Diğer
  Ana SayfaHaberSirius Kavuşumlu Yeni Ay: Yengeç burcunda Yeni Ay ve burçlara etkileri

  Sirius Kavuşumlu Yeni Ay: Yengeç burcunda Yeni Ay ve burçlara etkileri

  -

  Ay Yöneticisi ve güçlü olduğu Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Peki, Yengeç burcunda yeni ay burçlara neler getirecek? Karma Astrolog Elif Bozkurter Yengeç burcunda Yeni Ay ve burçlara etkilerini anlatıyor.

  YENGEÇ BURCUNDA YENİ AY NE ZAMAN GERÇEKLEŞECEK?

  10 Temmuz sabah saat 04:16’da Yengeç Yeni Ay’ı gerçekleşecek. Yengeçler, Akrepler, Balıklar, Boğalar ve Başaklar Yeni Ay’ın şanslıları olurken Koçlar, Teraziler, Oğlaklar, Yaylar ve Kovalar biraz gergin olabilirler.

  YENGEÇ BURCUNDA YENİ AY ETKİLERİ

  Ay Yengeç burcunda iken hassas olabilir, duygusal bağ ve empati kurma konusunda kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

  Ay’ın Yengeç’te olduğu zamanlarda sevdikleriniz ile hoş vakitler geçirmek, sarılmak ve onlar ile birlikte olmaktan inanılmaz hazlar alabilirsiniz.

  yengeç burcunda yeni aySevdiğiniz kişilere onları sevdiğinizi söylemek için harika zamanlar… Şefkatli olduğunuzu koruyucu kollayıcı ve sevgiyi çok iyi hissedeceğiniz günler, tadını çıkarın.

  - Advertisement -

  Bu günlerde sezgilerinizin de çok güçlü olduğunu fark edersiniz.

  Ay Yengeç’te seyahat ederken mide, sindirim sistemi şikayetleri ve vücüdunuzun sıvı tutma durumları da olacağı için şişkinlikler yaşayabilirsiniz. Bu nedenle yediklerinize içtiklerinize dikkat edin…

  YENGEÇ BURCUNDA YENİ AY VE BURÇLARA ETKİLERİ

  KOÇ BURCU

  Aile ve yuva konularında yenilik, başlama değişim ve dönüşüm zamanları diyebiliriz. Taşınabilir veya evinizde değişimler yapabilirsiniz.

  BOĞA BURCU

  Yakın çevre, kuzen veya arkadaşlar ile harika programlar belki kısa seyahatler, eğitim konusu var ise güzel enerjiler içerisinde olabilirsiniz. Araba alabilir veya değişim olabilir.

  İKİZLER BURCU

  Maddi kaynaklar para ve yeni projeler gündem olurken güvenlik arayışı içerisinde olabileceğiniz zamanlar diyebiliriz.

  YENGEÇ BURCU

  Dış görünüm, sağlığınız ve birincil motivasyonlarınız ile ilgili güzel zamanlar olabileceği gibi bir takım değişimler ve yeni projelerinizde hayata geçirme zamanı.

  ASLAN BURCU

  Kendi kontrolünüz dışında gelişen bir takım olaylar, arkanızdan çevrilen bir takım işler ve gizli düşmanlıklar ortaya çıkabilir. Bu dönem meditasyon,dua yapın ve içsel yolculuğunuza çıkın

  BAŞAK BURCU

  Dostlarınız ,arkadaşlarınız ve bir takım sosyal gruplar ile güzel vakitler. Kariyer getirisi ön planda olma ve parasal işlemlerinizde gelişmeler yaşanabilir.

  TERAZİ BURCU

  Kariyer meslek hayatınız ve bunları getirisi ile para durumlarında yenilik söz konusu. Toplumsal statünüzde değişimler de yaşanabilir. Güzel zamanlar tadını çıkarın.

  AKREP BURCU

  Macera uzak yerlere seyahat belki de uzak akrabalardan gelecek haberler olabilir. Akademik konular ve eğitim konusunda beklenen güzel haberler olabilir.

  YAY BURCU

  Dolaylı yoldan gelen maddi konular ortaklı kazançlar konusunda bir takım gelişmeler ,belki miras veya nafaka konularında güzel gelişmeler olabilir.

  OĞLAK BURCU

  Her türlü ikili ilişkiler konusunda değişim ve yenilenme zamanı. Belki yeni bir aşk belki bir iş ortaklığı olabilir. Yenilenmek gerekiyor ise değişime açık olun.

  KOVA BURCU

  Günlük rutinleriniz çalışma hayatınız ve belki birlikte iş yaptığınız insanlar hakkında değişim zamanları. Evcil hayvanlarınız var ise onlar ile güzel vakitler geçirebilirsiniz. Hijyen bakım için de uygun zamanlar.

  BALIK BURCU

  Çocuklar, hayattan zevk aldığınız zamanlar ve hobileriniz için güzel vakitler. Aşk hayatınız ile ilgili de güzel gelişmeler yaşanabilir.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz