforlu geçirmek için küçük tavsiyelerimiz var.

  1. Ekranları kapatın
  Pandemi sürecinde hayatımız dijital ekranlar önünde geçti. Artık ekranları kapatıp biraz gözümüzü ve zihnimizi dinlendirme zamanı geldi. Hatta, gündemden yorulanlar için haber detoksu yapmayı da tavsiye edebiliriz.

  2. Yeni kitaplar edinelim
  Yeni kitaplar yeni başlangıçlara çok yakışır. İlgimizi çeken yeni romanlar, araştırma kitapları ya da kişisel gelişim kitapları seçmek için çok doğru bir zaman. Yeni bir bir kitap eski dertleri de geride bırakmak için cesaret verici bir etki yaratacaktır. Bu yaz aylarını bolca kitapla değerlendirmeyi düşünmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

  3. Bisikletsiz yaz olmaz
  İki seneye yakın zaman evlere kapanmak herkese yetti. Artık dışarı çıkma zamanı geldi ama bunu arabalara atlayıp gezmek yanında, bacaklarımızı açmak ve bisiklete binmek için de bir fırsat olarak değerlendirelim. Bisiklet fiyatları arasında küçük bir araştırma yaparak, uygun bir bisiklet mutlaka bulabilirsiniz.

  4. Ailece oynanacak oyunlar
  Arkadaşlarla veya ailece oynanacak minik oyunlar da yaz tatiline anlam katacaktır. Evde geçecek zamanı oyunlarla, puzzle gibi zeka çalıştıran seçeneklerle değerlendirmek herkes için olumlu etki yaratacak doğru bir karar olabilir.

  - Advertisement -

  5. Yeni bir çevre edinin
  Yeni hobiler, yeni arkadaşlıklar, yeni bir sosyal çevre… Bu yaz, merak ettiğiniz konularda kurslara katılabilirsiniz, eğitimler alabilirsiniz, etkinliklere dahil olabilir ve yeni bir çevre yapabilirsiniz. İki yıl boyunca içimize kapandığımız dönemin sonunda, bu etkinliklerin ilaç gibi geleceğini tahmin etmek zor değil.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz