Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji10 Ağustos 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  10 Ağustos 2022 günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 10 Ağustos 2022 Çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 10 Ağustos 2022 günlük burç yorumları…

  KOÇ BURCU (10 AĞUSTOS 2022)

  Bugün kişisel zevkleriniz uğruna harcamalarınızda ipin ucunu kaçırabilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi boşlukta hissetmeniz harcamalarınızı arttırmanıza yol açıyor. Sosyal çevrenizde sizi duygusal anlamda dibe çeken insanlardan kurtulmanız lazım.

  BOĞA BURCU (10 AĞUSTOS 2022)

  Bugün enerjiniz oldukça fazla. Çevrenizdekiler enerjinize ve çabalarınıza oldukça hayran ancak sizi takip etmekte zorlanıyorlar. İş hayatınız veya kariyerinizde aksayan durumlar olabilir ancak bu durum sorumluluklarınızı yerine getirmenize engel olmamalı.

  İKİZLER BURCU (10 AĞUSTOS 2022)

  Hayata karşı yoğun çabalarınız bazen sizin için yeterli olamayabiliyor. Bu yapınız sizi fazlasıyla yoruyor ve yıpratıyor. Çevrenizdekilerden sizi anlamalarını bekliyor fakat ifade zorluğu yaşıyorsunuz.

  - Advertisement -

  YENGEÇ BURCU (10 AĞUSTOS 2022)

  Kendi duygularınızın her şeyin üstünde olduğunu zannederek, hata üstüne hata yapıyorsunuz. Çevrenizdekilere de hak vermeyi öğrenmelisiniz. Partnerinizle her fırsatta tartışmayın. Nasıl olsa sonunda o haklı çıkıyor. İçsel çatışmalarınız yüzünden, ilişkiniz tehlikeye giriyor.

  ASLAN BURCU (10 AĞUSTOS 2022)

  Bugün fazla gerginsiniz. Size söylenen her şeyi yanlış algılayarak hatalar yapıyorsunuz. Önlenemez kayıplar yaşayabilirsiniz. Sakinleşmelisiniz. Sizinle asla tartışılmıyor. Sevdiğiniz kişiyi kendinizden uzaklaştırıyorsunuz.

  BAŞAK BURCU (10 AĞUSTOS 2022)

  Hayatınızdaki her şeyi önceden planlamanıza rağmen, yine de aksilikler yaşamanız sizi oldukça gergin bir ruh haline sokuyor. Partneriniz ile yaşadığınız problemleri biraz da siz yaratıyorsunuz. Hayata ve çevrenize karşı biraz esnek olmalısınız.

  TERAZİ BURCU (10 AĞUSTOS 2022)

  Hayatı dolu dolu yaşamayı seviyor yalnızlıktan hoşlanmıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmeyi seviyor esprili yönünüz ile de insanlara kendinizi sevdiriyorsunuz. Karşınızdaki kişileri fikirlerinize ikna etmek için gerekli enerjiye sahipsiniz.

  AKREP BURCU (10 AĞUSTOS 2022)

  Partneriniz ya da eşiniz ile tek başınıza iken aranızda bir sorun olmuyor. İki iyi aşık görüntüsü sergiliyorsunuz. Fakat arkadaşlarınızla beraberken sanki tılsım bozuluyor, aranızda soğuk rüzgarlar esiyor. Birbirinize karşı daha anlayışlı olmanız ve hayatınızda başkalarına da yer açmanız hayrınıza olacaktır.

  YAY BURCU (10 AĞUSTOS 2022)

  Hayatta attığınız emin adımlar, sizi bir sonraki güne hazırlarken, pek çok kişi sizin hata yapmanızı bekliyor. Belki bu yüzden bazen sinirli ve asabi oluyorsunuz. Hayatı biraz boşlamayı öğrenin ve ara sıra da eğlenmeye vakit ayırın.

  OĞLAK BURCU (10 AĞUSTOS 2022)

  Bugün işyerinizde oldukça olumlu bir enerjiye sahip olacaksınız. Duygularınız ve iç güdüleriniz bugün mükemmel. Partnerinize karşı daha anlayışlı ve sevecen olmanız ilişkinizdeki sorunları çözmenizi sağlayacaktır.

  KOVA BURCU (10 AĞUSTOS 2022)

  Hayatınıza etki eden her türlü konu ve kişi sizin için potansiyel tehlike. Her şeyin kontrolünüz altında olmasını istiyorsunuz. Ancak unutmayın ki bu mümkün değil. Bazen fazlaca kontrol hayatı içinden çıkılamaz bir hale sokabilir. Akışta kalmayı da öğrenmelisiniz.

  BALIK BURCU (10 AĞUSTOS 2022)

  Doğal halleriniz, cana yakın tutumlarınız çevrenizde takdir toplamanıza neden oluyor. İnsanlara karşı samimi bir kişiliğiniz var ve yaptıklarınız sorgulanmadan kabul görebiliyor. Partnerinizle olan ikili ilişkinizde ise o kadar başarılı değilsiniz. Daha fedakâr olan taraf karşı taraf.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz