Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiYeni Ay 23 Nisan'da! Yeni Ay ritüeli nedir, nasıl yapılır?

  Yeni Ay 23 Nisan’da! Yeni Ay ritüeli nedir, nasıl yapılır?

  -

  Yeni Ay, yeni başlangıçlar yenilenmeler ve tazelenmek demektir. 23 Nisan Perşembe günü saat 05:25’de 3 derece Boğa Burcu’nda bir Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni Ay’ın etkilerini 28 Nisana kadar hissedeceğiz. Bu Yeni Ay’da ritüellerimizi gerçekleştirmeden olmaz. Peki Yeni Ay ritüeli nedir, neden yapılır? Yeni Ay ritüeli nasıl yapılır? Yeni Ay’da ne pişirilir? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji sizler için yorumladı…

  YENİ AY RİTÜELİ NEDİR, NEDEN YAPILIR?

  Yeni Ay, ruhsal dünyamıza döneceğimiz, meditasyon yapacağımız, dua edeceğimiz, ritüeller uygulayacağımız bir enerji de olmamızı vurgular. Boğa Burcu, sabit olmak, köklenmek, sağlamlaşmak demektir. Daha sağlam ve devamlılığını olmasını istediğiniz planlarınız için ritüeli yapmanız ve bu süreyi iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim..

  YENİ AY RİTÜELİ NASIL YAPILIR?

  Yeni Ay’da önce ritüelinizi yapacağınız odayı iyice havalandırın, bir mum veya rahatlatıcı bir tütsü yakın ve mümkünse sirkeli bir suyla etrafı silerek alan temizliği yapın. Sevgiyle, yürekten, samimiyetle, tüm inancınızla; hakkımda en hayırlı olanı, en doğru zamanda en iyi şekilde olmasını talep ediyorum. Yaşamımı tüm bunlara, daha iyisine, en iyisine, en muhteşemine fırsatlar denizine akmaya olumlu olan ne varsa benim ve bütünün en yüksek  hayrına olması için sınırsız seçimlere kalbimi açıyorum ve niyet ediyorum şimdi diyerek yüreğinizdekileri geçenleri samimiyetle hissederek, sezgilerinizi dinleyerek yazıya dökün. Daha sonra bu kağıdı saklayın ve dilekleriniz gerçekleştiğinde kağıdı yakın veya denize atın.

  YENİ AY RİTÜELİ İÇİN NE PİŞİRİLMELİ?

  Ayrıca bu ritüeli yaptığınız gün evinizde kendinizin yapacağı mayalı bir gıda pişirmek çok faydalıdır. Bu gıdayı yaparken evinizin bolluk ve bereketinin yiyeceğin mayalandığı gibi artmasını, çoğalmasını dileyebilirsiniz.

  Herkesin ve bütünün hayrına olmasını diliyorum…

  - Advertisement -

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz