Diğer
  Ana SayfaEditördenYaza süper bir giriş yapıyoruz

  Yaza süper bir giriş yapıyoruz

  -

  Ruken Akbay GürtaşYaz sıcakları için gün saymaya başladık. Kışın yorulan bedenimizin hayallerini deniz, güneş ve kum üçlüsü süslüyor artık. Psikolojik durumumuz yazı iple çekerken fiziksel özelliklerimiz ne durumda? Bikini giymeye hazır mıyız? Yanıtınız hayırsa hemen karamsarlığa kapılmayın. Alın mayıs sayımızı elinize keyifle okurken bikini vücuduna kavuşmak için önerilerimize tek tek göz atın.

  Son 30 günü kararlı bir şekilde geçirirseniz haziran ayında plajlar sizi bekler. Neler mi yapacaksınız? Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez’in formsanté okurları için hazırladığı diyeti onun önerilerine kulak vererek bire bir uygulayacaksınız. Tabi diyetinizi açık havada yapacağınız yürüyüşlerle destekleyeceksiniz. Sonrasında sıra sizler için hazırladığımız 50 fitness kartını uygulamaya geliyor. Tabi bu arada bir de selülitlerden kurtulmak lazım. Bu nedenle hem yöntemleri hem de kremleri sizler için sıraladık. İçlerinden bir tanesi mutlaka size göre olacak. Yazarımız Ebru Şallı Tan’ın sizler için kaleme aldığı güzellik önerilerini teker teker uygulamayı ihmal etmeyin.

  İşte 2012 yazına artık hazırsınız! Unutmayın, form tutmak, sağlığı korumak ve her daim güzel kalmak için size sadece formsanté yeter…
  Keyifli, mutlu, umut dolu bir mayıs ayı diliyoruz…

  Formsante Mayıs 2012 Sayısı…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz